Co je to?
Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Co je to LTD? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla LTD?

LTD je pojem z oblasti nábytkářského průmyslu, Jde o jeden z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Skládá se z dřevotřískové desky a povrchové úpravy pomocí fólie z papíru, namočeného v melaminové pryskyřici.
LTD je známo také pod názvem lamino. Je možno využít nejrůznějších barev a vzorů, lze dokonale napodobit i dřevo nebo další materiály.


Co je to LTD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem LTD s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem LTD je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovník, popis, Zkratky, definice, heslo, co to je, odborné názvosloví, odborný výraz, přesný význam, pojem, terminus technicus, názvosloví, co znamená, co je to LTD?, slovo, formulace, lexikon, přesný výraz


Pojem LTD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem LTD ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo LTD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo LTD ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz LTD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz LTD ve Wikipedii

Hledat slovo LTD ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo LTD například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova LTD? resp. co přesně znamená slovo LTD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTD, odpověď na dotaz co je to LTD?. Víte např. kdo to je Disident? Znáte a víte kdo je Stanislav Zindulka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!