Co je to?
Výraz, termín, definice slova Rotary Club. Co znamená odborný pojem Rotary Club z kategorie Politika?

Co je Rotary Club?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Rotary Club?

Rotary klub je mezinárodní nezisková organizace, která sdružuje podnikatele, profesionály a jednotlivce z různých oblastí s cílem sloužit místní a celosvětové komunitě prostřednictvím dobrovolné práce a podpory charitativních projektů. Kluby Rotary jsou součástí sítě, která působí na lokální, regionální a mezinárodní úrovni. Členové Rotary klubů se zavazují k poskytování dobrovolnických služeb svým komunitám a humanitárním projektům. Sdružují lidi z různých profesních odvětví, kteří jsou ochotni využít své odborné dovednosti k prosazování společenských změn. Rotary kluby se snaží podporovat mezinárodní spolupráci a porozumění mezi lidmi různých kultur a národností. Členové Rotary klubů se scházejí pravidelně a diskutují o aktuálních tématech, plánují dobročinné akce a projekty, a vytvářejí příležitosti pro networking a vytváření přátelských vztahů.
Mezinárodní síť umožňuje členům účastnit se projektů a akcí v různých částech světa. Organizace Rotary je známá také díky svému boji proti nemocem, podpoře vzdělávání, poskytování humanitární pomoci v krizových situacích a podporování mírových iniciativ. Členové Rotary klubů jsou povinni dodržovat čtyři základní zásady, pravdu a férovost všude a ve všem, co dělají, prospěch ostatních před svým, zavádění a podporu etických norem ve vlastním osobním a profesním životě a podporu míru a světového porozumění.


Co je to Rotary Club? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Rotary Club. Co znamená odborný pojem Rotary Club z kategorie Politika?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Definici pojmu Rotary Club sdílejte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Rotary Club je v kategorii politika

Klíčová slova: význam slova, wiki, pojem, co to je, význam pojmu, politika, terminologie, definice, slovník, synonymum, formulace, lexikon, popis, termín, Rotary Club, definice pojmu, politika, co je to Rotary Club?


Pojem Rotary Club je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Rotary Club

Najít výraz Rotary Club ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Rotary Club ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Rotary Club ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Rotary Club ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Rotary Club ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Rotary Club ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rotary Club například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste zjistili jaká je definice termínu Rotary Club? resp. co přesně označuje termín Rotary Club? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rotary Club, odpověď na dotaz co je to Rotary Club?. Víte např. kdo to je Sarah Michelle Gellar? Znáte a víte kdo je Jimmy Connors? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Rotary Club i v jiné kategorii než v politika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie politika, Senát, rotary Club, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.