Co je to?
Výraz, termín, definice slova Duté vlákno. Co znamená odborný pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Co je to Duté vlákno? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Duté vlákno

Duté vlákno je typ syntetického textilního vlákna s charakteristickou strukturou - dutým vnitřkem. Duté vlákno je nemačkavé, příjemné na dotek a má velmi dobré izolační vlastnosti, proto se používá na výrobu dek, polštářů, spacích pytlů, zimních bund a podobně. Dutá textilní vlákna můžeme rozdělit na polyesterová (např. Hollofil, Bonafill), polyamidová (např. Anso) a čtyřkanálová (např. Thermicfibre nebo Coolmax).


Co je to Duté vlákno? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Duté vlákno. Co znamená odborný pojem Duté vlákno z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Duté vlákno) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Duté vlákno patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Duté vlákno?, vysvětlení, popis, přesný význam, Duté vlákno, slovník, heslo, význam slova, přesný výraz, Materiály, pojem, názvosloví, co znamená, terminologie, wiki, formulace, význam


Pojem Duté vlákno je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Duté vlákno? Výraz, definice slova z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Dutá textilní vlákna (angl.: textile hollow fibers, něm.: textile Hohlfasern) jsou filamenty nebo syntetická staplová vlákna s dutým vnitřkem (jak naznačuje nákres vpravo), který vzniká s pomocí trysek s jádrem nebo se zvláštním profilem. Vlákna mají větší objem, zlepšené izolační vlastnosti, příjemný omak, matný lesk a špína je na výrobcích z nich méně viditelná.

Pro více informací o heslu Duté vlákno zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Duté vlákno na Youtube

Zkusit najít pojem Duté vlákno ve Wikizdrojích

Najít pojem Duté vlákno na Google.cz

Zkusit najít heslo Duté vlákno ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Duté vlákno ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Duté vlákno ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Duté vlákno například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Duté vlákno? resp. co znamená výraz Duté vlákno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Duté vlákno, odpověď na dotaz co je to Duté vlákno?. Víte např. kdo to je Vdova? Znáte a víte kdo je Wabi Daněk? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Duté vlákno hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?