Co je to?
Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Co je LTD? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu LTD?

LTD je pojem z oblasti nábytkářského průmyslu, Jde o jeden z nejčastěji používaných materiálů pro výrobu nejrůznějších druhů nábytku. Skládá se z dřevotřískové desky a povrchové úpravy pomocí fólie z papíru, namočeného v melaminové pryskyřici.
LTD je známo také pod názvem lamino. Je možno využít nejrůznějších barev a vzorů, lze dokonale napodobit i dřevo nebo další materiály.


Co je to LTD? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova LTD. Co znamená odborný pojem LTD z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Definici slova LTD můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo LTD je v kategorii zkratky

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, terminus technicus, heslo, informace, wiki, co je to LTD?, slovník, odborné názvosloví, synonymum, formulace, termín, definice, názvosloví, definice pojmu, zkratky, význam, slovo


Pojem LTD je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu LTD

Vyhledat pojem LTD ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz LTD ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo LTD ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem LTD na Youtube

Najít pojem LTD ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem LTD ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo LTD například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova LTD? resp. co znamená výraz LTD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu LTD, odpověď na dotaz co je to LTD?. Víte např. kdo to je Alžběta Pomořanská? Znáte a víte kdo je Jana Štěpánková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je zkratky. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!