Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plichta. Co znamená pojem Plichta z kategorie Sport?

Co je to Plichta? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Plichta?

Plichta neboli remíza je původně pojmenování z oblasti šachového sportu. Označuje se tak výsledek sportovního utkání, který končí nerozhodně.
Plichta je hovorový výraz, v samotných šachách se dává přednost označení remíza. K té dochází po dohodě hráčů nebo tehdy, není – li objektivně možno dosáhnout vítězství.


Co je to Plichta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Plichta. Co znamená pojem Plichta z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Plichta doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Plichta se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: heslo, odborné názvosloví, definice, co znamená, Sport, termín, vysvětlení, definice pojmu, co to je, přesný význam, slovník, lexikon, informace, význam slova, terminus technicus, formulace, názvosloví, synonymum


Pojem Plichta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Plichta lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Plichta na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plichta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Plichta ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Plichta na Youtube

Vyhledat heslo Plichta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Plichta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Plichta například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Plichta? resp. co se skrývá pod slovem Plichta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plichta, odpověď na dotaz co je to Plichta?. Víte např. kdo to je Meteorolog? Znáte a víte kdo je Vdova? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Plichta hledat i v jiných kategoriích (než Sport) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.