Co je to?
Definice odborného termínu, slova Okluzor. Co znamená pojem Okluzor z kategorie Lékařství?

Co je to Okluzor? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Okluzor?

Okluzor je pojmenování zařízení nebo prostředku, používaného při léčbě očních vad, především dětského šilhání nebo tupozrakosti. Okluzorem lze zakrývat pouze jedno oko nebo obě oči. Může být látkový nebo mít formu náplasti.
Náplast se umisťuje přímo na oko, látka se dává na brýle. Může se používat také krátkodobě, třeba během různých vyšetření.


Co je to Okluzor? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Okluzor. Co znamená pojem Okluzor z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Okluzor sdílejte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Okluzor je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: terminologie, význam slova, definice, heslo, vysvětlení, Lékařství, význam, názvosloví, co znamená, slovník, wiki, popis, přesný význam, Okluzor, terminus technicus, slovo, odborný výraz, informace


Pojem Okluzor je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít výraz Okluzor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Okluzor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Okluzor ve Wikipedii

Hledat termín Okluzor na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Okluzor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Okluzor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Okluzor například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Okluzor? resp. co vlastně znamená slovo Okluzor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Okluzor, odpověď na dotaz co je to Okluzor?. Víte např. kdo to je Bludička? Znáte a víte kdo je Josef Čapek? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Okluzor i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.