Co je to?
Odborný výraz, definice slova Souřadné slovo. Co znamená pojem Souřadné slovo z kategorie Český jazyk?

Co je to Souřadné slovo? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Souřadné slovo

Souřadné slovo je slovo příbuzného významu, které patří k jednomu společnému nadřazenému pojmu. Jedná se o jazykovědný termín. Jazykověda označuje z hlediska syntaxe souřadná slova jako prvky, které jsou spolu spojeny, ale nejsou na sobě závislé ani významem, ani gramaticky.
Souřadná slova jsou i stejně platná a jsou schopna existovat zcela samostatně. Mohou být také dále rozvíjena. Opakem souřadného slova je pak slovo podřadné.


Co je to Souřadné slovo? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Souřadné slovo. Co znamená pojem Souřadné slovo z kategorie Český jazyk?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Souřadné slovo doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Souřadné slovo se nachází v sekci Český jazyk

Klíčová slova: význam, formulace, popis, přesný význam, odborné názvosloví, synonymum, definice, význam pojmu, pojem, wiki, informace, heslo, lexikon, odborný výraz, co znamená, terminologie, názvosloví, co je to Souřadné slovo?


Pojem Souřadné slovo je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Souřadné slovo ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Souřadné slovo ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Souřadné slovo ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Souřadné slovo ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Souřadné slovo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Souřadné slovo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Souřadné slovo například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Souřadné slovo? resp. co vlastně znamená slovo Souřadné slovo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Souřadné slovo, odpověď na dotaz co je to Souřadné slovo?. Víte např. kdo to je Tomáš Klus? Znáte a víte kdo je Harry Truman? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Český jazyk). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?