Co je to?
Výraz, termín, definice slova Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Co je to Koudel? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Koudel?

Koudel je termín pro vlákna, vzniklá při zpracování surovin pro předení. Jedná se o odpad z rostlin, většinou konopí, lnu nebo juty. I koudel je náročná na přípravu, musí projít procesem mykání a česání. Jednodušší je pak předení, které probíhá jako za sucha.
Koudel má široké využití - používá se při výrobě celulózy, do pojených hmot, na těsnění, izolace, geotextilie, pro výrobu některých druhů příze a provazů a dalších produktů.


Co je to Koudel? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Koudel. Co znamená odborný pojem Koudel z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Koudel patří do sekce materiály

Klíčová slova: definice, terminus technicus, slovo, pojem, popis, materiály, co znamená, význam, přesný význam, vysvětlení, názvosloví, význam slova, materiály, lexikon, heslo, definice pojmu, slovník, synonymum


Pojem Koudel je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Co označuje termín Koudel? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Termín koudel označuje „odpadová“ vlákna oddělená při přípravě lnu, konopí, juty a jiných rostlin k předení.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Koudel na Youtube

Najít pojem Koudel ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Koudel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Koudel na Google.cz

Hledat slovo Koudel ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Koudel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudel například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Koudel? resp. jaká je definice termínu Koudel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koudel, odpověď na dotaz co je to Koudel?. Víte např. kdo to je Niels Bohr? Znáte a víte kdo je Jiří Hrzán? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.