Co je to?
Definice výrazu, termínu Soundbar. Co znamená odborný pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Co je to Soundbar? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Soundbar

Soundbar je audio systém v podobě lišty, který se využívá např. u domácího kina pro lepší zvuk.


Co je to Soundbar? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Soundbar. Co znamená odborný pojem Soundbar z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Soundbar můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Soundbar je v sekci hardware

Klíčová slova: význam, synonymum, heslo, termín, popis, terminologie, význam pojmu, hardware, odborný výraz, definice, názvosloví, terminus technicus, přesný význam, odborné názvosloví, co znamená, lexikon, přesný výraz, wiki


Pojem Soundbar je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Soundbar

Zkusit najít pojem Soundbar ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Soundbar ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Soundbar ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Soundbar na Youtube

Zkusit najít frázi Soundbar na Google.cz

Zkusit najít slovo Soundbar ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Soundbar například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě nyní již víte co je to Soundbar? resp. jaká je definice termínu Soundbar? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Soundbar, odpověď na dotaz co je to Soundbar?. Víte např. kdo to je Flegmatik? Znáte a víte kdo je Haur? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je hardware. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.