Co je to?
Definice výrazu Bankovní záruka. Co znamená odborný pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Co je Bankovní záruka?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Bankovní záruka?

Bankovní záruka patří k produktům zajišťujícím minimalizaci obchodních rizik. Jedná se v současnosti velmi často používaný nástroj, tvořený písemným prohlášením banky, ve kterém se banka zavazuje uspokojit věřitele do výše určené peněžní částky uvedené v záruční listině.
Bankovní záruka se uplatní v případě, že dlužník nesplní svůj závazek. Pokrývají se tak rizika prodávajícího i kupujícího. Podmínky bankovní záruky jsou specifikovány v záruční listině.


Co je to Bankovní záruka? Význam slova, termín, Definice výrazu Bankovní záruka. Co znamená odborný pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Bankovní záruka můžete samozřejmě sdílet s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Bankovní záruka je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: informace, odborný výraz, terminologie, synonymum, vysvětlení, popis, význam, co znamená, pojem, bankovnictví, heslo, přesný význam, odborné názvosloví, co to je, co je to Bankovní záruka?, slovo, význam pojmu, přesný výraz


Pojem Bankovní záruka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Bankovní záruka? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bankovní záruka je písemné prohlášení banky o uspokojení věřitele do výše určité peněžní částky podle obsahu záruční listiny, pokud dlužník nesplní svůj závazek nebo pokud nebudou splněny jiné podmínky stanovené v záruční listině.
V českém právním řádu je bankovní záruka upravena občanským zákoníkem v § 2029 a následujících ustanoveních.

Pro další informace o termínu Bankovní záruka zkuste tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bankovní záruka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Bankovní záruka ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Bankovní záruka ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Bankovní záruka ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Bankovní záruka ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Bankovní záruka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bankovní záruka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v metavyhledávači Info.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teďka již bezesporu víte jaký je přesný význam slova Bankovní záruka? resp. jaký je význam pojmu Bankovní záruka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bankovní záruka, odpověď na dotaz co je to Bankovní záruka?. Víte např. kdo to je Margot Robbie? Znáte a víte kdo je Ed Sheeran? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Bankovní záruka i v jiné části webu než je kategorie bankovnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?