Co je to?
Definice odborného termínu, slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Co je to Playmate? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Playmate?

Playmate je zažitý název pro krásnou dívku, často tak bývá označována vítězná účastnice soutěže krásy. Slovo pochází z angličtiny (výslovnost plejmejt).
Označení playmate pro hezkou dívku či modelku bylo odvozeno od pojmenování časopisu Playboy. V něm se na středové dvojstraně nachází plakát formátu A3, na kterém jsou vyfoceny krásné dívky – playmate. K titulu playmate dostává většina oceněných dívek také luxusní automobil.


Co je to Playmate? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Playmate se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: heslo, definice pojmu, pojem, co je to Playmate?, terminus technicus, přesný výraz, termín, synonymum, informace, Kultura, slovník, Playmate, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, formulace, slovo, popis


Pojem Playmate je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Playmate?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Playmate (doslova Spoluhráčka) je označení modelky, která pózuje pro americký časopis Playboy. V každém vydání tohoto měsíčníku se na obálce a vnitřní dvoustraně objeví fotografie dívky nazvané Playmate of the Month a její krátký životopis. Na konci každého roku z nich vydavatel časopisu Hugh Hefner vybere dívku roku (Playmate of the Year). Playmate měsíce získává odměnu 25 000 dolarů, playmate roku 100 000 dolarů a osobní automobil.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Playmate ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Playmate na Google.cz

Najít pojem Playmate ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Playmate ve Wikislovníku

Hledat heslo Playmate ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Playmate ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Playmate? resp. co to je Playmate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Playmate, odpověď na dotaz co je to Playmate?. Víte např. kdo to je Sandra Nováková? Znáte a víte kdo je Lhář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Kultura). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.