Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo DAMU. Co znamená pojem DAMU z kategorie Školství?

Co je DAMU? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu DAMU

DAMU je zkrácené pojmenování Divadelní fakulty Akademie múzických umění. Jedná se o jednu z fakult Akademie múzických umění v Praze. DAMU se specializuje na vzdělávání v oblasti divadelního umění. Fakulta byla založena v roce 1945 a od té doby se stala předním vzdělávacím a výzkumným centrem v oblasti divadelního umění ve střední Evropě. DAMU nabízí širokou škálu studijních programů a oborů zaměřených na divadelní tvorbu. Mezi hlavní obory, které DAMU poskytuje, patří herectví, režie, dramaturgie, scénografie, divadelní management a teorie a kritika divadla. Studenty vyučují významní pedagogové a odborníci z oblasti divadelní tvorby. Ti je podporují v rozvoji uměleckých dovedností a kreativity. DAMU má dlouhou tradici a přispívá k rozvoji českého divadla.
Fakulta spolupracuje s významnými divadelními institucemi a umělci a podporuje tvorbu nových a inovativních divadelních forem. Studenti mají možnost se účastnit divadelních inscenací a projektů, které jsou prezentovány nejen v České republice, ale také na mezinárodní úrovni. Fakulta poskytuje studentům nejen kvalitní vzdělání, ale také prostředí pro rozvoj jejich uměleckých schopností a profesního růstu. Její absolventi se uplatňují ve světě divadla, filmu, televize a dalších oblastech umění a kultury.


Co je to DAMU? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo DAMU. Co znamená pojem DAMU z kategorie Školství?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín DAMU? Potom se o definici podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín DAMU se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: co znamená, slovo, odborný výraz, definice, lexikon, Školství, synonymum, význam slova, vysvětlení, Školství, význam pojmu, přesný význam, informace, přesný výraz, význam, co to je, DAMU, popis


Pojem DAMU je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu DAMU

Vyhledat pojem DAMU na Google.cz

Vyhledat heslo DAMU ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo DAMU ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz DAMU ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem DAMU ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DAMU ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo DAMU například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova DAMU? resp. jaká je definice termínu DAMU? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DAMU, odpověď na dotaz co je to DAMU?. Víte např. kdo to je Oportunista? Znáte a víte kdo je Joseph Fourier? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.