Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ASAP

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.


Co je to ASAP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova ASAP sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ASAP patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: co to je, odborný výraz, názvosloví, lexikon, wiki, odborné názvosloví, přesný výraz, heslo, popis, slovník, co je to ASAP?, pojem, slovo, informace, formulace, terminus technicus, Zkratky, význam


Pojem ASAP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít pojem ASAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín ASAP ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ASAP ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz ASAP ve Wikipedii

Hledat termín ASAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo ASAP například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova ASAP? resp. jaká je definice slova ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Poddaný? Znáte a víte kdo je Amík? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.