Co je to?
Výraz, termín, definice slova Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Co je to Čubrica? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Čubrica

Čubrica je suchá směs koření využívaná v balkánské kuchyni. Přidává se do ní sůl, kukuřičná mouka, saturejka a pálivé papričky. Přidává se do pokrmů z masa nebo ze zeleniny.


Co je to Čubrica? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Čubrica. Co znamená odborný pojem Čubrica z kategorie Jídlo?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme.Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Čubrica se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: pojem, synonymum, wiki, definice, co to je, odborné názvosloví, co znamená, názvosloví, formulace, co je to Čubrica?, definice pojmu, jídlo, přesný význam, lexikon, slovník, popis, heslo, význam


Pojem Čubrica je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Čubrica? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Čubrica je směs koření, oblíbená především v balkánské kuchyni. Jde o směs ze suché saturejky, pálivých papriček, soli, mouky z opražené kukuřice a semen pískavice. V kuchyni se využívá hlavně do receptů z luštěnin, zapékané zeleniny, mletých mas či hustých polévek. Tvoří jednu z hlavních ingrediencí pokrmů připravovaných na grilu.

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čubrica ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Čubrica ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Čubrica ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Čubrica ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Čubrica ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Čubrica na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Čubrica například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Čubrica? resp. co přesně znamená slovo Čubrica? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čubrica, odpověď na dotaz co je to Čubrica?. Víte např. kdo to je Ján Kuciak? Znáte a víte kdo je Avatar? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.