Co je to?
Výraz, termín, definice slova Flame war. Co znamená odborný pojem Flame war z kategorie Internet?

Co je to Flame war? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Flame war

Flame war, překládáno jako svatá nebo plamenná válka, je název pro velmi vášnivou internetovou diskuzi, která přešla od výměny názorů k hádce. Může se zvrhnout až v osobní napadání a urážky zúčastněných. Ty už se pak nemusí týkat původního tématu.
Flame war je typickým produktem Usenetu a nejrůznějších emailových konferencí konce 20. století. V současnosti se může vyskytnout všude tam, kde vzniká prostor pro diskuzi. Nejčastěji je možno se s ním setkat v diskuzních fórech pod různými příspěvky. Flame war bývá nepřátelsky, někdy chce přesvědčovat, ale také naštvat nebo urazit. Bývá častou příčinou zhoršování vztahů v určité skupině.


Co je to Flame war? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Flame war. Co znamená odborný pojem Flame war z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Flame war s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Flame war se nachází v sekci internet

Klíčová slova: wiki, formulace, definice, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, co znamená, Flame war, informace, přesný význam, internet, význam slova, heslo, popis, vysvětlení, internet


Pojem Flame war je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Flame war?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Flame war (česky doslova plamenná válka, též svatá válka, příliš ohnivá diskuse apod., někdy jen flame – plamen) je označení internetové diskuse, která překročila hranice pro účastníky přínosné výměny názorů a stala se hádkou. Někdy končí osobním napadáním zúčastněných, často pak bez přímého vztahu k tématu. Pojem pochází z anglickojazyčného internetového prostředí, ale v češtině se používá v trochu širším významu zahrnujícím i svaté války, které mohou být v podstatě konstruktivní, ale vyhrocené do emotivní podoby.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flame war ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Flame war ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Flame war ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Flame war ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Flame war na Google.cz

Najít slovo Flame war ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Flame war například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Flame war? resp. co znamená Flame war? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flame war, odpověď na dotaz co je to Flame war?. Víte např. kdo to je Josef Ressel? Znáte a víte kdo je Katolík? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.