Co je to?
Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je to Tygří ořech? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Tygří ořech?

Tygří ořech je název jedné z návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.


Co je to Tygří ořech? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tygří ořech se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, Jídlo, Tygří ořech, informace, význam, lexikon, co to je, popis, význam pojmu, slovo, vysvětlení, wiki, definice pojmu, přesný výraz, synonymum, význam slova, terminus technicus, heslo


Pojem Tygří ořech je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Tygří ořech ve Wikipedii

Hledat výraz Tygří ořech na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tygří ořech ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Tygří ořech ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Tygří ořech ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tygří ořech ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tygří ořech například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Tygří ořech? resp. co přesně označuje termín Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Lionel Messi? Znáte a víte kdo je Střihač? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!