Co je to?
Definice odborného termínu, slova Bankovní záruka. Co znamená pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Co je Bankovní záruka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Bankovní záruka?

Bankovní záruka patří k produktům zajišťujícím minimalizaci obchodních rizik. Jedná se v současnosti velmi často používaný nástroj, tvořený písemným prohlášením banky, ve kterém se banka zavazuje uspokojit věřitele do výše určené peněžní částky uvedené v záruční listině.
Bankovní záruka se uplatní v případě, že dlužník nesplní svůj závazek. Pokrývají se tak rizika prodávajícího i kupujícího. Podmínky bankovní záruky jsou specifikovány v záruční listině.


Co je to Bankovní záruka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Bankovní záruka. Co znamená pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Bankovní záruka? Pak se o ní podělte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Bankovní záruka patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: význam slova, informace, odborný výraz, přesný význam, co je to Bankovní záruka?, lexikon, význam pojmu, bankovnictví, bankovnictví, termín, wiki, slovník, popis, co to je, slovo, vysvětlení, heslo, co znamená


Pojem Bankovní záruka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Bankovní záruka? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Bankovní záruka je písemné prohlášení banky o uspokojení věřitele do výše určité peněžní částky podle obsahu záruční listiny, pokud dlužník nesplní svůj závazek nebo pokud nebudou splněny jiné podmínky stanovené v záruční listině.
V českém právním řádu je bankovní záruka upravena občanským zákoníkem v § 2029 a následujících ustanoveních.

Zkuste zjistit více informací o slovu Bankovní záruka v následujících zdrojích

Hledat termín Bankovní záruka ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Bankovní záruka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bankovní záruka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Bankovní záruka ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Bankovní záruka na Google.cz

Vyhledat termín Bankovní záruka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bankovní záruka například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Teď už víte jaká je definice termínu Bankovní záruka? resp. jaká je definice termínu Bankovní záruka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bankovní záruka, odpověď na dotaz co je to Bankovní záruka?. Víte např. kdo to je Nevolník? Znáte a víte kdo je Neymar? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bankovní záruka v jiné sekci než bankovnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?