Co je to?
Definice odborného termínu, slova Duté vlákno. Co znamená pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Co je Duté vlákno?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Duté vlákno?

Duté vlákno je typ syntetického textilního vlákna s charakteristickou strukturou - dutým vnitřkem. Duté vlákno je nemačkavé, příjemné na dotek a má velmi dobré izolační vlastnosti, proto se používá na výrobu dek, polštářů, spacích pytlů, zimních bund a podobně. Dutá textilní vlákna můžeme rozdělit na polyesterová (např. Hollofil, Bonafill), polyamidová (např. Anso) a čtyřkanálová (např. Thermicfibre nebo Coolmax).


Co je to Duté vlákno? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Duté vlákno. Co znamená pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Duté vlákno patří do sekce materiály

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, přesný význam, synonymum, heslo, terminus technicus, popis, informace, definice pojmu, význam slova, materiály, formulace, slovník, přesný výraz, materiály, co znamená, pojem, definice


Pojem Duté vlákno je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Duté vlákno? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dutá textilní vlákna (angl.: textile hollow fibers, něm.: textile Hohlfasern) jsou filamenty nebo syntetická staplová vlákna s dutým vnitřkem (jak naznačuje nákres vpravo), který vzniká s pomocí trysek s jádrem nebo se zvláštním profilem. Vlákna mají větší objem, zlepšené izolační vlastnosti, příjemný omak, matný lesk a špína je na výrobcích z nich méně viditelná.

Další zdroje informací o slovu Duté vlákno

Hledat videa s názvem Duté vlákno na Youtube

Zkusit najít slovo Duté vlákno ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Duté vlákno ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Duté vlákno ve vyhledávači Yahoo

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Duté vlákno ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Duté vlákno ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Duté vlákno například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už víte jaký je přesný význam slova Duté vlákno? resp. co označuje slovo Duté vlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duté vlákno, odpověď na dotaz co je to Duté vlákno?. Víte např. kdo to je Vitarián? Znáte a víte kdo je Dominik Hašek? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?