Co je to?
Definice odborného termínu, slova Vyžle. Co znamená pojem Vyžle z kategorie Různé?

Co je Vyžle? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Vyžle

Dnes se slovo vyžle používá hlavně jako označení pro někoho vyhublého, vyzáblého, vychrtlého. Když o někom řekneme, že je vyžle, je to asi totéž, jako bychom o dívce prohlásili, že je jako anorektička, nebo o muži, že je jako za groš kudla. Dříve slovo vyžle označovalo plemeno štíhlých loveckých psů. Tento význam je dnes již zastaralý, archaický.

Co je to Vyžle? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Vyžle. Co znamená pojem Vyžle z kategorie Různé?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Vyžle? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Vyžle patří do sekce různé

Klíčová slova: význam, odborné názvosloví, slovník, význam pojmu, význam slova, terminus technicus, názvosloví, wiki, Vyžle, heslo, termín, formulace, různé, lexikon, terminologie, co je to Vyžle?, definice, různé


Pojem Vyžle je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vyžle lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Vyžle na Google.cz

Hledat videa s názvem Vyžle na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vyžle ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Vyžle ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Vyžle ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Vyžle ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyžle například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Vyžle? resp. co se skrývá pod slovem Vyžle? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyžle, odpověď na dotaz co je to Vyžle?. Víte např. kdo to je Procesní inženýr? Znáte a víte kdo je Charón? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Vyžle i v jiné sekci než v různé. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.