Co je to?
Odborný výraz, definice slova Plichta. Co znamená pojem Plichta z kategorie Sport?

Co je to Plichta? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Plichta?

Plichta neboli remíza je původně pojmenování z oblasti šachového sportu. Označuje se tak výsledek sportovního utkání, který končí nerozhodně.
Plichta je hovorový výraz, v samotných šachách se dává přednost označení remíza. K té dochází po dohodě hráčů nebo tehdy, není – li objektivně možno dosáhnout vítězství.


Co je to Plichta? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Plichta. Co znamená pojem Plichta z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Plichta můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Plichta je v sekci Sport

Klíčová slova: co to je, pojem, informace, popis, definice, význam slova, názvosloví, přesný význam, heslo, význam, slovník, definice pojmu, význam pojmu, Plichta, termín, co je to Plichta?, Sport, přesný výraz


Pojem Plichta je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem Plichta na Google.cz

Najít termín Plichta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Plichta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Plichta ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Plichta na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plichta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Plichta například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Plichta? resp. jaký je význam pojmu Plichta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plichta, odpověď na dotaz co je to Plichta?. Víte např. kdo to je Populista? Znáte a víte kdo je Teta? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Plichta i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.