Co je to?
Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Co je to LTD? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu LTD?

LTD je pojem z oblasti nábytkářského průmyslu, Jde o jeden z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Skládá se z dřevotřískové desky a povrchové úpravy pomocí fólie z papíru, namočeného v melaminové pryskyřici.
LTD je známo také pod názvem lamino. Je možno využít nejrůznějších barev a vzorů, lze dokonale napodobit i dřevo nebo další materiály.


Co je to LTD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín LTD patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, termín, význam, definice pojmu, terminologie, popis, co je to LTD?, synonymum, význam slova, slovo, přesný význam, co znamená, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, heslo, slovník


Pojem LTD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem LTD na Youtube

Zkusit najít výraz LTD ve vyhledávači Yandex

Najít slovo LTD ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz LTD ve Wikipedii

Vyhledat pojem LTD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín LTD na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo LTD například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená LTD? resp. co se vlastně skrývá pod slovem LTD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTD, odpověď na dotaz co je to LTD?. Víte např. kdo to je Inovátor? Znáte a víte kdo je Lichvář? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu LTD i v jiných kategoriích (než Zkratky). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!