Co je to?
Výraz, termín, definice slova Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Co je to Avon? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Avon?

Avon je jméno známé kosmetické společnosti působící na našem trhu. Jedná se o americkou společnost, která patří k největším firmám v tomto odvětví. Specializuje se na prodej svých výrobků přímou formou, zaměstnanci nebo spolupracovníci společnosti mají na starosti konkrétní zákazníky, se kterými navazují vztahy a jsou v kontaktu. Protože vztah mezi zákazníkem a prodejcem je zde osobní, může prodejce zákazníkovi i poradit a pravidelně ho informovat o novinkách a akčních nabídkách, které by zákazníka mohly zajímat.
Společnost Avon se věnuje i veřejně prospěšné činnosti, je sponzorem mnoha akcí a každoročně pořádá a zaštiťuje pochod proti rakovině prsu, jehož symbolem se stalo růžové tričko. V roce 2020 se Avon spojil se společností Natura. Uspořily se tak náklady a vznikl globální obr v prodeji kosmetických přípravků. Nová společnost se chce zaměřit na boj proti klimatickým změnám, chce také posílit postavení žen a věnovat se problematice místních komunit.


Co je to Avon? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Avon se nachází v kategorii ekonomie

Klíčová slova: význam, terminus technicus, popis, informace, wiki, ekonomie, lexikon, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, co znamená, terminologie, synonymum, termín, definice, odborný výraz, názvosloví


Pojem Avon je v kategorii ekonomie, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Avon píše následující

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Avon je kosmetická společnost ze Spojených států amerických, která se řadí k největším světovým firmám v tomto oboru. Své zboží prodává formou přímého prodeje, kdy se o zákazníky stará konkrétní zaměstnanec společnosti.
Společnost pořádá také Avon pochody, jež mají podporovat boj proti rakovině prsu. Účastní se jich i společensky významné osobnosti, například modelky Adriana Sklenaříková Karembeu a Daniela Peštová, zpěvačky Lucie Bílá či Monika Absolonová, ale také muži jako například Paľo Habera nebo Dan Bárta. Pochody se konají v asi šedesáti zemích světa. V roce 2017 se pražského pochodu účastnilo asi 30 tisíc lidí, kteří si jako vstupenku zakoupili tričko v růžové barvě.

Jiné zdroje informací o pojmu Avon

Najít termín Avon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Avon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Avon ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Avon ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Avon ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avon ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Avon například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Avon? resp. co znamená Avon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avon, odpověď na dotaz co je to Avon?. Víte např. kdo to je Sara Sandeva? Znáte a víte kdo je Tatar? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než ekonomie). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.