Co je to?
Odborný výraz, definice slova Osnova. Co znamená pojem Osnova z kategorie Literatura?

Co je Osnova? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Osnova?

Osnova představuje plán, podle kterého se řídíme při psaní určitého slohového útvaru v podobě například vypravování, popisu, úvahy, fejetonu apod.
Osnova se zpravidla skládá ze tří základních částí: Jedná se o úvod, vlastní stať a závěr. všechny tyto oddíly mohou obsahovat více bodů.
Osnova by měla být sestavena ještě před tím, než je započato psaní, v samotném průběhu však může být pozměněna. slouží jako pomůcka při orientaci. V každém případě osnova musí obsahově souhlasit s vlastní prací.


Co je to Osnova? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Osnova. Co znamená pojem Osnova z kategorie Literatura?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s ostatními na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Osnova se nachází v sekci literatura

Klíčová slova: slovo, popis, definice, literatura, lexikon, wiki, definice pojmu, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, význam, co to je, literatura, terminus technicus, názvosloví, odborné názvosloví, slovník, synonymum


Pojem Osnova je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Osnova lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Osnova ve Wikislovníku

Najít slovo Osnova ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osnova ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Osnova ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Osnova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Osnova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osnova například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní už nejspíš víte co to je Osnova? resp. co přesně označuje termín Osnova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osnova, odpověď na dotaz co je to Osnova?. Víte např. kdo to je Zlatý slavík? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci literatura. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?