Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená slovo ASAP z kategorie Zkratky?

Co je ASAP?

Co znamená pojem, definice termínu ASAP?

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.


Co je to ASAP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená slovo ASAP z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem ASAP patří do kategorie zkratky

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, vysvětlení, slovník, lexikon, synonymum, co to je, slovo, definice, popis, terminologie, terminus technicus, význam slova, význam pojmu, odborný výraz, zkratky, co je to ASAP?, co znamená


Pojem ASAP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín ASAP ve fulltextu vyhledávače Info.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín ASAP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi ASAP ve Wikipedii

Zkusit najít ASAP ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo ASAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo ASAP například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Teďka již bezesporu víte co je to ASAP? resp. jaký je význam pojmu ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Michal Suchánek? Znáte a víte kdo je Vladimir 518? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu ASAP i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.