Co je to?
Definice výrazu, termínu Vágní. Co znamená odborný pojem Vágní z kategorie Různé?

Co je to Vágní? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Vágní?

Vágní neboli neurčitý, mlhavý nebo rozmazaný, je výraz, odvozený od přirozené schopnosti poznávání člověka. Člověk při něm získává velké množství informací, které je potřeba vytřídit, zbydou tzv. vágní znalosti, které jsou informacemi o skutečném světě. Míra vágnosti může být různá.
Informace se uchovávají a zpracovávají prostřednictvím vědomí a někdy i nevědomí, představách, pocitech aj., vyjadřují se pak jazykem.

Co je to Vágní? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Vágní. Co znamená odborný pojem Vágní z kategorie Různé?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Vágní můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Vágní je v sekci různé

Klíčová slova: přesný výraz, termín, terminus technicus, přesný význam, terminologie, slovo, Vágní, popis, slovník, různé, lexikon, wiki, heslo, odborný výraz, definice, různé, co to je, definice pojmu


Pojem Vágní je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Vágní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Vágní ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vágní ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Vágní ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Vágní na Youtube

Hledat výraz Vágní ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vágní například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Vágní? resp. co se přesně ukrývá za slovem Vágní? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vágní, odpověď na dotaz co je to Vágní?. Víte např. kdo to je Kateřina Veliká? Znáte a víte kdo je Christina Aguilera? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.