Co je to?
Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Co je to MMS? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu MMS?

V moderních komunikačních prostředcích se využívá služba MMS. Jedná se o multimediální zprávy, které jsou paralelou pro SMS. Zkratka MMS označuje anglická slova Multimedia Messaging Service. Kromě textu se díky MMS dají posílat obrázky, zvuky či videoklipy. MMS funguje tedy podobně jako e-mail. MMS zprávy jsou přenášeny jako datový tok prostřednictvím datové technologie GPRS v GSM a pokročilejších. MMS zpráva se dá poslat z jednoho mobilního telefonu na druhý, nebo z mobilního telefonu na e-mail.


Co je to MMS? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova MMS. Co znamená odborný pojem MMS z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo MMS patří do sekce Internet

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, MMS, slovo, definice pojmu, slovník, význam pojmu, význam slova, informace, Internet, co to je, terminologie, Internet, heslo, odborné názvosloví, synonymum, co je to MMS?, termín


Pojem MMS je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín MMS? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Multimediální zprávy (zkratka MMS z anglického Multimedia Messaging Service). Multimediální paralela k SMS. Pomocí MMS je možné posílat kromě textu i obrázky, audio a videoklipy, podobně jako e-mailem. MMS zprávy jsou přenášeny jako datový tok prostřednictvím datové technologie GPRS v GSM a pokročilejších, jakým jsou např. CDMA u UMTS nebo EDGE.

Více informací o slovu MMS doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít výraz MMS ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo MMS ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem MMS ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz MMS ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem MMS ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem MMS ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo MMS například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova MMS? resp. co vlastně znamená slovo MMS? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu MMS, odpověď na dotaz co je to MMS?. Víte např. kdo to je Mamlas? Znáte a víte kdo je Petr Kellner? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?