Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu ASAP?

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.


Co je to ASAP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ASAP se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: co je to ASAP?, ASAP, slovník, co znamená, wiki, odborný výraz, lexikon, přesný význam, terminologie, odborné názvosloví, Zkratky, terminus technicus, Zkratky, přesný výraz, formulace, význam, popis, slovo


Pojem ASAP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo ASAP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz ASAP ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo ASAP ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem ASAP ve Wikislovníku

Vyhledat výraz ASAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo ASAP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo ASAP? resp. co se skrývá pod slovem ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Dana Drábová? Znáte a víte kdo je Amík? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.