Co je to?
Definice výrazu, termínu Anomálie. Co znamená odborný pojem Anomálie z kategorie Různé?

Co je to Anomálie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Anomálie?

Anomálie je pojem označující něco, co je nepravidelné, výjimečné, odklání se od normálu nebo obecně platných pravidel. Pojmenování se užívá velmi často v přírodních vědách, kde anomálie znamená nějaký jev, který se běžnými způsoby a použitím platných teorií nedá vysvětlit.
Někdy označení zůstává i poté, co dojde k vysvětlení podstaty jevu.


Co je to Anomálie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Anomálie. Co znamená odborný pojem Anomálie z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Anomálie patří do kategorie Různé

Klíčová slova: pojem, význam, význam pojmu, názvosloví, odborný výraz, synonymum, co je to Anomálie?, přesný výraz, vysvětlení, informace, Anomálie, lexikon, definice pojmu, co to je, slovo, heslo, terminologie, Různé


Pojem Anomálie je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Anomálie

Najít termín Anomálie ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Anomálie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Anomálie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Anomálie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Anomálie ve Wikipedii

Hledat výraz Anomálie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Anomálie například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Anomálie? resp. jaký je význam pojmu Anomálie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Anomálie, odpověď na dotaz co je to Anomálie?. Víte např. kdo to je Velký bratr? Znáte a víte kdo je Josef Kemr? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Různé. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?