Co je to?
Definice výrazu, termínu LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Co je to LTD? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla LTD?

LTD je pojem z oblasti nábytkářského průmyslu, Jde o jeden z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Skládá se z dřevotřískové desky a povrchové úpravy pomocí fólie z papíru, namočeného v melaminové pryskyřici.
LTD je známo také pod názvem lamino. Je možno využít nejrůznějších barev a vzorů, lze dokonale napodobit i dřevo nebo další materiály.


Co je to LTD? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu LTD sdílejte s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem LTD je v kategorii zkratky

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, heslo, wiki, význam pojmu, pojem, slovo, vysvětlení, odborné názvosloví, lexikon, definice pojmu, co je to LTD?, synonymum, formulace, zkratky, význam, informace, terminus technicus


Pojem LTD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LTD ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem LTD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín LTD ve Wikislovníku

Hledat termín LTD na Google.cz

Hledat pojem LTD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz LTD ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo LTD například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě nyní již víte jaký je význam slova LTD? resp. co znamená slovo LTD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTD, odpověď na dotaz co je to LTD?. Víte např. kdo to je Ivan Pilný? Znáte a víte kdo je Crush? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než zkratky. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!