Co je to?
Výraz, termín, definice slova Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Co je to Osnova? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Osnova

Osnova představuje plán, podle kterého se řídíme při psaní určitého slohového útvaru v podobě například vypravování, popisu, úvahy, fejetonu apod.
Osnova se zpravidla skládá ze tří základních částí: Jedná se o úvod, vlastní stať a závěr. všechny tyto oddíly mohou obsahovat více bodů.
Osnova by měla být sestavena ještě před tím, než je započato psaní, v samotném průběhu však může být pozměněna. slouží jako pomůcka při orientaci. V každém případě osnova musí obsahově souhlasit s vlastní prací.


Co je to Osnova? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Osnova sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Osnova patří do sekce literatura

Klíčová slova: definice, wiki, slovo, názvosloví, význam slova, literatura, termín, co to je, terminologie, přesný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, lexikon, informace, Osnova, co je to Osnova?, formulace, synonymum


Pojem Osnova je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Osnova na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osnova ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Osnova ve Wikipedii

Hledat heslo Osnova ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Osnova ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Osnova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osnova například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte jaká je definice termínu Osnova? resp. co se skrývá pod slovem Osnova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osnova, odpověď na dotaz co je to Osnova?. Víte např. kdo to je Lou Fanánek Hagen? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Osnova hledat i v jiných kategoriích (než literatura) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?