Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Registrační pokladna. Co znamená pojem Registrační pokladna z kategorie Účetnictví?

Co to je Registrační pokladna? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Registrační pokladna?

Registrační pokladna je elektronické zařízení, o jehož povinném zavedení pro maloobchodníky a provozovatele restauračních zařízení nebo jiných subjektů provozujících hostinskou činnost se v České republice už nějakou dobu vede debata. Registrační pokladny by měly napomoci ke snížení daňových úniků. Registrační pokladna musí mít tiskárnu a fiskální paměť, kam se zaznamenávají veškeré údaje o prodeji a platbách v hotovosti včetně denních závěrek. Zákazník při každé platbě obdrží doklad.


Co je to Registrační pokladna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Registrační pokladna. Co znamená pojem Registrační pokladna z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Registrační pokladna se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, lexikon, Registrační pokladna, slovník, význam pojmu, definice pojmu, terminologie, termín, informace, heslo, Účetnictví, slovo, význam, formulace, co znamená, synonymum, co to je, pojem


Pojem Registrační pokladna je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Registrační pokladna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Registrační pokladna na Google.cz

Hledat videa s názvem Registrační pokladna na Youtube

Najít termín Registrační pokladna ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Registrační pokladna ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Registrační pokladna ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Registrační pokladna například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Registrační pokladna? resp. co to je Registrační pokladna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Registrační pokladna, odpověď na dotaz co je to Registrační pokladna?. Víte např. kdo to je Šárka Fialová? Znáte a víte kdo je Ochechule? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?