Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kolonie. Co znamená odborný pojem Kolonie z kategorie Politika?

Co je to Kolonie? Význam slova

Co znamená termín Kolonie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kolonie označuje buď určité závislé město nebo území, které nemá vládu a patří k nějakému státu, ale není přímou součástí území tohoto státu. Historicky se označení kolonie používalo pro vzdálená území osídlená a ovládaná jiným státem, například zámořské osady nebo městské kolonie.
Latinské slovo colonia bylo využíváno i jako jméno, u nás je příkladem Kolín. Jako kolonie byla označována i území s nízkým počtem obyvatel, která byla nabízena osadníkům z jiných přelidněných států.


Co je to Kolonie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kolonie. Co znamená odborný pojem Kolonie z kategorie Politika?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Kolonie doporučujeme sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kolonie se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, co to je, synonymum, přesný význam, termín, heslo, definice pojmu, informace, terminologie, Politika, wiki, Kolonie, popis, co je to Kolonie?, význam pojmu, Politika, lexikon


Pojem Kolonie je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Kolonie ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Kolonie na Google.cz

Vyhledat slovo Kolonie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Kolonie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Kolonie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kolonie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kolonie například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kolonie? resp. co znamená Kolonie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kolonie, odpověď na dotaz co je to Kolonie?. Víte např. kdo to je Xena? Znáte a víte kdo je Greta Garbo? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Politika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.