Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Co to je Kontinentální snídaně? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kontinentální snídaně

Kontinentální snídaně je jeden z častých druhů snídaní, které nabízejí hotely a ubytovací zařízení. Kontinentální snídaně má ustálené složení – základem je chléb nebo pečivo, může se jednat o různé druhy. Pečivo a chléb jsou doplněny o máslo nebo rostlinný tuk, marmeládu či med. Jako nápoje se podávají čaj a káva.
V nabídce bývá i rozšířená kontinentální snídaně, která dává více možností výběru již zmíněných potravin a je doplněna o studené nápoje, sýry nebo uzeniny.


Co je to Kontinentální snídaně? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kontinentální snídaně. Co znamená pojem Kontinentální snídaně z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kontinentální snídaně? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kontinentální snídaně patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: definice, přesný význam, přesný výraz, slovo, synonymum, Jídlo, odborný výraz, co znamená, lexikon, heslo, co je to Kontinentální snídaně?, wiki, odborné názvosloví, význam, Jídlo, terminologie, definice pojmu, slovník


Pojem Kontinentální snídaně je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Kontinentální snídaně

Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay
Příklad kontinentální snídaně - pečivo, káva, ovoce. Autor: Photo Mix, zdroj: Pixabay


Pro více informací o heslu Kontinentální snídaně zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat heslo Kontinentální snídaně ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kontinentální snídaně ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Kontinentální snídaně ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontinentální snídaně ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Kontinentální snídaně ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Kontinentální snídaně ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontinentální snídaně například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kontinentální snídaně? resp. jaký je význam slova Kontinentální snídaně? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontinentální snídaně, odpověď na dotaz co je to Kontinentální snídaně?. Víte např. kdo to je Benjamin Franklin? Znáte a víte kdo je Ján Kuciak? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.