Co je to?
Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Co je to Refinancování? Význam slova

Co znamená termín Refinancování? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Refinancování je označení z oblasti úvěrů a půjček, kde znamená zaplacení současného úvěru nebo půjčky novým, výhodnějším produktem. Ten mívá jiné podmínky, které přinášejí klientovi řadu výhod. Refinancování nabízejí jak banky, tak nebankovní společnosti. Díky refinancování lze získat nejen lepší podmínky, ale i snížení splátek nebo změnu doby splatnosti. Při refinancování je splacen úvěr původnímu poskytovateli a zájemce o refinancování se stává dlužníkem nového poskytovatele za přijatelnějších podmínek.


Co je to Refinancování? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Refinancování. Co znamená pojem Refinancování z kategorie Bankovnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Refinancování? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Refinancování je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: význam, popis, význam slova, význam pojmu, názvosloví, formulace, Bankovnictví, definice, wiki, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz, synonymum, terminologie, terminus technicus, co je to Refinancování?, heslo, přesný výraz


Pojem Refinancování je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Refinancování?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Refinancování hypotéky znamená splacení stávajícího hypotečního úvěru novým hypotečním úvěrem s odlišnými, zpravidla výhodnějšími podmínkami. Refinancování hypotéky nejčastěji nabízejí banky, je možné se ale setkat i s nabídkou nebankovního refinancování.

Další informační zdroje o slovu Refinancování

Hledat slovo Refinancování ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Refinancování ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Refinancování na Youtube

Hledat heslo Refinancování ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Refinancování ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Refinancování ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Refinancování například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Refinancování? resp. co znamená slovo Refinancování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Refinancování, odpověď na dotaz co je to Refinancování?. Víte např. kdo to je Buzerant? Znáte a víte kdo je Ohava? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Refinancování v jiné sekci než Bankovnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?