Co je to?
Výraz, termín, definice slova Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Co je to Avon? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Avon?

Avon je jméno známé kosmetické společnosti působící na našem trhu. Jedná se o americkou společnost, která patří k největším firmám v tomto odvětví. Specializuje se na prodej svých výrobků přímou formou, zaměstnanci nebo spolupracovníci společnosti mají na starosti konkrétní zákazníky, se kterými navazují vztahy a jsou v kontaktu. Protože vztah mezi zákazníkem a prodejcem je zde osobní, může prodejce zákazníkovi i poradit a pravidelně ho informovat o novinkách a akčních nabídkách, které by zákazníka mohly zajímat.
Společnost Avon se věnuje i veřejně prospěšné činnosti, je sponzorem mnoha akcí a každoročně pořádá a zaštiťuje pochod proti rakovině prsu, jehož symbolem se stalo růžové tričko. V roce 2020 se Avon spojil se společností Natura. Uspořily se tak náklady a vznikl globální obr v prodeji kosmetických přípravků. Nová společnost se chce zaměřit na boj proti klimatickým změnám, chce také posílit postavení žen a věnovat se problematice místních komunit.


Co je to Avon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Avon můžete sdílet s blízkými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Avon je v kategorii ekonomie

Klíčová slova: názvosloví, ekonomie, co to je, co znamená, přesný význam, terminologie, heslo, ekonomie, lexikon, pojem, popis, vysvětlení, definice pojmu, synonymum, co je to Avon?, Avon, formulace, slovník


Pojem Avon je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Avon? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Avon je kosmetická společnost ze Spojených států amerických, která se řadí k největším světovým firmám v tomto oboru. Své zboží prodává formou přímého prodeje, kdy se o zákazníky stará konkrétní zaměstnanec společnosti.
Společnost pořádá také Avon pochody, jež mají podporovat boj proti rakovině prsu. Účastní se jich i společensky významné osobnosti, například modelky Adriana Sklenaříková Karembeu a Daniela Peštová, zpěvačky Lucie Bílá či Monika Absolonová, ale také muži jako například Paľo Habera nebo Dan Bárta. Pochody se konají v asi šedesáti zemích světa. V roce 2017 se pražského pochodu účastnilo asi 30 tisíc lidí, kteří si jako vstupenku zakoupili tričko v růžové barvě.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avon ve Wikimedia Commons

Hledat termín Avon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Avon ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Avon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Avon na Google.cz

Najít výraz Avon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Avon například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už víte jaká je definice termínu Avon? resp. co přesně znamená slovo Avon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avon, odpověď na dotaz co je to Avon?. Víte např. kdo to je Albín? Znáte a víte kdo je Lichvář? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než ekonomie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.