Co je to?
Definice výrazu, termínu Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Co je to Absolutorium? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Absolutorium

Studium na některých vyšších odborných školách a konzervatořích se zakončuje absolutoriem. Úspěšným zvládnutím absolutoria absolvent získává právo používat vysokoškolský titul.
Slovo může mít ještě další dva méně používané významy - propuštění z odpovědnosti a potvrzení či schválení účtů nebo činnosti.


Co je to Absolutorium? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Absolutorium se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Absolutorium je v kategorii Školství

Klíčová slova: definice pojmu, názvosloví, Absolutorium, přesný výraz, heslo, význam slova, co to je, Školství, odborné názvosloví, co je to Absolutorium?, wiki, vysvětlení, odborný výraz, informace, synonymum, Školství, pojem, definice


Pojem Absolutorium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Absolutorium?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Absolutorium je způsob zakončení vzdělání na vyšších odborných školách (VOŠ) a konzervatořích. Absolutorium má formu zkoušky před zkušební komisí.

Jiné informační zdroje o pojmu Absolutorium

Hledat frázi Absolutorium na Google.cz

Zkusit najít termín Absolutorium ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Absolutorium na Youtube

Zkusit najít frázi Absolutorium ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Absolutorium ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Absolutorium ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutorium například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Absolutorium? resp. co to je Absolutorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutorium, odpověď na dotaz co je to Absolutorium?. Víte např. kdo to je Olaf Scholz? Znáte a víte kdo je Ivona Selníková? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Školství. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.