Co je to?
Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Co je to Refinancování? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Refinancování

Refinancování je označení z oblasti úvěrů a půjček, kde znamená zaplacení současného úvěru nebo půjčky novým, výhodnějším produktem. Ten mívá jiné podmínky, které přinášejí klientovi řadu výhod. Refinancování nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Díky refinancování lze získat nejen lepší podmínky, ale i snížení splátek nebo změnu doby splatnosti. Při refinancování je splacen úvěr původnímu poskytovateli a zájemce o refinancování se stává dlužníkem nového poskytovatele za přijatelnějších podmínek.


Co je to Refinancování? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Refinancování se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: slovník, wiki, definice, význam, formulace, heslo, termín, přesný výraz, popis, pojem, co je to Refinancování?, význam pojmu, synonymum, Bankovnictví, slovo, definice pojmu, odborný výraz, přesný význam


Pojem Refinancování je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Refinancování dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Refinancování hypotéky znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami. Refinancování hypotéky nejčastěji nabízejí banky, je možné se ale setkat i s nabídkou nebankovního refinancování.

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Refinancování ve vyhledávači Yandex

Najít termín Refinancování ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Refinancování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Refinancování na Youtube

Vyhledat slovo Refinancování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Refinancování ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Refinancování například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Refinancování? resp. jaká je definice slova Refinancování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refinancování, odpověď na dotaz co je to Refinancování?. Víte např. kdo to je Dana Batulková? Znáte a víte kdo je Chytrák? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?