Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Daň z nemovitosti

Daň z nemovitosti neboli daň z nemovitých věcí je zvláštním druhem daně, která se na rozdíl od jiných platí dopředu. Plátci jsou vlastníci nemovitostí. I daňové přiznání funguje u daně z nemovitosti jinak, podává se pouze jednou a poté finanční úřad každý rok vyčíslí částku k zaplacení.
Nové nebo změnové přiznání k dani z nemovitosti se je nutné pouze v případě změn.


Co je to Daň z nemovitosti? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Daň z nemovitosti. Co znamená pojem Daň z nemovitosti z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Daň z nemovitosti doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Daň z nemovitosti se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, informace, odborné názvosloví, přesný význam, odborný výraz, termín, význam slova, Účetnictví, wiki, Účetnictví, slovo, heslo, vysvětlení, co je to Daň z nemovitosti?, Daň z nemovitosti, význam, terminologie


Pojem Daň z nemovitosti je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daň z nemovitosti ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Daň z nemovitosti ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Daň z nemovitosti ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Daň z nemovitosti ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Daň z nemovitosti ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Daň z nemovitosti ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daň z nemovitosti například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Daň z nemovitosti? resp. jaký je význam pojmu Daň z nemovitosti? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daň z nemovitosti, odpověď na dotaz co je to Daň z nemovitosti?. Víte např. kdo to je Tomáš Klus? Znáte a víte kdo je Gabriela Partyšová? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?