Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co to je Kontinentální snídaně? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kontinentální snídaně?

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.


Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kontinentální snídaně sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kontinentální snídaně patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, přesný význam, pojem, význam, odborný výraz, lexikon, odborné názvosloví, definice pojmu, synonymum, termín, co je to Kontinentální snídaně?, Jídlo, informace, co znamená, co to je, slovo, heslo, názvosloví


Pojem Kontinentální snídaně je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Kontinentální snídaně ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Kontinentální snídaně ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Kontinentální snídaně ve Wikipedii

Hledat heslo Kontinentální snídaně ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Kontinentální snídaně ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Kontinentální snídaně ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontinentální snídaně například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kontinentální snídaně? resp. co to je Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Tomáš Halík? Znáte a víte kdo je Milla Jovovich? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Kontinentální snídaně hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.