Co je to?
Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Co je to Jogging? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Jogging?

Jogging je běh ve velmi mírném tempu, který je možno střídat s rychlou chůzí. Vydá se při něm jen málo energie a trvá pouze kolem 20 minut. Jogging se často praktikuje jako varianta hubnutí nebo relaxace. Je velice příznivý pro činnost srdce a oběh. Protože se jogging provádí venku, je dobrý i pro posílení imunity.
Před začátkem joggingu je nutná rozcvička a protažení, v samotném průběhu pak dodržení správného tempa a sledování tepové frekvence. V závěru joggingu je potřeba se znovu protáhnout.


Co je to Jogging? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Jogging. Co znamená pojem Jogging z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Jogging patří do sekce Sport

Klíčová slova: informace, přesný výraz, definice, Sport, Sport, heslo, formulace, slovo, význam pojmu, Jogging, přesný význam, termín, pojem, co znamená, slovník, terminus technicus, lexikon, význam


Pojem Jogging je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Jogging ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Jogging ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Jogging ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Jogging ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jogging ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Jogging ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Jogging například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Jogging? resp. co označuje slovo Jogging? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jogging, odpověď na dotaz co je to Jogging?. Víte např. kdo to je Rentiér? Znáte a víte kdo je David Gránský? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.