Co je to?
Výraz, termín, definice slova Bankovní záruka. Co znamená odborný pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Bankovní záruka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bankovní záruka?

Bankovní záruka patří k produktům zajišťujícím minimalizaci obchodních rizik. Jedná se v současnosti velmi často používaný nástroj, tvořený písemným prohlášením banky, ve kterém se banka zavazuje uspokojit věřitele do výše určené peněžní částky uvedené v záruční listině.
Bankovní záruka se uplatní v případě, že dlužník nesplní svůj závazek. Pokrývají se tak rizika prodávajícího i kupujícího. Podmínky bankovní záruky jsou specifikovány v záruční listině.


Co je to Bankovní záruka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Bankovní záruka. Co znamená odborný pojem Bankovní záruka z kategorie Bankovnictví?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Bankovní záruka s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Bankovní záruka patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: odborný výraz, definice pojmu, význam, význam slova, vysvětlení, Bankovní záruka, definice, názvosloví, slovo, terminologie, termín, heslo, bankovnictví, co znamená, co je to Bankovní záruka?, formulace, význam pojmu, pojem


Pojem Bankovní záruka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Bankovní záruka dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Bankovní záruka je písemné prohlášení banky o uspokojení věřitele do výše určité peněžní částky podle obsahu záruční listiny, pokud dlužník nesplní svůj závazek nebo pokud nebudou splněny jiné podmínky stanovené v záruční listině.
V českém právním řádu je bankovní záruka upravena občanským zákoníkem v § 2029 a následujících ustanoveních.

Jiné informační zdroje o pojmu Bankovní záruka

Najít slovo Bankovní záruka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Bankovní záruka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Bankovní záruka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Bankovní záruka na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Bankovní záruka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Bankovní záruka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bankovní záruka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Bankovní záruka? resp. jaký je význam pojmu Bankovní záruka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bankovní záruka, odpověď na dotaz co je to Bankovní záruka?. Víte např. kdo to je Jay Z? Znáte a víte kdo je Patrick Kane? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je bankovnictví. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?