Co je to?
Definice výrazu, termínu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Co je to Osnova? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Osnova?

Osnova představuje plán, podle kterého se řídíme při psaní určitého slohového útvaru v podobě například vypravování, popisu, úvahy, fejetonu apod.
Osnova se zpravidla skládá ze tří základních částí: Jedná se o úvod, vlastní stať a závěr. všechny tyto oddíly mohou obsahovat více bodů.
Osnova by měla být sestavena ještě před tím, než je započato psaní, v samotném průběhu však může být pozměněna. slouží jako pomůcka při orientaci. V každém případě osnova musí obsahově souhlasit s vlastní prací.


Co je to Osnova? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Osnova patří do sekce Literatura

Klíčová slova: slovo, přesný význam, Literatura, přesný výraz, význam slova, informace, odborný výraz, pojem, Osnova, odborné názvosloví, heslo, definice pojmu, formulace, termín, Literatura, terminologie, co je to Osnova?, názvosloví


Pojem Osnova je v kategorii Literatura, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osnova ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Osnova ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Osnova ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Osnova na Youtube

Vyhledat výraz Osnova ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Osnova ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osnova například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Osnova? resp. co znamená slovo Osnova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osnova, odpověď na dotaz co je to Osnova?. Víte např. kdo to je Energetik? Znáte a víte kdo je Archeolog? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Literatura. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?