Co je to?
Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Co je to LTD? Význam slova

Co znamená termín LTD? Vysvětlení pojmu, definice hesla

LTD je pojem z oblasti nábytkářského průmyslu, Jde o jeden z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Skládá se z dřevotřískové desky a povrchové úpravy pomocí fólie z papíru, namočeného v melaminové pryskyřici.
LTD je známo také pod názvem lamino. Je možno využít nejrůznějších barev a vzorů, lze dokonale napodobit i dřevo nebo další materiály.


Co je to LTD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu LTD? Pak se o ní podělte s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz LTD je v kategorii zkratky

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, význam pojmu, pojem, odborný výraz, terminus technicus, zkratky, terminologie, informace, přesný výraz, popis, slovník, wiki, zkratky, formulace, termín, co znamená, definice pojmu


Pojem LTD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu LTD

Najít výraz LTD ve Wikipedii

Najít termín LTD ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem LTD na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LTD ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LTD ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín LTD ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo LTD například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu LTD? resp. co se přesně ukrývá za slovem LTD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTD, odpověď na dotaz co je to LTD?. Víte např. kdo to je Bobby Orr? Znáte a víte kdo je Jaroslav Dušek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!