Co je to?
Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Co je to ASAP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu ASAP?

ASAP je zkratka s významem co nejdříve je možné nebo v co nejkratším možném termínu. Je tvořen počátečními písmeny anglických slov as soon as possible. Řadí se mezi skupinu zkratek, které se používají při chatování na internetových fórech a jsou často používány v elektronické komunikaci a různých online diskuzích.
ASAP může označovat i asynchronní řadu jednoduchých procesorů, je to i název webového portálu nebo název několika písní.


Co je to ASAP? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova ASAP. Co znamená pojem ASAP z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova ASAP můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo ASAP je v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam, wiki, názvosloví, odborný výraz, heslo, formulace, slovo, co znamená, odborné názvosloví, co je to ASAP?, význam pojmu, terminus technicus, termín, přesný význam, význam slova, Zkratky, co to je, lexikon


Pojem ASAP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ASAP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo ASAP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo ASAP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo ASAP ve vyhledávači Yandex

Hledat termín ASAP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ASAP na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ASAP například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ASAP? resp. jaký je přesný význam slova ASAP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ASAP, odpověď na dotaz co je to ASAP?. Víte např. kdo to je Poseidón? Znáte a víte kdo je Lužičký Srb? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Zkratky. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.