Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co to je Kontinentální snídaně? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kontinentální snídaně?

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.


Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kontinentální snídaně patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, informace, pojem, terminologie, co to je, popis, terminus technicus, slovo, význam, přesný výraz, názvosloví, definice pojmu, přesný význam, heslo, odborné názvosloví, co je to Kontinentální snídaně?, Jídlo, wiki


Pojem Kontinentální snídaně je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Kontinentální snídaně

Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Kontinentální snídaně ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kontinentální snídaně ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Kontinentální snídaně ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontinentální snídaně ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kontinentální snídaně na Youtube

Najít termín Kontinentální snídaně ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontinentální snídaně například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Kontinentální snídaně? resp. co znamená slovo Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Fuchtle? Znáte a víte kdo je Mel Gibson? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.