Co je to?
Definice výrazu Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Co to je Koudel? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Koudel

Koudel je termín pro vlákna, vzniklá při zpracování surovin pro předení. Jedná se o odpad z rostlin, většinou konopí, lnu nebo juty. I koudel je náročná na přípravu, musí projít procesem mykání a česání. Jednodušší je pak předení, které probíhá jako za sucha.
Koudel má široké využití - používá se při výrobě celulózy, do pojených hmot, na těsnění, izolace, geotextilie, pro výrobu některých druhů příze a provazů a dalších produktů.


Co je to Koudel? Význam slova, termín, Definice výrazu Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Koudel) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Koudel patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: slovo, Koudel, názvosloví, přesný význam, vysvětlení, význam slova, význam pojmu, pojem, heslo, co je to Koudel?, význam, terminus technicus, co to je, termín, formulace, wiki, synonymum, definice


Pojem Koudel je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Koudel? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Termín koudel označuje „odpadová“ vlákna oddělená při přípravě lnu, konopí, juty a jiných rostlin k předení.

Zkuste zjistit více informací o slovu Koudel v následujících zdrojích

Najít slovo Koudel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Koudel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Koudel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Koudel na Google.cz

Zkusit najít výraz Koudel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Koudel ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudel například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Koudel? resp. co vlastně znamená slovo Koudel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koudel, odpověď na dotaz co je to Koudel?. Víte např. kdo to je Jarmila Kratochvílová? Znáte a víte kdo je Puritánka? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.