Co je to?
Výraz, termín, definice slova Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Co je to Osnova? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Osnova?

Osnova představuje plán, podle kterého se řídíme při psaní určitého slohového útvaru v podobě například vypravování, popisu, úvahy, fejetonu apod.
Osnova se zpravidla skládá ze tří základních částí: Jedná se o úvod, vlastní stať a závěr. všechny tyto oddíly mohou obsahovat více bodů.
Osnova by měla být sestavena ještě před tím, než je započato psaní, v samotném průběhu však může být pozměněna. slouží jako pomůcka při orientaci. V každém případě osnova musí obsahově souhlasit s vlastní prací.


Co je to Osnova? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Osnova patří do sekce literatura

Klíčová slova: lexikon, terminologie, Osnova, literatura, definice pojmu, co je to Osnova?, význam pojmu, heslo, wiki, význam slova, pojem, přesný výraz, odborné názvosloví, termín, co to je, vysvětlení, formulace, popis


Pojem Osnova je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Osnova ve Wikislovníku

Hledat pojem Osnova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Osnova ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Osnova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Osnova na Google.cz

Hledat termín Osnova ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Osnova například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě nyní již víte jaký je význam slova Osnova? resp. co znamená Osnova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osnova, odpověď na dotaz co je to Osnova?. Víte např. kdo to je Squater? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než literatura. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?