Co je to?
Výraz, termín, definice slova ASAP. Co znamená odborný pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu ASAP

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.


Co je to ASAP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ASAP. Co znamená odborný pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu ASAP? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo ASAP patří do sekce zkratky

Klíčová slova: lexikon, wiki, zkratky, popis, definice, terminus technicus, ASAP, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, heslo, informace, názvosloví, terminologie, termín, co je to ASAP?, vysvětlení, význam


Pojem ASAP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem ASAP v následujících vyhledávačích

Vyhledat pojem ASAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín ASAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz ASAP na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ASAP ve Wikimedia Commons

Najít pojem ASAP ve Wikislovníku

Najít slovo ASAP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ASAP například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova ASAP? resp. co vlastně znamená slovo ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Otaku? Znáte a víte kdo je Mao Ce-tung? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.