Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je to Tygří ořech? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Tygří ořech?

Tygří ořech je název jedné z návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.


Co je to Tygří ořech? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Tygří ořech? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Tygří ořech patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, popis, význam pojmu, přesný význam, význam slova, synonymum, slovník, Tygří ořech, heslo, přesný výraz, co je to Tygří ořech?, význam, co to je, lexikon, Jídlo, názvosloví, Jídlo, termín


Pojem Tygří ořech je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tygří ořech doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tygří ořech ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Tygří ořech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Tygří ořech na Google.cz

Vyhledat termín Tygří ořech ve Wikipedii

Vyhledat pojem Tygří ořech ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Tygří ořech na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tygří ořech například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Tygří ořech? resp. co znamená výraz Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Tajemník? Znáte a víte kdo je Střihač? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!