Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Co je to Cestovní agentura? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Cestovní agentura?

Cestovní agentura je typ firmy, řadící se k volným činnostem. Jde o prodej konkrétních zájezdů různých cestovních kanceláří a služby s tímto prodejem spojené. Prodej zájezdů tedy pouze zprostředkuje, nesmí však prodávat své vlastní zájezdy složené z více služeb.
Zájezdy nemusí být pojištěné a cestovní agentura za ně zcela neodpovídá. I bez cestovní kanceláře může cestovní agentura nabízet některé služby, jako je ubytování v hotelu, pronájem vozu, zajištění letenek a podobně.


Co je to Cestovní agentura? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cestovní agentura. Co znamená odborný pojem Cestovní agentura z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Cestovní agentura? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Cestovní agentura je v kategorii Cestování

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, Cestování, heslo, slovo, co je to Cestovní agentura?, přesný význam, terminus technicus, definice, formulace, lexikon, slovník, význam, co to je, termín, vysvětlení, význam slova, pojem


Pojem Cestovní agentura je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Cestovní agentura

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cestovní agentura ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Cestovní agentura ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Cestovní agentura na Youtube

Hledat pojem Cestovní agentura ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Cestovní agentura ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Cestovní agentura na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Cestovní agentura například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Cestovní agentura? resp. co se skrývá pod slovem Cestovní agentura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cestovní agentura, odpověď na dotaz co je to Cestovní agentura?. Víte např. kdo to je Mánička? Znáte a víte kdo je Trapper? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Cestovní agentura hledat i v jiných kategoriích (než Cestování) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.