Co je to?
Definice odborného termínu, slova Brak. Co znamená pojem Brak z kategorie Literatura?

Co je to Brak? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Brak

Brak je označení pro takovou literaturu, která nesplňuje nároky kladené na tzv. vysokou literaturu. Samotný výraz vychází z německého pojmenování pro produkty s vadami, které jsou určeny k likvidaci.
K hanlivému označení literárních žánrů se slovo brak používá až od 19. století. Patří sem například přehnaně krvavé romány, některé detektivky, červená knihovna, kovbojky a podobně. Někdy se brak označuje také jako ne-literatura.


Co je to Brak? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Brak. Co znamená pojem Brak z kategorie Literatura?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Brak sdílejte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Brak je v kategorii Literatura

Klíčová slova: pojem, definice, informace, synonymum, přesný výraz, terminus technicus, Literatura, lexikon, Literatura, heslo, názvosloví, odborný výraz, význam, význam pojmu, terminologie, co to je, vysvětlení, slovo


Pojem Brak je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Brak ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Brak ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Brak na Youtube

Vyhledat výraz Brak ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Brak ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Brak ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Brak například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Brak? resp. jaký je význam pojmu Brak? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brak, odpověď na dotaz co je to Brak?. Víte např. kdo to je Polyglot? Znáte a víte kdo je Moliere? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Brak i v jiných kategoriích (než Literatura). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.