Co je to?
Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Co je to MMS? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu MMS?

V moderních komunikačních prostředcích se využívá služba MMS. Jedná se o multimediální zprávy, které jsou paralelou pro SMS. Zkratka MMS označuje anglická slova Multimedia Messaging Service. Kromě textu se díky MMS dají posílat obrázky, zvuky či videoklipy. MMS funguje tedy podobně jako e-mail. MMS zprávy jsou přenášeny jako datový tok prostřednictvím datové technologie GPRS v GSM a pokročilejších. MMS zpráva se dá poslat z jednoho mobilního telefonu na druhý, nebo z mobilního telefonu na e-mail.


Co je to MMS? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem MMS se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo MMS patří do kategorie Internet

Klíčová slova: přesný význam, definice pojmu, význam pojmu, názvosloví, lexikon, Internet, odborný výraz, terminologie, heslo, význam slova, vysvětlení, terminus technicus, co znamená, co to je, Internet, formulace, pojem, přesný výraz


Pojem MMS je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu MMS můžete dozvědět následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Multimediální zprávy (zkratka MMS z anglického Multimedia Messaging Service). Multimediální paralela k SMS. Pomocí MMS je možné posílat kromě textu i obrázky, audio a videoklipy, podobně jako e-mailem. MMS zprávy jsou přenášeny jako datový tok prostřednictvím datové technologie GPRS v GSM a pokročilejších, jakým jsou např. CDMA u UMTS nebo EDGE.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat heslo MMS ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo MMS ve vyhledávači Yandex

Najít pojem MMS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem MMS na Youtube

Zkusit najít heslo MMS ve Wikislovníku

Hledat pojem MMS ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo MMS například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova MMS? resp. jaký je význam pojmu MMS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MMS, odpověď na dotaz co je to MMS?. Víte např. kdo to je Tomáš Petříček? Znáte a víte kdo je Michal Horáček? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?