Co je to?
Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Co je to MMS? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu MMS

V moderních komunikačních prostředcích se využívá služba MMS. Jedná se o multimediální zprávy, které jsou paralelou pro SMS. Zkratka MMS označuje anglická slova Multimedia Messaging Service. Kromě textu se díky MMS dají posílat obrázky, zvuky či videoklipy. MMS funguje tedy podobně jako e-mail. MMS zprávy jsou přenášeny jako datový tok prostřednictvím datové technologie GPRS v GSM a pokročilejších. MMS zpráva se dá poslat z jednoho mobilního telefonu na druhý, nebo z mobilního telefonu na e-mail.


Co je to MMS? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova MMS můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz MMS je v sekci Internet

Klíčová slova: význam slova, odborné názvosloví, význam, přesný význam, terminus technicus, Internet, popis, slovník, definice, termín, názvosloví, pojem, terminologie, odborný výraz, Internet, přesný výraz, wiki, synonymum


Pojem MMS je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu MMS?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Multimediální zprávy (zkratka MMS z anglického Multimedia Messaging Service). Multimediální paralela k SMS. Pomocí MMS je možné posílat kromě textu i obrázky, audio a videoklipy, podobně jako e-mailem. MMS zprávy jsou přenášeny jako datový tok prostřednictvím datové technologie GPRS v GSM a pokročilejších, jakým jsou např. CDMA u UMTS nebo EDGE.

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MMS ve Wikimedia Commons

Hledat slovo MMS ve vyhledávači Qwant

Najít heslo MMS ve Wikislovníku

Hledat pojem MMS ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín MMS ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín MMS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo MMS například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu MMS? resp. co znamená slovo MMS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MMS, odpověď na dotaz co je to MMS?. Víte např. kdo to je Ektomorf? Znáte a víte kdo je Ježíš Kristus? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Internet. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?