Co je to?
Definice výrazu, termínu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Co je to Osnova? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Osnova?

Osnova představuje plán, podle kterého se řídíme při psaní určitého slohového útvaru v podobě například vypravování, popisu, úvahy, fejetonu apod.
Osnova se zpravidla skládá ze tří základních částí: Jedná se o úvod, vlastní stať a závěr. všechny tyto oddíly mohou obsahovat více bodů.
Osnova by měla být sestavena ještě před tím, než je započato psaní, v samotném průběhu však může být pozměněna. slouží jako pomůcka při orientaci. V každém případě osnova musí obsahově souhlasit s vlastní prací.


Co je to Osnova? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Osnova je v kategorii Literatura

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, lexikon, Literatura, co to je, termín, synonymum, vysvětlení, Literatura, wiki, význam, slovník, pojem, význam pojmu, terminus technicus, význam slova, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Osnova je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Osnova doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Osnova ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Osnova na Youtube

Vyhledat heslo Osnova ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Osnova ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Osnova ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Osnova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osnova například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Osnova? resp. co přesně označuje termín Osnova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osnova, odpověď na dotaz co je to Osnova?. Víte např. kdo to je Kunda? Znáte a víte kdo je Disident? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Literatura). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?