Co je to?
Definice odborného termínu, slova Sukcese. Co znamená pojem Sukcese z kategorie Právo?

Co je to Sukcese? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Sukcese?

Sukcese je pojem z oblasti ekologie. Společenstva v ekosystémech se vyvíjejí a mění své složení. Stejně se mění i představy o tomto vývoji a změnách. Sukcese může být primární, v tom případě společenstva vznikají na úplně novém území, nebo sekundární, jejíž náplní je zkoumání vývoje ve společenstvech, která již existují.
Sukcese probíhající v přírodě představuje určitou posloupnost změn rostlinstva, které se vyskytuje na určitém území. Tuto posloupnost lze předvídat. Změny probíhají do té doby, dokud se společenství rostlin neustálí.


Co je to Sukcese? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Sukcese. Co znamená pojem Sukcese z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sukcese patří do sekce Právo

Klíčová slova: co znamená, lexikon, wiki, názvosloví, co to je, odborný výraz, popis, význam, Sukcese, Právo, co je to Sukcese?, slovo, význam slova, terminus technicus, informace, definice pojmu, slovník, termín


Pojem Sukcese je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Sukcese ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Sukcese ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Sukcese ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Sukcese ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Sukcese na Youtube

Zkusit najít pojem Sukcese ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sukcese například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Sukcese? resp. co to je Sukcese? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sukcese, odpověď na dotaz co je to Sukcese?. Víte např. kdo to je George Clooney? Znáte a víte kdo je Sodomita? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Sukcese i v jiných kategoriích (než Právo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.