Co je to?
Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Co je to Absolutorium? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Absolutorium

Studium na některých vyšších odborných školách a konzervatořích se zakončuje absolutoriem. Úspěšným zvládnutím absolutoria absolvent získává právo používat vysokoškolský titul.
Slovo může mít ještě další dva méně používané významy - propuštění z odpovědnosti a potvrzení či schválení účtů nebo činnosti.


Co je to Absolutorium? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Absolutorium. Co znamená odborný pojem Absolutorium z kategorie Školství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Absolutorium? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Absolutorium je v sekci Školství

Klíčová slova: odborný výraz, Školství, terminus technicus, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, heslo, slovník, wiki, odborné názvosloví, co znamená, popis, význam pojmu, Školství, lexikon, synonymum, definice pojmu, co je to Absolutorium?


Pojem Absolutorium je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Absolutorium ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Absolutorium ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Absolutorium ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Absolutorium ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Absolutorium na Youtube

Zkusit najít slovo Absolutorium ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Absolutorium například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Absolutorium? resp. co to je Absolutorium? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Absolutorium, odpověď na dotaz co je to Absolutorium?. Víte např. kdo to je Budovatel? Znáte a víte kdo je Archanděl Gabriel? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Školství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.