Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Logistika. Co znamená pojem Logistika z kategorie Věda?

Co to je Logistika? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Logistika?

Toky zboží, peněz a informací mezi dodavatelem a odběratelem se označují jako logistika. Stejné označení lze použít i pro firemní přesuny včetně různých postupů při skladování zboží. Účelem logistiky je zajistit co nejlepší možný výsledek, aby tyto toky představovaly co nejmenší náklady.
Organizace zásobování se jako první objevila v armádě v dobách dávno minulých. První optimalizaci zásobování můžeme hledat již ve starověku. Do obchodu přešla logistika plně v padesátých letech minulého století ve Spojených státech. Systém navázal na úspěšný vojenský příklad.


Co je to Logistika? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Logistika. Co znamená pojem Logistika z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Logistika sdílejte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Logistika je v kategorii Věda

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, definice, co je to Logistika?, Věda, odborné názvosloví, názvosloví, terminus technicus, popis, přesný výraz, význam slova, heslo, terminologie, Věda, Logistika, odborný výraz, synonymum, wiki


Pojem Logistika je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Logistika v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Logistika ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Logistika ve Wikimedia Commons

Najít výraz Logistika ve vyhledávači Qwant

Najít termín Logistika ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Logistika ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Logistika na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Logistika například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Logistika? resp. jaký je význam pojmu Logistika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Logistika, odpověď na dotaz co je to Logistika?. Víte např. kdo to je Barbora Hrzánová? Znáte a víte kdo je Abiturient? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Věda. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.