Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Registrační pokladna. Co znamená pojem Registrační pokladna z kategorie Účetnictví?

Co to je Registrační pokladna? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Registrační pokladna?

Registrační pokladna je elektronické zařízení, o jehož povinném zavedení pro maloobchodníky a provozovatele restauračních zařízení nebo jiných subjektů provozujících hostinskou činnost se v České republice už nějakou dobu vede debata. Registrační pokladny by měly napomoci ke snížení daňových úniků. Registrační pokladna musí mít tiskárnu a fiskální paměť, kam se zaznamenávají veškeré údaje o prodeji a platbách v hotovosti včetně denních závěrek. Zákazník při každé platbě obdrží doklad.


Co je to Registrační pokladna? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Registrační pokladna. Co znamená pojem Registrační pokladna z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Registrační pokladna patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: odborné názvosloví, formulace, synonymum, wiki, význam, informace, názvosloví, termín, význam slova, odborný výraz, definice pojmu, definice, Účetnictví, lexikon, terminologie, přesný výraz, co to je, heslo


Pojem Registrační pokladna je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Registrační pokladna v následujících vyhledávačích

Najít slovo Registrační pokladna ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Registrační pokladna ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Registrační pokladna na Youtube

Vyhledat heslo Registrační pokladna ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Registrační pokladna ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Registrační pokladna na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Registrační pokladna například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Registrační pokladna? resp. co vlastně znamená slovo Registrační pokladna? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Registrační pokladna, odpověď na dotaz co je to Registrační pokladna?. Víte např. kdo to je Republikán? Znáte a víte kdo je Ponocný? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Registrační pokladna i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?