Co je to?
Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Nápoje?

Co je to Campari? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Campari?

Campari je název alkoholického nápoje, pocházejícího z Itálie. Klasický nápoj červené barvy je řazen mezi kořeněné hořké lihoviny. Jeho základem jsou bylinné výtažky. Recept je tajný a složitý, obsahuje kromě jiného 86 bylin. Campari má 25% alkoholu, červenou barvu získal nápoj z barviva z hmyzu červce.
Campari bylo vyrobeno již v roce 1860, jeho autorem byl hostinský Caspar David Campari. Značka campari je známá a oblíbená celosvětově, nápoj se vyváží do více než 190 zemí.


Co je to Campari? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Campari s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Campari patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: definice, přesný výraz, popis, co je to Campari?, význam, význam pojmu, informace, slovo, co znamená, odborné názvosloví, wiki, Campari, synonymum, Nápoje, přesný význam, co to je, definice pojmu, terminus technicus


Pojem Campari je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Campari? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Campari je jeden z italských alkoholických nápojů, řazených mezi kořeněné bittery. Jeho tajná receptura sestává z 86 různých bylin. Jeho typická rubínová barva je dána barvivem získaným z jednoho druhu červce (E120, karmín). Obsahuje 25 % alkoholu.
Tvůrcem tohoto nápoje je hostinský a destilatér Caspar David Campari, který začínal s vlastní výrobou lihovin v roce 1860. Dnes se tento nápoj prodává ve více než 190 zemích a je jednou z nejslavnějších světových značek.

Campari s ledem

Campari s ledem a pomerančem. Autor: korpiri, zdroj: Pixabay
Campari s ledem a pomerančem. Autor: korpiri, zdroj: Pixabay


Zkuste zjistit více informací o slovu Campari v následujících zdrojích

Najít slovo Campari ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Campari ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Campari ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Campari ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Campari ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Campari ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Campari například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Campari? resp. co se přesně ukrývá za slovem Campari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Campari, odpověď na dotaz co je to Campari?. Víte např. kdo to je Otorinolaryngolog? Znáte a víte kdo je Ničema? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.