Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Daň z nemovitosti

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.


Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Daň z nemovitosti sdílejte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, pojem, terminus technicus, Daň z nemovitosti, terminologie, definice, wiki, přesný výraz, odborný výraz, co znamená, odborné názvosloví, informace, význam slova, popis, slovo, názvosloví, význam pojmu, Účetnictví


Pojem Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Daň z nemovitosti můžete dozvědět následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Daň z nemovitých věcí je jedna z majetkových daní. Touto daní je každoročně zdaňováno vlastnictví nemovité věci. Výlučným příjemcem výnosů daně jsou obce, zatímco správu daně zajišťuje stát prostřednictvím finančních úřadů.

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Daň z nemovitosti ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Daň z nemovitosti ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Daň z nemovitosti ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Daň z nemovitosti ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Daň z nemovitosti ve Wikizdrojích

Zkusit najít termín Daň z nemovitosti ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Daň z nemovitosti například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Daň z nemovitosti? resp. co vlastně znamená slovo Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Jaroslava Pokorná Jermanová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?