Co je to?
Definice výrazu, termínu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Co je to Osnova? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Osnova?

Osnova představuje plán, podle kterého se řídíme při psaní určitého slohového útvaru v podobě například vypravování, popisu, úvahy, fejetonu apod.
Osnova se zpravidla skládá ze tří základních částí: Jedná se o úvod, vlastní stať a závěr. všechny tyto oddíly mohou obsahovat více bodů.
Osnova by měla být sestavena ještě před tím, než je započato psaní, v samotném průběhu však může být pozměněna. slouží jako pomůcka při orientaci. V každém případě osnova musí obsahově souhlasit s vlastní prací.


Co je to Osnova? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Osnova doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Osnova se nachází v sekci Literatura

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, terminus technicus, terminologie, význam, Literatura, názvosloví, termín, informace, definice pojmu, pojem, přesný význam, vysvětlení, popis, definice, co je to Osnova?, synonymum, přesný výraz


Pojem Osnova je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Osnova

Najít slovo Osnova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Osnova ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osnova ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Osnova ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Osnova ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osnova ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Osnova například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Osnova? resp. co přesně znamená slovo Osnova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osnova, odpověď na dotaz co je to Osnova?. Víte např. kdo to je Aristokrat? Znáte a víte kdo je Archeolog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Osnova hledat i v jiných kategoriích (než Literatura) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?