Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Co je to Absolutorium? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Absolutorium?

Studium na některých vyšších odborných školách a konzervatořích se zakončuje absolutoriem. Úspěšným zvládnutím absolutoria absolvent získává právo používat vysokoškolský titul.
Slovo může mít ještě další dva méně používané významy - propuštění z odpovědnosti a potvrzení či schválení účtů nebo činnosti.


Co je to Absolutorium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Absolutorium se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: význam, wiki, terminologie, odborný výraz, názvosloví, popis, terminus technicus, odborné názvosloví, slovník, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, Školství, co to je, termín, heslo, lexikon, definice


Pojem Absolutorium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Absolutorium píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Absolutorium je způsob zakončení vzdělání na vyšších odborných školách (VOŠ) a konzervatořích. Absolutorium má formu zkoušky před zkušební komisí.

Jiné zdroje informací o pojmu Absolutorium

Vyhledat pojem Absolutorium ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Absolutorium na Youtube

Najít výraz Absolutorium ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Absolutorium ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Absolutorium ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Absolutorium ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutorium například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Absolutorium? resp. co se přesně ukrývá za slovem Absolutorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutorium, odpověď na dotaz co je to Absolutorium?. Víte např. kdo to je Jiří z Poděbrad? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.