Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jasmínová rýže. Co znamená pojem Jasmínová rýže z kategorie Jídlo?

Co to je Jasmínová rýže? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Jasmínová rýže?

Jasmínová rýže je velmi chutným druhem rýže, který se začíná prosazovat i u nás. Má středně velká dlouhá zrníčka žlutohnědé nebo bíložluté barvy. Zemí původu jasmínové rýže je Thajsko, kde jsou ideální klimatické a půdní podmínky. Zde získává jasmínová rýže jedinečnou vůni a chuť.
Svůj název získala jasmínová rýže po lehké vůni, která se uvolňuje při vaření. Jasmínovou vůni mají i samotná zrníčka. Oceňovanou vlastností jasmínové rýže je také prokázaný vliv na snížení cholesterolu v krvi.


Co je to Jasmínová rýže? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Jasmínová rýže. Co znamená pojem Jasmínová rýže z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Jasmínová rýže je v sekci Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, informace, přesný výraz, heslo, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, Jasmínová rýže, termín, definice pojmu, pojem, Jídlo, slovník, co je to Jasmínová rýže?, význam pojmu, terminus technicus, definice, popis


Pojem Jasmínová rýže je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jasmínová rýže

Vyhledat pojem Jasmínová rýže ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jasmínová rýže ve Wikimedia Commons

Hledat termín Jasmínová rýže na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Jasmínová rýže ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Jasmínová rýže ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Jasmínová rýže ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Jasmínová rýže například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Jasmínová rýže? resp. co znamená výraz Jasmínová rýže? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jasmínová rýže, odpověď na dotaz co je to Jasmínová rýže?. Víte např. kdo to je Kateřina Kristelová? Znáte a víte kdo je Jan Rosák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Jasmínová rýže hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.