Co je to?
Odborný výraz, definice slova Duté vlákno. Co znamená pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Co je Duté vlákno? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Duté vlákno?

Duté vlákno je typ syntetického textilního vlákna s charakteristickou strukturou - dutým vnitřkem. Duté vlákno je nemačkavé, příjemné na dotek a má velmi dobré izolační vlastnosti, proto se používá na výrobu dek, polštářů, spacích pytlů, zimních bund a podobně. Dutá textilní vlákna můžeme rozdělit na polyesterová (např. Hollofil, Bonafill), polyamidová (např. Anso) a čtyřkanálová (např. Thermicfibre nebo Coolmax).


Co je to Duté vlákno? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Duté vlákno. Co znamená pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text napsán pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Duté vlákno se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: lexikon, materiály, odborné názvosloví, popis, co znamená, co to je, termín, slovo, Duté vlákno, pojem, terminologie, materiály, synonymum, vysvětlení, slovník, přesný výraz, význam, terminus technicus


Pojem Duté vlákno je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Duté vlákno píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Dutá textilní vlákna (angl.: textile hollow fibers, něm.: textile Hohlfasern) jsou filamenty nebo syntetická staplová vlákna s dutým vnitřkem (jak naznačuje nákres vpravo), který vzniká s pomocí trysek s jádrem nebo se zvláštním profilem. Vlákna mají větší objem, zlepšené izolační vlastnosti, příjemný omak, matný lesk a špína je na výrobcích z nich méně viditelná.

Zkuste zjistit více informací o slovu Duté vlákno v následujících zdrojích

Hledat výraz Duté vlákno ve Wikizdrojích

Hledat pojem Duté vlákno na Google.cz

Hledat videa s názvem Duté vlákno na Youtube

Hledat slovo Duté vlákno ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Duté vlákno ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Duté vlákno ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Duté vlákno například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Duté vlákno? resp. co znamená slovo Duté vlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duté vlákno, odpověď na dotaz co je to Duté vlákno?. Víte např. kdo to je Jára Cimrman? Znáte a víte kdo je Dan Ťok? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Duté vlákno v jiné sekci než materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?