Co je to?
Odborný výraz, definice slova Boccia. Co znamená pojem Boccia z kategorie Sport?

Co je to Boccia? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Boccia?

Boccia je druh sportu, který se blíží hře pétanque. Hrají ho lidé, kteří mají těžké tělesné postižení a musí se pohybovat na invalidním vozíku. Hra je uzpůsobena tak, aby ji mohli hrát sportovci s dětskou obrnou nebo vážnými poruchami pohybové soustavy.
Boccia je také olympijským sportem – součástí paralympiády je od roku 1984. Má jasně daná pravidla. Hraje se s koženými míčky, které se dobře drží. Míčky mají modrou a červenou barvu. Hra se zahajuje vhozením bílého míčku do pole, poté se všichni snaží dostat své míčky co nejblíže k bílému míčku. Hrají družstva, dvojice i jednotlivé osoby. Vítězí ten, kdo dostane nejvíc míčků k bílému míčku.


Co je to Boccia? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Boccia. Co znamená pojem Boccia z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Boccia s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Boccia se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: formulace, pojem, význam pojmu, význam, wiki, slovo, Sport, názvosloví, odborné názvosloví, slovník, přesný výraz, terminus technicus, synonymum, popis, heslo, co je to Boccia?, význam slova, definice


Pojem Boccia je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Boccia na Google.cz

Najít termín Boccia ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Boccia na Youtube

Hledat termín Boccia ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Boccia ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Boccia ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Boccia například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Boccia? resp. jaký je přesný význam slova Boccia? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Boccia, odpověď na dotaz co je to Boccia?. Víte např. kdo to je Bigfoot? Znáte a víte kdo je Tereza Voříšková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.