Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je to Tygří ořech? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Tygří ořech?

Tygří ořech je název jedné z návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.


Co je to Tygří ořech? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Tygří ořech s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Tygří ořech se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam slova, Tygří ořech, popis, odborný výraz, slovo, lexikon, heslo, terminologie, význam pojmu, Jídlo, formulace, synonymum, termín, odborné názvosloví, wiki, terminus technicus, co je to Tygří ořech?, Jídlo


Pojem Tygří ořech je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Tygří ořech na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tygří ořech ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Tygří ořech ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Tygří ořech ve Wikislovníku

Hledat heslo Tygří ořech ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tygří ořech ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tygří ořech například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Tygří ořech? resp. jaký je význam slova Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Rachel Weisz? Znáte a víte kdo je Rusalka? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!