Co je to?
Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Co je to Čubrica? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Čubrica?

Čubrica je suchá směs koření využívaná v balkánské kuchyni. Přidává se do ní sůl, kukuřičná mouka, saturejka a pálivé papričky. Přidává se do pokrmů z masa nebo ze zeleniny.


Co je to Čubrica? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Čubrica sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Čubrica je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, formulace, wiki, význam, odborný výraz, co to je, heslo, terminologie, názvosloví, informace, vysvětlení, pojem, popis, definice pojmu, definice, přesný výraz, Jídlo, Čubrica


Pojem Čubrica je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čubrica? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čubrica je směs koření, oblíbená především v balkánské kuchyni. Jde o směs ze suché saturejky, pálivých papriček, soli, mouky z opražené kukuřice a semen pískavice. V kuchyni se využívá hlavně do receptů z luštěnin, zapékané zeleniny, mletých mas či hustých polévek. Tvoří jednu z hlavních ingrediencí pokrmů připravovaných na grilu.

Jiné zdroje informací o pojmu Čubrica

Hledat pojem Čubrica ve Wikislovníku

Hledat heslo Čubrica ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Čubrica ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Čubrica ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Čubrica na Youtube

Vyhledat termín Čubrica na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubrica například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Čubrica? resp. co vlastně znamená slovo Čubrica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čubrica, odpověď na dotaz co je to Čubrica?. Víte např. kdo to je Hampejznice? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.