Co je to?
Definice odborného termínu, slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Co je to Playmate? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Playmate?

Playmate je zažitý název pro krásnou dívku, často tak bývá označována vítězná účastnice soutěže krásy. Slovo pochází z angličtiny (výslovnost plejmejt).
Označení playmate pro hezkou dívku či modelku bylo odvozeno od pojmenování časopisu Playboy. V něm se na středové dvojstraně nachází plakát formátu A3, na kterém jsou vyfoceny krásné dívky – playmate. K titulu playmate dostává většina oceněných dívek také luxusní automobil.


Co je to Playmate? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Playmate s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Playmate se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: wiki, synonymum, termín, význam slova, význam, formulace, co znamená, přesný význam, lexikon, názvosloví, terminus technicus, pojem, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, heslo, co je to Playmate?, Kultura


Pojem Playmate je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Playmate?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Playmate (doslova Spoluhráčka) je označení modelky, která pózuje pro americký časopis Playboy. V každém vydání tohoto měsíčníku se na obálce a vnitřní dvoustraně objeví fotografie dívky nazvané Playmate of the Month a její krátký životopis. Na konci každého roku z nich vydavatel časopisu Hugh Hefner vybere dívku roku (Playmate of the Year). Playmate měsíce získává odměnu 25 000 dolarů, playmate roku 100 000 dolarů a osobní automobil.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít heslo Playmate ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Playmate ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Playmate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Playmate ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Playmate ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Playmate ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Playmate? resp. co znamená výraz Playmate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Playmate, odpověď na dotaz co je to Playmate?. Víte např. kdo to je Subdodavatel? Znáte a víte kdo je Lhář? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Playmate i v jiných kategoriích (než Kultura). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.