Co je to?
Výraz, termín, definice slova Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Co je to Avon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Avon

Avon je jméno známé kosmetické společnosti působící na našem trhu. Jedná se o americkou společnost, která patří k největším firmám v tomto odvětví. Specializuje se na prodej svých výrobků přímou formou, zaměstnanci nebo spolupracovníci společnosti mají na starosti konkrétní zákazníky, se kterými navazují vztahy a jsou v kontaktu. Protože vztah mezi zákazníkem a prodejcem je zde osobní, může prodejce zákazníkovi i poradit a pravidelně ho informovat o novinkách a akčních nabídkách, které by zákazníka mohly zajímat.
Společnost Avon se věnuje i veřejně prospěšné činnosti, je sponzorem mnoha akcí a každoročně pořádá a zaštiťuje pochod proti rakovině prsu, jehož symbolem se stalo růžové tričko. V roce 2020 se Avon spojil se společností Natura. Uspořily se tak náklady a vznikl globální obr v prodeji kosmetických přípravků. Nová společnost se chce zaměřit na boj proti klimatickým změnám, chce také posílit postavení žen a věnovat se problematice místních komunit.


Výraz, termín, definice slova Avon. Co znamená odborný pojem Avon z kategorie Ekonomie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Avon je v kategorii Ekonomie

Klíčová slova: informace, význam pojmu, co je to Avon?, termín, Ekonomie, odborné názvosloví, význam, co to je, význam slova, heslo, definice pojmu, formulace, Ekonomie, odborný výraz, přesný výraz, wiki, synonymum, slovo


Pojem Avon je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Co označuje termín Avon? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Avon je kosmetická společnost ze Spojených států amerických, která se řadí k největším světovým firmám v tomto oboru. Své zboží prodává formou přímého prodeje, kdy se o zákazníky stará konkrétní zaměstnanec společnosti.
Společnost pořádá také Avon pochody, jež mají podporovat boj proti rakovině prsu. Účastní se jich i společensky významné osobnosti, například modelky Adriana Sklenaříková Karembeu a Daniela Peštová, zpěvačky Lucie Bílá či Monika Absolonová, ale také muži jako například Paľo Habera nebo Dan Bárta. Pochody se konají v asi šedesáti zemích světa. V roce 2017 se pražského pochodu účastnilo asi 30 tisíc lidí, kteří si jako vstupenku zakoupili tričko v růžové barvě.

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Avon ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Avon ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Avon ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Avon ve Wikimedia Commons

Najít pojem Avon ve Wikizdrojích

Najít heslo Avon ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Avon například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Avon? resp. co vlastně znamená slovo Avon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Avon, odpověď na dotaz co je to Avon?. Víte např. kdo to je Kněžna Libuše? Znáte a víte kdo je Sponzor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Ekonomie). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.