Co je to?
Definice výrazu Kontinentální snídaně. Co znamená odborný pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co to je Kontinentální snídaně? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kontinentální snídaně

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.


Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova, termín, Definice výrazu Kontinentální snídaně. Co znamená odborný pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kontinentální snídaně? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Kontinentální snídaně patří do sekce jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, význam, formulace, popis, definice pojmu, pojem, přesný význam, informace, slovník, lexikon, terminologie, názvosloví, Kontinentální snídaně, co znamená, termín, význam pojmu, definice


Pojem Kontinentální snídaně je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Kontinentální snídaně

Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Další informace o pojmu Kontinentální snídaně hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít výraz Kontinentální snídaně ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kontinentální snídaně ve Wikislovníku

Najít slovo Kontinentální snídaně ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kontinentální snídaně na Google.cz

Hledat výraz Kontinentální snídaně ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontinentální snídaně ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontinentální snídaně například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kontinentální snídaně? resp. co znamená výraz Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Homofob? Znáte a víte kdo je Tonda Blaník? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Kontinentální snídaně i v jiné části webu než je kategorie jídlo. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.