Co je to?
Definice výrazu, termínu Daň z nemovitosti. Co znamená odborný pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je Daň z nemovitosti? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Daň z nemovitosti

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.


Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Daň z nemovitosti. Co znamená odborný pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Daň z nemovitosti s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: definice, vysvětlení, Účetnictví, co znamená, termín, přesný význam, názvosloví, přesný výraz, formulace, pojem, odborný výraz, informace, terminus technicus, heslo, co je to Daň z nemovitosti?, terminologie, Účetnictví, synonymum


Pojem Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Daň z nemovitosti? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Daň z nemovitých věcí je jedna z majetkových daní. Touto daní je každoročně zdaňováno vlastnictví nemovité věci. Výlučným příjemcem výnosů daně jsou obce, zatímco správu daně zajišťuje stát prostřednictvím finančních úřadů.

Další možné informační zdroje

Zkusit najít výraz Daň z nemovitosti ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daň z nemovitosti ve Wikimedia Commons

Najít výraz Daň z nemovitosti ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Daň z nemovitosti ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Daň z nemovitosti na Youtube

Hledat pojem Daň z nemovitosti na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daň z nemovitosti například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Daň z nemovitosti? resp. jaká je definice slova Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je Strojník? Znáte a víte kdo je Julia Roberts? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Daň z nemovitosti v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je Účetnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?