Co je to?
Výraz, termín, definice slova Refinancování. Co znamená odborný pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Co je to Refinancování? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Refinancování

Refinancování je označení z oblasti úvěrů a půjček, kde znamená zaplacení současného úvěru nebo půjčky novým, výhodnějším produktem. Ten mívá jiné podmínky, které přinášejí klientovi řadu výhod. Refinancování nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Díky refinancování lze získat nejen lepší podmínky, ale i snížení splátek nebo změnu doby splatnosti. Při refinancování je splacen úvěr původnímu poskytovateli a zájemce o refinancování se stává dlužníkem nového poskytovatele za přijatelnějších podmínek.


Co je to Refinancování? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Refinancování. Co znamená odborný pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Refinancování sdílejte s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Refinancování je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: popis, definice, formulace, přesný význam, definice pojmu, lexikon, význam, vysvětlení, co to je, Refinancování, význam pojmu, odborné názvosloví, termín, wiki, terminus technicus, heslo, terminologie, co je to Refinancování?


Pojem Refinancování je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Refinancování? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Refinancování hypotéky znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami. Refinancování hypotéky nejčastěji nabízejí banky, je možné se ale setkat i s nabídkou nebankovního refinancování.

Pro další informace o termínu Refinancování zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Refinancování na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Refinancování ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Refinancování ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Refinancování na Google.cz

Vyhledat termín Refinancování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Refinancování ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Refinancování například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Refinancování? resp. jaký je přesný význam slova Refinancování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refinancování, odpověď na dotaz co je to Refinancování?. Víte např. kdo to je Zdislava z Lemberka? Znáte a víte kdo je Homouš? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než bankovnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?