Co je to?
Odborný výraz, definice slova Koudel. Co znamená pojem Koudel z kategorie Materiály?

Co je Koudel? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Koudel?

Koudel je termín pro vlákna, vzniklá při zpracování surovin pro předení. Jedná se o odpad z rostlin, většinou konopí, lnu nebo juty. I koudel je náročná na přípravu, musí projít procesem mykání a česání. Jednodušší je pak předení, které probíhá jako za sucha.
Koudel má široké využití - používá se při výrobě celulózy, do pojených hmot, na těsnění, izolace, geotextilie, pro výrobu některých druhů příze a provazů a dalších produktů.


Co je to Koudel? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Koudel. Co znamená pojem Koudel z kategorie Materiály?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text vytvořen pro Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Koudel se nachází v sekci materiály

Klíčová slova: co znamená, termín, lexikon, názvosloví, definice pojmu, co je to Koudel?, význam slova, slovo, vysvětlení, formulace, terminus technicus, pojem, terminologie, Koudel, materiály, přesný výraz, přesný význam, odborné názvosloví


Pojem Koudel je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Koudel píše následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Termín koudel označuje „odpadová“ vlákna oddělená při přípravě lnu, konopí, juty a jiných rostlin k předení.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Koudel ve Wikizdrojích

Najít pojem Koudel ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Koudel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Koudel ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Koudel ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Koudel ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Koudel například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Koudel? resp. jaký je význam pojmu Koudel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Koudel, odpověď na dotaz co je to Koudel?. Víte např. kdo to je Reportér? Znáte a víte kdo je Petr Čech? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je materiály. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.