Co je to?
Definice výrazu, termínu Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Co je to Sublime Text? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Sublime Text?

Sublime Text je název pokročilého a značně propracovaného textového editoru pro kódy, texty se zvláštními vlastnostmi a HTML kód. K jeho popularitě přispívá především úhlednost a intuitivnost uživatelského rozhraní, možnost režimu celé obrazovky, přehlednost a možnost zvýraznit syntaxi mnoha programovacích jazyků, jako je C, C++, CSS, D, Erlang, Haskell, Java, JavaScript, LaTeX, Groovy a podobně. Nabízí minimapu, zobrazení kódu, makra, kontrolu pravopisu, mnoho editačních příkazů, zvýraznění závorek a syntaxe, ukládání, opakování poslední akce a další automatizaci.
Sublime Text obsahuje code snippets, Python pluginy, má integrované rozhraní, které umožňuje přístup ke vzdáleným souborům pomocí FTP nebo SCP a další využitelné funkce. Jde o multiplatformní a rychlý editor, který není zdarma ani otevřený. Zdarma jsou některé pluginy. Editor si uživatel může nastavit podle svých požadavků a představ.


Co je to Sublime Text? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Sublime Text patří do sekce software

Klíčová slova: co je to Sublime Text?, názvosloví, vysvětlení, wiki, význam slova, co to je, formulace, termín, software, význam, terminologie, slovník, význam pojmu, heslo, definice, Sublime Text, slovo, přesný význam


Pojem Sublime Text je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Sublime Text? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Sublime Text je multiplatformní editor textových souborů a zdrojového kódu psaný v C++ s programovým API v Pythonu. Jeho funkcionalita je rozšiřitelná pluginy vytvářené komunitou okolo Sublime Textu. Samotný editor není open source ani zdarma, většina pluginů však ano.

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Sublime Text na Google.cz

Zkusit najít slovo Sublime Text ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Sublime Text ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Sublime Text na Youtube

Vyhledat pojem Sublime Text ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Sublime Text ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Sublime Text například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Sublime Text? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Sublime Text? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sublime Text, odpověď na dotaz co je to Sublime Text?. Víte např. kdo to je Zdeněk Piškula? Znáte a víte kdo je Žoldnéř? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Sublime Text hledat i v jiných kategoriích (než software). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.