Co je to?
Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Co je to Jogging? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Jogging?

Jogging je běh ve velmi mírném tempu, který je možno střídat s rychlou chůzí. Vydá se při něm jen málo energie a trvá pouze kolem 20 minut. Jogging se často praktikuje jako varianta hubnutí nebo relaxace. Je velice příznivý pro činnost srdce a oběh. Protože se jogging provádí venku, je dobrý i pro posílení imunity.
Před začátkem joggingu je nutná rozcvička a protažení, v samotném průběhu pak dodržení správného tempa a sledování tepové frekvence. V závěru joggingu je potřeba se znovu protáhnout.


Co je to Jogging? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Jogging doporučujeme sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Jogging se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: popis, wiki, význam, odborné názvosloví, formulace, co to je, definice, názvosloví, heslo, terminus technicus, význam slova, informace, co znamená, přesný význam, co je to Jogging?, slovo, pojem, význam pojmu


Pojem Jogging je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Jogging?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Jogging je druh nezávodního běhu pro zdraví nebo kondičního běhu. Název původně v angličtině znamenal speciální průpravné běžecké cvičení.

Další zdroje informací o slovu Jogging

Najít slovo Jogging ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Jogging ve Wikislovníku

Najít pojem Jogging ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jogging ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Jogging ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Jogging na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jogging například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Jogging? resp. co se přesně ukrývá za slovem Jogging? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jogging, odpověď na dotaz co je to Jogging?. Víte např. kdo to je Friedrich Nietzsche? Znáte a víte kdo je David Gránský? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.