Co je to?
Definice odborného termínu, slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Co znamená termín ASAP? Vysvětlení pojmu, definice hesla

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.


Co je to ASAP? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova ASAP sdílet s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín ASAP patří do sekce zkratky

Klíčová slova: co to je, definice pojmu, význam slova, ASAP, přesný výraz, co znamená, terminus technicus, synonymum, co je to ASAP?, odborný výraz, wiki, zkratky, formulace, heslo, popis, pojem, slovník, význam pojmu


Pojem ASAP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi ASAP ve Wikislovníku

Najít termín ASAP ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz ASAP ve Wikipedii

Hledat videa s názvem ASAP na Youtube

Hledat frázi ASAP ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo ASAP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste zjistili jaká je definice slova ASAP? resp. co se přesně ukrývá za slovem ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Idiot? Znáte a víte kdo je Pavel Nedvěd? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu ASAP i v jiné kategorii než je sekce zkratky. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.