Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tygří ořech. Co znamená odborný pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je to Tygří ořech? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Tygří ořech

Tygří ořech je malá hlíza rostliny šáchoru jedlého. S tygřími ořechy se lze setkat i pod názvy zemní mandle, čufa nebo chufa. Používá se jako přísada do nápoje Horchata de chufa.
Tygří ořechy chutnají i rybách. Jedná se o jednu z oblíbených návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.


Co je to Tygří ořech? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tygří ořech. Co znamená odborný pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Tygří ořech sdílejte se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Tygří ořech je v kategorii jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, Tygří ořech, přesný výraz, význam, popis, názvosloví, co je to Tygří ořech?, formulace, jídlo, odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, informace, synonymum, význam pojmu, lexikon, slovo, slovník


Pojem Tygří ořech je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít pojem Tygří ořech na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tygří ořech ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Tygří ořech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Tygří ořech na Youtube

Najít heslo Tygří ořech ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tygří ořech ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tygří ořech například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Tygří ořech? resp. co je to Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Miroslav Mareš? Znáte a víte kdo je Bludička? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než jídlo. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!