Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Co je to Absolutorium? Význam slova

Co znamená termín Absolutorium? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Studium na některých vyšších odborných školách a konzervatořích se zakončuje absolutoriem. Úspěšným zvládnutím absolutoria absolvent získává právo používat vysokoškolský titul.
Slovo může mít ještě další dva méně používané významy - propuštění z odpovědnosti a potvrzení či schválení účtů nebo činnosti.


Co je to Absolutorium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Absolutorium? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Absolutorium je v kategorii Školství

Klíčová slova: lexikon, co znamená, terminus technicus, terminologie, přesný výraz, definice, Absolutorium, význam slova, pojem, přesný význam, popis, heslo, informace, slovník, co je to Absolutorium?, Školství, slovo, vysvětlení


Pojem Absolutorium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Absolutorium

Hledat heslo Absolutorium ve Wikislovníku

Najít termín Absolutorium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Absolutorium ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Absolutorium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Absolutorium na Google.cz

Najít heslo Absolutorium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutorium například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Absolutorium? resp. jaký je význam pojmu Absolutorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutorium, odpověď na dotaz co je to Absolutorium?. Víte např. kdo to je Ivan Vodochodský? Znáte a víte kdo je Archanděl Gabriel? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.