Co je to?
Výraz, termín, definice slova ASAP. Co znamená odborný pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu ASAP

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.


Co je to ASAP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ASAP. Co znamená odborný pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (ASAP) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín ASAP patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: význam slova, ASAP, význam pojmu, definice pojmu, zkratky, informace, co to je, vysvětlení, synonymum, definice, wiki, slovo, terminus technicus, pojem, heslo, zkratky, lexikon, přesný výraz


Pojem ASAP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu ASAP hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ASAP ve Wikimedia Commons

Hledat termín ASAP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem ASAP na Google.cz

Zkusit najít heslo ASAP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín ASAP ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo ASAP například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste zjistili co znamená ASAP? resp. jaký je přesný význam slova ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Brašnář? Znáte a víte kdo je Petr Kvíčala? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je zkratky. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.