Co je to?
Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Co je to Čubrica? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Čubrica?

Čubrica je suchá směs koření využívaná v balkánské kuchyni. Přidává se do ní sůl, kukuřičná mouka, saturejka a pálivé papričky. Přidává se do pokrmů z masa nebo ze zeleniny.


Co je to Čubrica? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Čubrica patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: informace, popis, lexikon, synonymum, terminus technicus, definice, přesný výraz, definice pojmu, Čubrica, co je to Čubrica?, formulace, význam slova, odborné názvosloví, termín, pojem, slovo, slovník, heslo


Pojem Čubrica je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Čubrica?

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Čubrica je směs koření, oblíbená především v balkánské kuchyni. Jde o směs ze suché saturejky, pálivých papriček, soli, mouky z opražené kukuřice a semen pískavice. V kuchyni se využívá hlavně do receptů z luštěnin, zapékané zeleniny, mletých mas či hustých polévek. Tvoří jednu z hlavních ingrediencí pokrmů připravovaných na grilu.

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Čubrica ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čubrica ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Čubrica na Google.cz

Zkusit najít výraz Čubrica ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Čubrica ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Čubrica ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubrica například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Čubrica? resp. jaká je definice slova Čubrica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čubrica, odpověď na dotaz co je to Čubrica?. Víte např. kdo to je Stalker? Znáte a víte kdo je Lech? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Čubrica i v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.