Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Co je to Sublime Text? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Sublime Text

Sublime Text je název pokročilého a značně propracovaného textového editoru pro kódy, texty se zvláštními vlastnostmi a HTML kód. K jeho popularitě přispívá především úhlednost a intuitivnost uživatelského rozhraní, možnost režimu celé obrazovky, přehlednost a možnost zvýraznit syntaxi mnoha programovacích jazyků, jako je C, C++, CSS, D, Erlang, Haskell, Java, JavaScript, LaTeX, Groovy a podobně. Nabízí minimapu, zobrazení kódu, makra, kontrolu pravopisu, mnoho editačních příkazů, zvýraznění závorek a syntaxe, ukládání, opakování poslední akce a další automatizaci.
Sublime Text obsahuje code snippets, Python pluginy, má integrované rozhraní, které umožňuje přístup ke vzdáleným souborům pomocí FTP nebo SCP a další využitelné funkce. Jde o multiplatformní a rychlý editor, který není zdarma ani otevřený. Zdarma jsou některé pluginy. Editor si uživatel může nastavit podle svých požadavků a představ.


Co je to Sublime Text? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Sublime Text patří do kategorie software

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, informace, lexikon, odborný výraz, slovo, Sublime Text, co je to Sublime Text?, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, slovník, terminologie, heslo, co znamená, odborné názvosloví, definice pojmu, synonymum


Pojem Sublime Text je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sublime Text? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sublime Text je multiplatformní editor textových souborů a zdrojového kódu psaný v C++ s programovým API v Pythonu. Jeho funkcionalita je rozšiřitelná pluginy vytvářené komunitou okolo Sublime Textu. Samotný editor není open source ani zdarma, většina pluginů však ano.

Jiné informační zdroje o pojmu Sublime Text

Hledat slovo Sublime Text ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sublime Text ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Sublime Text ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Sublime Text ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Sublime Text na Google.cz

Hledat heslo Sublime Text ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sublime Text například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Sublime Text? resp. co znamená slovo Sublime Text? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sublime Text, odpověď na dotaz co je to Sublime Text?. Víte např. kdo to je Religionista? Znáte a víte kdo je Karel Greif? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.