Co je to?
Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Co je to Čubrica? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Čubrica?

Čubrica je suchá směs koření využívaná v balkánské kuchyni. Přidává se do ní sůl, kukuřičná mouka, saturejka a pálivé papričky. Přidává se do pokrmů z masa nebo ze zeleniny.


Co je to Čubrica? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Čubrica? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Čubrica je v sekci Jídlo

Klíčová slova: slovo, názvosloví, definice, Jídlo, Čubrica, přesný výraz, co je to Čubrica?, wiki, pojem, definice pojmu, význam slova, heslo, formulace, co to je, termín, Jídlo, synonymum, lexikon


Pojem Čubrica je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Čubrica? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čubrica je směs koření, oblíbená především v balkánské kuchyni. Jde o směs ze suché saturejky, pálivých papriček, soli, mouky z opražené kukuřice a semen pískavice. V kuchyni se využívá hlavně do receptů z luštěnin, zapékané zeleniny, mletých mas či hustých polévek. Tvoří jednu z hlavních ingrediencí pokrmů připravovaných na grilu.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Čubrica ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Čubrica ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Čubrica ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Čubrica ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Čubrica ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Čubrica ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubrica například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Čubrica? resp. co přesně znamená slovo Čubrica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čubrica, odpověď na dotaz co je to Čubrica?. Víte např. kdo to je Tatiana Vilhelmová? Znáte a víte kdo je Alfred Hitchcock? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.