Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Dělená strava. Co znamená pojem Dělená strava z kategorie Jídlo?

Co to je Dělená strava? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Dělená strava?

Dělená strava je speciální úprava jídelníčku i životního stylu. Podstatou dělené stravy je roztřídění potravin do různých skupin, které lze nebo naopak nelze kombinovat. Dodržením pravidel pro dělenou stravu by mělo dojít k dosažení ideální váhy a zlepšení zdravotního stavu, samozřejmě v kombinaci s odpovídajícím množstvím pohybu.
Základní rozdělení potravin se řídí způsobem trávení jednotlivých složek. Nejdůležitější tři skupiny jsou bílkoviny, sacharidy a skupina neutrálních potravin. Bílkoviny a sacharidy se podle dělené stravy mají střídat po dnech. Neutrální potraviny je možno kombinovat s oběma dalšími skupinami. Důležitý je i pitný režim.


Co je to Dělená strava? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Dělená strava. Co znamená pojem Dělená strava z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dělená strava doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Dělená strava se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: terminologie, formulace, Jídlo, definice pojmu, slovo, význam pojmu, informace, definice, lexikon, termín, co je to Dělená strava?, odborný výraz, terminus technicus, wiki, přesný výraz, slovník, Dělená strava, Jídlo


Pojem Dělená strava je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Dělená strava

Zkusit najít výraz Dělená strava ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Dělená strava ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Dělená strava ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Dělená strava ve Wikipedii

Hledat heslo Dělená strava ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Dělená strava ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dělená strava například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Dělená strava? resp. jaký je význam slova Dělená strava? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dělená strava, odpověď na dotaz co je to Dělená strava?. Víte např. kdo to je Josef Kokta? Znáte a víte kdo je Dragoun? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.