Co je to?
Definice odborného termínu, slova Campari. Co znamená pojem Campari z kategorie Nápoje?

Co je Campari? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Campari?

Campari je název alkoholického nápoje, pocházejícího z Itálie. Klasický nápoj červené barvy je řazen mezi kořeněné hořké lihoviny. Jeho základem jsou bylinné výtažky. Recept je tajný a složitý, obsahuje kromě jiného 86 bylin. Campari má 25% alkoholu, červenou barvu získal nápoj z barviva z hmyzu červce.
Campari bylo vyrobeno již v roce 1860, jeho autorem byl hostinský Caspar David Campari. Značka campari je známá a oblíbená celosvětově, nápoj se vyváží do více než 190 zemí.


Co je to Campari? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Campari. Co znamená pojem Campari z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Campari sdílet s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Campari patří do sekce nápoje

Klíčová slova: názvosloví, terminus technicus, přesný výraz, co to je, co je to Campari?, odborné názvosloví, definice pojmu, slovník, formulace, informace, termín, nápoje, heslo, terminologie, nápoje, slovo, popis, přesný význam


Pojem Campari je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Campari? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Campari je jeden z italských alkoholických nápojů, řazených mezi kořeněné bittery. Jeho tajná receptura sestává z 86 různých bylin. Jeho typická rubínová barva je dána barvivem získaným z jednoho druhu červce (E120, karmín). Obsahuje 25 % alkoholu.
Tvůrcem tohoto nápoje je hostinský a destilatér Caspar David Campari, který začínal s vlastní výrobou lihovin v roce 1860. Dnes se tento nápoj prodává ve více než 190 zemích a je jednou z nejslavnějších světových značek.

Campari s ledem

Campari s ledem a pomerančem. Autor: korpiri, zdroj: Pixabay
Campari s ledem a pomerančem. Autor: korpiri, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Campari ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Campari ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Campari ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Campari na Google obrázcích

Najít slovo Campari ve Wikislovníku

Najít termín Campari ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Campari například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Campari? resp. co znamená slovo Campari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Campari, odpověď na dotaz co je to Campari?. Víte např. kdo to je Michaela Rau? Znáte a víte kdo je Hejhula? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než nápoje. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.