Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Co je Tygří ořech?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Tygří ořech?

Tygří ořech je malá hlíza rostliny šáchoru jedlého. S tygřími ořechy se lze setkat i pod názvy zemní mandle, čufa nebo chufa. Používá se jako přísada do nápoje Horchata de chufa.
Tygří ořechy chutnají i rybách. Jedná se o jednu z oblíbených návnad na kapry, jako jsou pelety nebo boilies. Jedná se o návnadu pro kapry velice přitažlivou a proto je rybáři vyhledávaná. Tygří ořech není pravý ořech, jde o rostlinné hlízy šáchoru. Tyto hlízy jsou poměrně malé, ale po úpravě jsou velice účinné. Úprava je nutná, použití tygřího ořechu pro lov má svá pravidla.
Základem všech možných úprav je namočení do vody na několik dní a dochucení např. melasou nebo sirupem. Pokud by tygří ořech nebyl upravený, mohl by ohrozit zdraví nebo způsobit úhyn kaprů.


Co je to Tygří ořech? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Tygří ořech. Co znamená pojem Tygří ořech z kategorie Jídlo?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Tygří ořech se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: Tygří ořech, význam slova, popis, co to je, pojem, terminologie, co je to Tygří ořech?, heslo, synonymum, informace, slovo, význam pojmu, jídlo, terminus technicus, přesný výraz, definice, co znamená, slovník


Pojem Tygří ořech je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Tygří ořech doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat slovo Tygří ořech ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tygří ořech ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Tygří ořech ve Wikislovníku

Hledat termín Tygří ořech na Google obrázcích

Hledat frázi Tygří ořech ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Tygří ořech ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Tygří ořech například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je význam slova Tygří ořech? resp. co znamená Tygří ořech? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tygří ořech, odpověď na dotaz co je to Tygří ořech?. Víte např. kdo to je Karel Höger? Znáte a víte kdo je Podrazák? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v jídlo. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, stůl se zeleninou, tygří ořech, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!