Co je to?
Definice odborného termínu, slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Co je to Playmate? Význam slova

Co znamená termín Playmate? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Playmate je zažitý název pro krásnou dívku, často tak bývá označována vítězná účastnice soutěže krásy. Slovo pochází z angličtiny (výslovnost plejmejt).
Označení playmate pro hezkou dívku či modelku bylo odvozeno od pojmenování časopisu Playboy. V něm se na středové dvojstraně nachází plakát formátu A3, na kterém jsou vyfoceny krásné dívky – playmate. K titulu playmate dostává většina oceněných dívek také luxusní automobil.

Co je to Playmate? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Playmate? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Playmate je v kategorii Kultura

Klíčová slova: význam pojmu, informace, co znamená, heslo, význam slova, terminologie, Playmate, odborný výraz, co je to Playmate?, odborné názvosloví, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, Kultura, popis, co to je, formulace


Pojem Playmate je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Playmate? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Playmate (doslova Spoluhráčka) je označení modelky, která pózuje pro americký časopis Playboy. V každém vydání tohoto měsíčníku se na obálce a vnitřní dvoustraně objeví fotografie dívky nazvané Playmate of the Month a její krátký životopis. Na konci každého roku z nich vydavatel časopisu Hugh Hefner vybere dívku roku (Playmate of the Year). Playmate měsíce získává odměnu 25 000 dolarů, playmate roku 100 000 dolarů a osobní automobil.

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Playmate ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Playmate ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Playmate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Playmate na Google.cz

Vyhledat heslo Playmate ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Playmate ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Playmate? resp. co znamená výraz Playmate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Playmate, odpověď na dotaz co je to Playmate?. Víte např. kdo to je Jan Kraus? Znáte a víte kdo je Syčák? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Playmate hledat i v jiných kategoriích (než Kultura) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.