Co je to?
Definice výrazu Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Co je Sublime Text? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sublime Text

Sublime Text je název pokročilého a značně propracovaného textového editoru pro kódy, texty se zvláštními vlastnostmi a HTML kód. K jeho popularitě přispívá především úhlednost a intuitivnost uživatelského rozhraní, možnost režimu celé obrazovky, přehlednost a možnost zvýraznit syntaxi mnoha programovacích jazyků, jako je C, C++, CSS, D, Erlang, Haskell, Java, JavaScript, LaTeX, Groovy a podobně. Nabízí minimapu, zobrazení kódu, makra, kontrolu pravopisu, mnoho editačních příkazů, zvýraznění závorek a syntaxe, ukládání, opakování poslední akce a další automatizaci.
Sublime Text obsahuje code snippets, Python pluginy, má integrované rozhraní, které umožňuje přístup ke vzdáleným souborům pomocí FTP nebo SCP a další využitelné funkce. Jde o multiplatformní a rychlý editor, který není zdarma ani otevřený. Zdarma jsou některé pluginy. Editor si uživatel může nastavit podle svých požadavků a představ.


Co je to Sublime Text? Význam slova, termín, Definice výrazu Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Sublime Text? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Sublime Text je v sekci software

Klíčová slova: význam, názvosloví, co je to Sublime Text?, wiki, odborné názvosloví, význam pojmu, význam slova, lexikon, heslo, terminus technicus, software, definice, terminologie, slovník, slovo, definice pojmu, popis, vysvětlení


Pojem Sublime Text je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Sublime Text? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Sublime Text je multiplatformní editor textových souborů a zdrojového kódu psaný v C++ s programovým API v Pythonu. Jeho funkcionalita je rozšiřitelná pluginy vytvářené komunitou okolo Sublime Textu. Samotný editor není open source ani zdarma, většina pluginů však ano.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Sublime Text ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sublime Text na Youtube

Hledat výraz Sublime Text ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Sublime Text ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Sublime Text ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sublime Text ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sublime Text například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Sublime Text? resp. jaká je definice slova Sublime Text? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sublime Text, odpověď na dotaz co je to Sublime Text?. Víte např. kdo to je Tereza Hátleová? Znáte a víte kdo je Slovan? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než software). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.