Co je to?
Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Nápoje?

Co je to Campari? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Campari?

Campari je název alkoholického nápoje, pocházejícího z Itálie. Klasický nápoj červené barvy je řazen mezi kořeněné hořké lihoviny. Jeho základem jsou bylinné výtažky. Recept je tajný a složitý, obsahuje kromě jiného 86 bylin. Campari má 25% alkoholu, červenou barvu získal nápoj z barviva z hmyzu červce.
Campari bylo vyrobeno již v roce 1860, jeho autorem byl hostinský Caspar David Campari. Značka campari je známá a oblíbená celosvětově, nápoj se vyváží do více než 190 zemí.


Co je to Campari? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Campari. Co znamená odborný pojem Campari z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Campari? Pak se o ní podělte se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Campari patří do sekce nápoje

Klíčová slova: synonymum, definice pojmu, význam pojmu, formulace, slovník, co znamená, vysvětlení, heslo, pojem, definice, lexikon, odborný výraz, Campari, co je to Campari?, informace, nápoje, terminologie, význam


Pojem Campari je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Campari? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Campari je jeden z italských alkoholických nápojů, řazených mezi kořeněné bittery. Jeho tajná receptura sestává z 86 různých bylin. Jeho typická rubínová barva je dána barvivem získaným z jednoho druhu červce (E120, karmín). Obsahuje 25 % alkoholu.
Tvůrcem tohoto nápoje je hostinský a destilatér Caspar David Campari, který začínal s vlastní výrobou lihovin v roce 1860. Dnes se tento nápoj prodává ve více než 190 zemích a je jednou z nejslavnějších světových značek.

Campari s ledem

Campari s ledem a pomerančem. Autor: korpiri, zdroj: Pixabay
Campari s ledem a pomerančem. Autor: korpiri, zdroj: Pixabay


Další zdroje informací

Hledat výraz Campari ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Campari na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Campari ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Campari na Youtube

Najít termín Campari ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Campari ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Campari například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Teď už víte co znamená slovo Campari? resp. co přesně znamená slovo Campari? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Campari, odpověď na dotaz co je to Campari?. Víte např. kdo to je Antikrist? Znáte a víte kdo je Ostuda? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Campari hledat i v jiných kategoriích (než nápoje) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.