Co je to?
Definice výrazu, termínu Plichta. Co znamená odborný pojem Plichta z kategorie Sport?

Co je Plichta? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Plichta?

Plichta neboli remíza je původně pojmenování z oblasti šachového sportu. Označuje se tak výsledek sportovního utkání, který končí nerozhodně.
Plichta je hovorový výraz, v samotných šachách se dává přednost označení remíza. K té dochází po dohodě hráčů nebo tehdy, není – li objektivně možno dosáhnout vítězství.


Co je to Plichta? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Plichta. Co znamená odborný pojem Plichta z kategorie Sport?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Plichta s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Plichta je v kategorii sport

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, synonymum, lexikon, co je to Plichta?, slovo, informace, wiki, význam, sport, odborný výraz, slovník, přesný význam, názvosloví, pojem, popis, terminologie, definice pojmu


Pojem Plichta je v kategorii sport, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Plichta dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

plichta – remíza; termín, který znamená nerozhodný výsledek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Plichta na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plichta ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Plichta ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Plichta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Plichta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Plichta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Plichta například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Plichta? resp. jaká je definice slova Plichta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plichta, odpověď na dotaz co je to Plichta?. Víte např. kdo to je Alibista? Znáte a víte kdo je Gillian Anderson? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.