Co je to?
Definice výrazu Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Co to je Avon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Avon

Avon je jméno známé kosmetické společnosti působící na našem trhu. Jedná se o americkou společnost, která patří k největším firmám v tomto odvětví. Specializuje se na prodej svých výrobků přímou formou, zaměstnanci nebo spolupracovníci společnosti mají na starosti konkrétní zákazníky, se kterými navazují vztahy a jsou v kontaktu. Protože vztah mezi zákazníkem a prodejcem je zde osobní, může prodejce zákazníkovi i poradit a pravidelně ho informovat o novinkách a akčních nabídkách, které by zákazníka mohly zajímat.
Společnost Avon se věnuje i veřejně prospěšné činnosti, je sponzorem mnoha akcí a každoročně pořádá a zaštiťuje pochod proti rakovině prsu, jehož symbolem se stalo růžové tričko. V roce 2020 se Avon spojil se společností Natura. Uspořily se tak náklady a vznikl globální obr v prodeji kosmetických přípravků. Nová společnost se chce zaměřit na boj proti klimatickým změnám, chce také posílit postavení žen a věnovat se problematice místních komunit.


Co je to Avon? Význam slova, termín, Definice výrazu Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Avon? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Avon je v sekci ekonomie

Klíčová slova: význam, vysvětlení, termín, přesný výraz, definice, pojem, co je to Avon?, slovo, přesný význam, slovník, názvosloví, ekonomie, popis, odborný výraz, odborné názvosloví, synonymum, význam pojmu, co znamená


Pojem Avon je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Avon? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Avon je kosmetická společnost ze Spojených států amerických, která se řadí k největším světovým firmám v tomto oboru. Své zboží prodává formou přímého prodeje, kdy se o zákazníky stará konkrétní zaměstnanec společnosti.
Společnost pořádá také Avon pochody, jež mají podporovat boj proti rakovině prsu. Účastní se jich i společensky významné osobnosti, například modelky Adriana Sklenaříková Karembeu a Daniela Peštová, zpěvačky Lucie Bílá či Monika Absolonová, ale také muži jako například Paľo Habera nebo Dan Bárta. Pochody se konají v asi šedesáti zemích světa. V roce 2017 se pražského pochodu účastnilo asi 30 tisíc lidí, kteří si jako vstupenku zakoupili tričko v růžové barvě.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Avon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Avon ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Avon ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Avon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Avon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Avon například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Avon? resp. co přesně znamená slovo Avon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avon, odpověď na dotaz co je to Avon?. Víte např. kdo to je Jasmina Alagič? Znáte a víte kdo je Eva Boušková? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Avon hledat i v jiných kategoriích (než ekonomie). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.