Co je to?
Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Co je to Čubrica? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čubrica

Čubrica je suchá směs koření využívaná v balkánské kuchyni. Přidává se do ní sůl, kukuřičná mouka, saturejka a pálivé papričky. Přidává se do pokrmů z masa nebo ze zeleniny.


Co je to Čubrica? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Čubrica? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Čubrica je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: termín, odborné názvosloví, definice, přesný význam, formulace, terminus technicus, význam pojmu, Jídlo, lexikon, přesný výraz, názvosloví, význam, popis, význam slova, Čubrica, slovo, heslo, co to je


Pojem Čubrica je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Čubrica?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Čubrica je směs koření, oblíbená především v balkánské kuchyni. Jde o směs ze suché saturejky, pálivých papriček, soli, mouky z opražené kukuřice a semen pískavice. V kuchyni se využívá hlavně do receptů z luštěnin, zapékané zeleniny, mletých mas či hustých polévek. Tvoří jednu z hlavních ingrediencí pokrmů připravovaných na grilu.

Více informací o slovu Čubrica doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čubrica ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Čubrica na Google.cz

Vyhledat pojem Čubrica ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Čubrica ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Čubrica ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Čubrica ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubrica například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Čubrica? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Čubrica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čubrica, odpověď na dotaz co je to Čubrica?. Víte např. kdo to je Vilém Gajdušek? Znáte a víte kdo je Gerontofil? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Čubrica hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.