Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je to Tygří ořech? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Tygří ořech

Tygří ořech je malá hlíza rostliny šáchoru jedlého. S tygřími ořechy se lze setkat i pod názvy zemní mandle, čufa nebo chufa. Používá se jako přísada do nápoje Horchata de chufa.
Tygří ořechy chutnají i rybách. Jedná se o jednu z oblíbených návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.


Co je to Tygří ořech? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Tygří ořech doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Tygří ořech se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, odborné názvosloví, heslo, názvosloví, formulace, co je to Tygří ořech?, význam slova, Jídlo, co znamená, odborný výraz, popis, wiki, co to je, synonymum, Tygří ořech, terminologie, přesný význam


Pojem Tygří ořech je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Tygří ořech ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tygří ořech ve Wikimedia Commons

Najít pojem Tygří ořech ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Tygří ořech ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Tygří ořech ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tygří ořech ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tygří ořech například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Tygří ořech? resp. co to je Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Mizera? Znáte a víte kdo je Můra? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tygří ořech v jiné sekci než Jídlo. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!