Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Daň z nemovitosti?

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.


Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Daň z nemovitosti? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, terminologie, definice, Účetnictví, informace, co to je, terminus technicus, slovo, Účetnictví, popis, význam, vysvětlení, význam pojmu, co je to Daň z nemovitosti?, termín, odborný výraz, přesný význam


Pojem Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Daň z nemovitosti? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Daň z nemovitých věcí je jedna z majetkových daní. Touto daní je každoročně zdaňováno vlastnictví nemovité věci. Výlučným příjemcem výnosů daně jsou obce, zatímco správu daně zajišťuje stát prostřednictvím finančních úřadů.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Daň z nemovitosti ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Daň z nemovitosti na Google.cz

Najít termín Daň z nemovitosti ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Daň z nemovitosti na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Daň z nemovitosti ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Daň z nemovitosti ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daň z nemovitosti například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Daň z nemovitosti? resp. co se přesně ukrývá za slovem Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je Prelát? Znáte a víte kdo je Jiří Běhounek? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daň z nemovitosti v jiné sekci než Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?