Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená odborný pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova

Co znamená termín Daň z nemovitosti? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.


Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená odborný pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Daň z nemovitosti se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: slovník, Daň z nemovitosti, odborné názvosloví, význam slova, přesný výraz, popis, vysvětlení, názvosloví, přesný význam, terminologie, informace, definice pojmu, wiki, definice, termín, odborný výraz, co znamená, formulace


Pojem Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Daň z nemovitosti? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Daň z nemovitých věcí je jedna z majetkových daní. Touto daní je každoročně zdaňováno vlastnictví nemovité věci. Výlučným příjemcem výnosů daně jsou obce, zatímco správu daně zajišťuje stát prostřednictvím finančních úřadů.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít výraz Daň z nemovitosti ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Daň z nemovitosti ve Wikislovníku

Hledat výraz Daň z nemovitosti ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Daň z nemovitosti ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Daň z nemovitosti ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Daň z nemovitosti na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daň z nemovitosti například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Daň z nemovitosti? resp. co znamená slovo Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je Přípravář? Znáte a víte kdo je Pavel Poc? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?