Co je to?
Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Co je to Refinancování? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Refinancování

Refinancování je označení z oblasti úvěrů a půjček, kde znamená zaplacení současného úvěru nebo půjčky novým, výhodnějším produktem. Ten mívá jiné podmínky, které přinášejí klientovi řadu výhod. Refinancování nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Díky refinancování lze získat nejen lepší podmínky, ale i snížení splátek nebo změnu doby splatnosti. Při refinancování je splacen úvěr původnímu poskytovateli a zájemce o refinancování se stává dlužníkem nového poskytovatele za přijatelnějších podmínek.


Co je to Refinancování? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Refinancování je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: vysvětlení, přesný význam, definice, lexikon, formulace, co to je, wiki, pojem, Bankovnictví, přesný výraz, význam pojmu, slovo, co je to Refinancování?, Bankovnictví, termín, popis, význam slova, Refinancování


Pojem Refinancování je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Refinancování?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Refinancování hypotéky znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami. Refinancování hypotéky nejčastěji nabízejí banky, je možné se ale setkat i s nabídkou nebankovního refinancování.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Refinancování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Refinancování ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Refinancování ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Refinancování ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Refinancování na Google.cz

Vyhledat výraz Refinancování ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Refinancování například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Refinancování? resp. co přesně znamená slovo Refinancování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refinancování, odpověď na dotaz co je to Refinancování?. Víte např. kdo to je Nákupčí? Znáte a víte kdo je Ohava? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?