Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co je Kontinentální snídaně?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kontinentální snídaně?

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.


Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kontinentální snídaně s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Kontinentální snídaně se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: termín, definice pojmu, jídlo, význam pojmu, lexikon, synonymum, přesný výraz, význam, odborné názvosloví, slovo, přesný význam, vysvětlení, slovník, wiki, Kontinentální snídaně, formulace, heslo, informace


Pojem Kontinentální snídaně je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Kontinentální snídaně

Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Kontinentální snídaně zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Kontinentální snídaně na Google.cz

Hledat termín Kontinentální snídaně ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Kontinentální snídaně na Youtube

Zkusit najít heslo Kontinentální snídaně ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kontinentální snídaně ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontinentální snídaně ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontinentální snídaně například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Kontinentální snídaně? resp. co je to Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Karel Šiktanc? Znáte a víte kdo je Jolana Voldánová? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Kontinentální snídaně hledat i v jiných kategoriích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, hroznové vino, kontinentální snídaně, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.