Co je to?
Definice odborného termínu, slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Co je Refinancování?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Refinancování?

Refinancování je označení z oblasti úvěrů a půjček, kde znamená zaplacení současného úvěru nebo půjčky novým, výhodnějším produktem. Ten mívá jiné podmínky, které přinášejí klientovi řadu výhod. Refinancování nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Díky refinancování lze získat nejen lepší podmínky, ale i snížení splátek nebo změnu doby splatnosti. Při refinancování je splacen úvěr původnímu poskytovateli a zájemce o refinancování se stává dlužníkem nového poskytovatele za přijatelnějších podmínek.


Co je to Refinancování? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Refinancování? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Refinancování patří do sekce bankovnictví

Klíčová slova: formulace, význam, význam pojmu, heslo, slovník, názvosloví, odborný výraz, Refinancování, terminologie, bankovnictví, pojem, informace, vysvětlení, slovo, definice, odborné názvosloví, synonymum, lexikon


Pojem Refinancování je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Refinancování?

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Refinancování hypotéky znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami. Refinancování hypotéky nejčastěji nabízejí banky, je možné se ale setkat i s nabídkou nebankovního refinancování.

Zkuste zjistit více informací o slovu Refinancování v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Refinancování na Youtube

Hledat termín Refinancování ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Refinancování ve Wikizdrojích

Najít pojem Refinancování na Google.cz

Najít heslo Refinancování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Refinancování ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Refinancování například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je význam slova Refinancování? resp. co znamená Refinancování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refinancování, odpověď na dotaz co je to Refinancování?. Víte např. kdo to je Quasimodo? Znáte a víte kdo je Hampejznice? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Refinancování hledat i v jiných kategoriích (než bankovnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, debetní karta, refinancování, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?