Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kapari. Co znamená odborný pojem Kapari z kategorie Jídlo?

Co je to Kapari? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kapari

Kapari se používá při přípravě různých jídel a jedná se o nerozvinutá poupata keře kapara trnitá. Tato poupata se naloží do soli nebo solného roztoku. Mohou se naložit i do solného nálevu s vinným octem.
Nejkvalitnější kapari pochází z Francie, z oblasti Provence. Kapari se hojně používá ve středomořské kuchyni - řecké, italské, španělské. Patří k přísadám do salátů, omáček, na pizzu, těstoviny nebo k různým druhům masa. Kapari v nálevu lze při vaření používat bez jakýchkoliv úprav, zatímco kvalitnější kapari v soli se musí před použitím propláchnout, aby nepřehlušilo ostatní přísady.


Co je to Kapari? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kapari. Co znamená odborný pojem Kapari z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kapari s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kapari patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: definice, Kapari, co je to Kapari?, termín, význam, význam slova, význam pojmu, slovník, vysvětlení, pojem, co znamená, terminus technicus, terminologie, názvosloví, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, formulace


Pojem Kapari je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Kapari ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kapari ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Kapari ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Kapari ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kapari ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kapari ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapari například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kapari? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kapari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kapari, odpověď na dotaz co je to Kapari?. Víte např. kdo to je Herec? Znáte a víte kdo je Mládek? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.