Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Co je to Sublime Text? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Sublime Text?

Sublime Text je název pokročilého a značně propracovaného textového editoru pro kódy, texty se zvláštními vlastnostmi a HTML kód. K jeho popularitě přispívá především úhlednost a intuitivnost uživatelského rozhraní, možnost režimu celé obrazovky, přehlednost a možnost zvýraznit syntaxi mnoha programovacích jazyků, jako je C, C++, CSS, D, Erlang, Haskell, Java, JavaScript, LaTeX, Groovy a podobně. Nabízí minimapu, zobrazení kódu, makra, kontrolu pravopisu, mnoho editačních příkazů, zvýraznění závorek a syntaxe, ukládání, opakování poslední akce a další automatizaci.
Sublime Text obsahuje code snippets, Python pluginy, má integrované rozhraní, které umožňuje přístup ke vzdáleným souborům pomocí FTP nebo SCP a další využitelné funkce. Jde o multiplatformní a rychlý editor, který není zdarma ani otevřený. Zdarma jsou některé pluginy. Editor si uživatel může nastavit podle svých požadavků a představ.


Co je to Sublime Text? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sublime Text. Co znamená odborný pojem Sublime Text z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Sublime Text s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Sublime Text patří do kategorie software

Klíčová slova: software, slovník, Sublime Text, termín, přesný výraz, definice, terminus technicus, informace, význam pojmu, pojem, co znamená, software, přesný význam, synonymum, formulace, terminologie, slovo, význam


Pojem Sublime Text je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Sublime Text? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Sublime Text je multiplatformní editor textových souborů a zdrojového kódu psaný v C++ s programovým API v Pythonu. Jeho funkcionalita je rozšiřitelná pluginy vytvářené komunitou okolo Sublime Textu. Samotný editor není open source ani zdarma, většina pluginů však ano.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Sublime Text ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sublime Text ve Wikimedia Commons

Najít pojem Sublime Text ve Wikislovníku

Hledat pojem Sublime Text ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Sublime Text ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sublime Text ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sublime Text například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Sublime Text? resp. jaká je definice termínu Sublime Text? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sublime Text, odpověď na dotaz co je to Sublime Text?. Víte např. kdo to je Albert Speer? Znáte a víte kdo je Blbec? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.