Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Daň z nemovitosti

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.


Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Daň z nemovitosti můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: termín, význam, co znamená, přesný výraz, odborné názvosloví, co je to Daň z nemovitosti?, definice pojmu, názvosloví, lexikon, definice, vysvětlení, wiki, Účetnictví, formulace, synonymum, odborný výraz, význam slova, slovník


Pojem Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Daň z nemovitosti na Google.cz

Vyhledat slovo Daň z nemovitosti ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daň z nemovitosti ve Wikimedia Commons

Najít termín Daň z nemovitosti ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Daň z nemovitosti ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Daň z nemovitosti ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Daň z nemovitosti například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Daň z nemovitosti? resp. co to je Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je Reese Witherspoon? Znáte a víte kdo je Gabriela Partyšová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Účetnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?