Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kontinentální snídaně. Co znamená odborný pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kontinentální snídaně

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.


Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kontinentální snídaně. Co znamená odborný pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kontinentální snídaně? Pak se o ní podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Kontinentální snídaně patří do sekce jídlo

Klíčová slova: co je to Kontinentální snídaně?, slovo, přesný význam, termín, názvosloví, terminus technicus, význam slova, jídlo, synonymum, wiki, popis, co to je, jídlo, význam pojmu, odborný výraz, Kontinentální snídaně, odborné názvosloví, pojem


Pojem Kontinentální snídaně je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Kontinentální snídaně

Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Pro další informace o termínu Kontinentální snídaně zkuste tyto odkazy

Zkusit najít slovo Kontinentální snídaně ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontinentální snídaně ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Kontinentální snídaně ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kontinentální snídaně ve Wikipedii

Najít heslo Kontinentální snídaně ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Kontinentální snídaně na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontinentální snídaně například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Kontinentální snídaně? resp. co znamená výraz Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Coco Rocha? Znáte a víte kdo je Marek Wollner? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.