Co je to?
Odborný výraz, definice slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Co je Playmate? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Playmate?

Playmate je zažitý název pro krásnou dívku, často tak bývá označována vítězná účastnice soutěže krásy. Slovo pochází z angličtiny (výslovnost plejmejt).
Označení playmate pro hezkou dívku či modelku bylo odvozeno od pojmenování časopisu Playboy. V něm se na středové dvojstraně nachází plakát formátu A3, na kterém jsou vyfoceny krásné dívky – playmate. K titulu playmate dostává většina oceněných dívek také luxusní automobil.

Co je to Playmate? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Playmate. Co znamená pojem Playmate z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text vytvořen pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Playmate se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, formulace, Playmate, co to je, odborné názvosloví, kultura, lexikon, heslo, wiki, co je to Playmate?, názvosloví, slovník, slovo, přesný význam, význam, kultura, přesný výraz


Pojem Playmate je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Playmate? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Playmate (doslova Spoluhráčka) je označení modelky, která pózuje pro americký časopis Playboy. V každém vydání tohoto měsíčníku se na obálce a vnitřní dvoustraně objeví fotografie dívky nazvané Playmate of the Month a její krátký životopis. Na konci každého roku z nich vydavatel časopisu Hugh Hefner vybere dívku roku (Playmate of the Year). Playmate měsíce získává odměnu 25 000 dolarů, playmate roku 100 000 dolarů a osobní automobil.

Jiné zdroje informací o pojmu Playmate

Vyhledat slovo Playmate ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Playmate ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Playmate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Playmate ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Playmate ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Playmate na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už víte jaká je definice termínu Playmate? resp. co znamená Playmate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Playmate, odpověď na dotaz co je to Playmate?. Víte např. kdo to je Primož Roglič? Znáte a víte kdo je Čehún? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než kultura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.