Co je to?
Odborný výraz, definice slova Darjeeling. Co znamená pojem Darjeeling z kategorie Nápoje?

Co je to Darjeeling? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Darjeeling

Darjeeling je velmi oblíbený exkluzivní čaj. Jeho sklizeň probíhá pod Himalájem a jeho sběračkami jsou hlavně ženy. Proslulý je především nasládlou výraznou chutí. Jde o druh černého čaje s vyváženým chuťovým profilem.
Je ho možno sklízet víckrát za sebou za sezónu, nejcennější je první sklizeň. Darjeelingu jsou přisuzovány také příznivé zdravotní účinky. Má podpořit imunitní systém, udržuje hladinu krevního cukru, pomáhá i při žaludečních obtížích nebo při nachlazení.


Co je to Darjeeling? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Darjeeling. Co znamená pojem Darjeeling z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Darjeeling s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Darjeeling patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: co to je, popis, co znamená, význam pojmu, význam, pojem, terminologie, význam slova, co je to Darjeeling?, terminus technicus, Nápoje, odborný výraz, Nápoje, slovo, definice, definice pojmu, formulace, odborné názvosloví


Pojem Darjeeling je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Darjeeling ve Wikislovníku

Najít výraz Darjeeling ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Darjeeling ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Darjeeling ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Darjeeling na Youtube

Zkusit najít heslo Darjeeling na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Darjeeling například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Darjeeling? resp. jaká je definice slova Darjeeling? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Darjeeling, odpověď na dotaz co je to Darjeeling?. Víte např. kdo to je Pábitel? Znáte a víte kdo je Patron? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.