Co je to?
Výraz, termín, definice slova Playmate. Co znamená odborný pojem Playmate z kategorie Kultura?

Co je to Playmate? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Playmate?

Playmate je zažitý název pro krásnou dívku, často tak bývá označována vítězná účastnice soutěže krásy. Slovo pochází z angličtiny (výslovnost plejmejt).
Označení playmate pro hezkou dívku či modelku bylo odvozeno od pojmenování časopisu Playboy. V něm se na středové dvojstraně nachází plakát formátu A3, na kterém jsou vyfoceny krásné dívky – playmate. K titulu playmate dostává většina oceněných dívek také luxusní automobil.

Co je to Playmate? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Playmate. Co znamená odborný pojem Playmate z kategorie Kultura?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Playmate je v kategorii kultura

Klíčová slova: terminologie, význam, synonymum, kultura, co znamená, co je to Playmate?, co to je, pojem, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, popis, termín, význam slova, lexikon, terminus technicus, názvosloví


Pojem Playmate je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Playmate? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Playmate (doslova Spoluhráčka) je označení modelky, která pózuje pro americký časopis Playboy. V každém vydání tohoto měsíčníku se na obálce a vnitřní dvoustraně objeví fotografie dívky nazvané Playmate of the Month a její krátký životopis. Na konci každého roku z nich vydavatel časopisu Hugh Hefner vybere dívku roku (Playmate of the Year). Playmate měsíce získává odměnu 25 000 dolarů, playmate roku 100 000 dolarů a osobní automobil.

Více informací o slovu Playmate doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Playmate na Youtube

Najít slovo Playmate ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Playmate ve Wikislovníku

Hledat výraz Playmate ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Playmate ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Playmate ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Playmate? resp. jaký je přesný význam slova Playmate? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Playmate, odpověď na dotaz co je to Playmate?. Víte např. kdo to je Hejhula? Znáte a víte kdo je Kozomrd? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je kultura. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.