Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená odborný pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Daň z nemovitosti

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.


Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená odborný pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Daň z nemovitosti s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Daň z nemovitosti patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: informace, přesný výraz, názvosloví, vysvětlení, terminus technicus, co to je, wiki, význam pojmu, odborné názvosloví, terminologie, lexikon, Účetnictví, slovník, význam, Účetnictví, odborný výraz, termín, význam slova


Pojem Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Daň z nemovitosti? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Daň z nemovitých věcí je jedna z majetkových daní. Touto daní je každoročně zdaňováno vlastnictví nemovité věci. Výlučným příjemcem výnosů daně jsou obce, zatímco správu daně zajišťuje stát prostřednictvím finančních úřadů.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít pojem Daň z nemovitosti ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Daň z nemovitosti ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Daň z nemovitosti ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Daň z nemovitosti ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Daň z nemovitosti ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Daň z nemovitosti ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daň z nemovitosti například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Daň z nemovitosti? resp. co to je Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je HR specialista? Znáte a víte kdo je Reese Witherspoon? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?