Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plichta. Co znamená pojem Plichta z kategorie Sport?

Co je to Plichta? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Plichta

Plichta neboli remíza je původně pojmenování z oblasti šachového sportu. Označuje se tak výsledek sportovního utkání, který končí nerozhodně.
Plichta je hovorový výraz, v samotných šachách se dává přednost označení remíza. K té dochází po dohodě hráčů nebo tehdy, není – li objektivně možno dosáhnout vítězství.


Co je to Plichta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Plichta. Co znamená pojem Plichta z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Plichta? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Plichta patří do sekce Sport

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, slovo, wiki, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, význam, Sport, definice, definice pojmu, informace, přesný význam, Sport, popis, synonymum, Plichta, terminus technicus


Pojem Plichta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Plichta? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

plichta – remíza; termín, který znamená nerozhodný výsledek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plichta ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Plichta ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Plichta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Plichta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Plichta na Youtube

Hledat heslo Plichta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Plichta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Plichta? resp. co znamená Plichta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plichta, odpověď na dotaz co je to Plichta?. Víte např. kdo to je Spejbl? Znáte a víte kdo je Filuta? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.