Co je to?
Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Co je to Čubrica? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Čubrica?

Čubrica je suchá směs koření využívaná v balkánské kuchyni. Přidává se do ní sůl, kukuřičná mouka, saturejka a pálivé papričky. Přidává se do pokrmů z masa nebo ze zeleniny.


Co je to Čubrica? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Čubrica? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čubrica je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: slovník, popis, slovo, názvosloví, definice, odborný výraz, co znamená, Čubrica, informace, co je to Čubrica?, terminologie, definice pojmu, wiki, Jídlo, synonymum, význam slova, odborné názvosloví, termín


Pojem Čubrica je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čubrica? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Čubrica je směs koření, oblíbená především v balkánské kuchyni. Jde o směs ze suché saturejky, pálivých papriček, soli, mouky z opražené kukuřice a semen pískavice. V kuchyni se využívá hlavně do receptů z luštěnin, zapékané zeleniny, mletých mas či hustých polévek. Tvoří jednu z hlavních ingrediencí pokrmů připravovaných na grilu.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Čubrica ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čubrica ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Čubrica ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Čubrica na Google.cz

Najít pojem Čubrica ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Čubrica na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubrica například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Čubrica? resp. co znamená slovo Čubrica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čubrica, odpověď na dotaz co je to Čubrica?. Víte např. kdo to je Pastor? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.