Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co to je Kontinentální snídaně? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kontinentální snídaně?

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.


Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kontinentální snídaně? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kontinentální snídaně je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, terminus technicus, definice pojmu, odborné názvosloví, Jídlo, formulace, odborný výraz, definice, wiki, význam pojmu, názvosloví, heslo, synonymum, informace, popis, co to je, Kontinentální snídaně, slovník


Pojem Kontinentální snídaně je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Kontinentální snídaně

Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Jiné informační zdroje o pojmu Kontinentální snídaně

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontinentální snídaně ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Kontinentální snídaně ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontinentální snídaně ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kontinentální snídaně ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Kontinentální snídaně ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kontinentální snídaně na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontinentální snídaně například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Kontinentální snídaně? resp. jaká je definice slova Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Ranhojič? Znáte a víte kdo je Ján Kuciak? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.