Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Žentour. Co znamená pojem Žentour z kategorie Nástroje?

Co to je Žentour? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Žentour

Pomineme-li název hudební skupiny, pak pojem žentour označoval typ pohonu zemědělských strojů a podobně. Jeho principem byl převod síly zvířat na točivý moment na řemenici, jedná se vlastně o rumpálové zařízení. Žentour sloužil i k vytahování rudy z dolů.


Co je to Žentour? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Žentour. Co znamená pojem Žentour z kategorie Nástroje?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Žentour se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, wiki, definice, co znamená, názvosloví, lexikon, terminologie, synonymum, slovník, formulace, Nástroje, co to je, popis, informace, význam pojmu, přesný výraz, význam


Pojem Žentour je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Žentour? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Žentour (odv. německy) je historické zařízení k převádění síly zvířat na točivý moment na řemenici. Žentour sloužil v zemědělství k pohonu jednoduchých mlátiček, řezaček, šrotovníků. Žentour je obdobou rumpálového zařízení na vytahování rudy z dolů.

Pro více informací o heslu Žentour zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Žentour ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Žentour ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žentour ve Wikimedia Commons

Najít pojem Žentour ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Žentour ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Žentour ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Žentour například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Žentour? resp. co se přesně ukrývá za slovem Žentour? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Žentour, odpověď na dotaz co je to Žentour?. Víte např. kdo to je Alexandr Mitrofanov? Znáte a víte kdo je Identifikovaná osoba? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Nástroje. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem