Co je to?
Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Co je to LTD? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu LTD?

LTD je pojem z oblasti nábytkářského průmyslu, Jde o jeden z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Skládá se z dřevotřískové desky a povrchové úpravy pomocí fólie z papíru, namočeného v melaminové pryskyřici.
LTD je známo také pod názvem lamino. Je možno využít nejrůznějších barev a vzorů, lze dokonale napodobit i dřevo nebo další materiály.


Co je to LTD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz LTD se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný výraz, definice pojmu, odborný výraz, co znamená, vysvětlení, terminologie, lexikon, co je to LTD?, co to je, termín, formulace, odborné názvosloví, význam pojmu, Zkratky, význam, názvosloví, slovník, přesný význam


Pojem LTD je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu LTD

Vyhledat slovo LTD ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LTD ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LTD ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem LTD na Youtube

Najít slovo LTD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz LTD ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo LTD například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu LTD? resp. co znamená LTD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTD, odpověď na dotaz co je to LTD?. Víte např. kdo to je Mulat? Znáte a víte kdo je Lichvář? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu LTD v jiné sekci než Zkratky. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!