Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Co je to Sublime Text? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sublime Text

Sublime Text je název pokročilého a značně propracovaného textového editoru pro kódy, texty se zvláštními vlastnostmi a HTML kód. K jeho popularitě přispívá především úhlednost a intuitivnost uživatelského rozhraní, možnost režimu celé obrazovky, přehlednost a možnost zvýraznit syntaxi mnoha programovacích jazyků, jako je C, C++, CSS, D, Erlang, Haskell, Java, JavaScript, LaTeX, Groovy a podobně. Nabízí minimapu, zobrazení kódu, makra, kontrolu pravopisu, mnoho editačních příkazů, zvýraznění závorek a syntaxe, ukládání, opakování poslední akce a další automatizaci.
Sublime Text obsahuje code snippets, Python pluginy, má integrované rozhraní, které umožňuje přístup ke vzdáleným souborům pomocí FTP nebo SCP a další využitelné funkce. Jde o multiplatformní a rychlý editor, který není zdarma ani otevřený. Zdarma jsou některé pluginy. Editor si uživatel může nastavit podle svých požadavků a představ.


Co je to Sublime Text? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Sublime Text? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sublime Text je v sekci Software

Klíčová slova: synonymum, názvosloví, definice, co je to Sublime Text?, Sublime Text, wiki, terminus technicus, Software, význam pojmu, odborné názvosloví, formulace, lexikon, heslo, přesný výraz, popis, odborný výraz, informace, definice pojmu


Pojem Sublime Text je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Sublime Text? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Sublime Text je multiplatformní editor textových souborů a zdrojového kódu psaný v C++ s programovým API v Pythonu. Jeho funkcionalita je rozšiřitelná pluginy vytvářené komunitou okolo Sublime Textu. Samotný editor není open source ani zdarma, většina pluginů však ano.

Hledejte pojem Sublime Text v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Sublime Text na Google.cz

Najít výraz Sublime Text ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Sublime Text ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Sublime Text na Youtube

Zkusit najít heslo Sublime Text ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sublime Text ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sublime Text například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Sublime Text? resp. co znamená slovo Sublime Text? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sublime Text, odpověď na dotaz co je to Sublime Text?. Víte např. kdo to je Keanu Reeves? Znáte a víte kdo je Jiří Šlitr? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.