Co je to?
Definice výrazu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Co je Osnova?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Osnova

Osnova představuje plán, podle kterého se řídíme při psaní určitého slohového útvaru v podobě například vypravování, popisu, úvahy, fejetonu apod.
Osnova se zpravidla skládá ze tří základních částí: Jedná se o úvod, vlastní stať a závěr. všechny tyto oddíly mohou obsahovat více bodů.
Osnova by měla být sestavena ještě před tím, než je započato psaní, v samotném průběhu však může být pozměněna. slouží jako pomůcka při orientaci. V každém případě osnova musí obsahově souhlasit s vlastní prací.


Co je to Osnova? Význam slova, termín, Definice výrazu Osnova. Co znamená odborný pojem Osnova z kategorie Literatura?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Zde Uvedený text byl zhotoven redaktory pro projekt Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Osnova je v sekci literatura

Klíčová slova: definice pojmu, terminus technicus, přesný význam, literatura, termín, wiki, co je to Osnova?, vysvětlení, Osnova, definice, co znamená, pojem, synonymum, význam slova, význam, heslo, lexikon, popis


Pojem Osnova je v kategorii literatura, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Osnova na Youtube

Najít výraz Osnova ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Osnova na Google.cz

Hledat slovo Osnova ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Osnova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osnova ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Osnova například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Osnova? resp. co je to Osnova? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osnova, odpověď na dotaz co je to Osnova?. Víte např. kdo to je Amy Winehouse? Znáte a víte kdo je Zmocnitel? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Osnova hledat i v jiných kategoriích (než literatura). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie literatura, Knihovnička, osnova, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?