Co je to?
Výraz, termín, definice slova Soundbar. Co znamená odborný pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Co je to Soundbar? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Soundbar?

Soundbar je audio systém v podobě lišty, který se využívá např. u domácího kina pro lepší zvuk.


Co je to Soundbar? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Soundbar. Co znamená odborný pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Soundbar? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Soundbar je v kategorii hardware

Klíčová slova: termín, přesný výraz, slovník, definice pojmu, přesný význam, význam pojmu, popis, hardware, význam slova, názvosloví, wiki, terminus technicus, informace, terminologie, vysvětlení, co znamená, heslo, význam


Pojem Soundbar je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Soundbar hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Soundbar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Soundbar ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Soundbar na Google.cz

Zkusit najít pojem Soundbar ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Soundbar ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Soundbar na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Soundbar například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste zjistili co znamená Soundbar? resp. co označuje slovo Soundbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soundbar, odpověď na dotaz co je to Soundbar?. Víte např. kdo to je Luděk Navara? Znáte a víte kdo je Chalupář? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.