Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autentické víno. Co znamená odborný pojem Autentické víno z kategorie Nápoje?

Co je to Autentické víno? Význam slova

Co znamená termín Autentické víno? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Autentické víno je víno vyrobené podle přísných zásad odborníků – autentistů. Pokud splňuje všechny nároky, označuje se značkou A, umístěnou na hrdle láhve. Autentická vína mohou být bílá nebo červená. Bílá se vyrábí kvašením v sudech, červená mestováním rmutu v kádích.
Vína pak bez použití sirných produktů leží jeden rok, poté se stáčí bez filtrace, čiřidel nebo dalších látek.


Co je to Autentické víno? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Autentické víno. Co znamená odborný pojem Autentické víno z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Autentické víno? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Autentické víno je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: terminologie, Autentické víno, přesný výraz, odborné názvosloví, heslo, lexikon, význam, co znamená, pojem, wiki, terminus technicus, termín, co to je, popis, slovník, co je to Autentické víno?, formulace, definice pojmu


Pojem Autentické víno je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Autentické víno na Youtube

Najít heslo Autentické víno ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Autentické víno ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Autentické víno ve Wikimedia Commons

Najít termín Autentické víno ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Autentické víno ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Autentické víno například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Autentické víno? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Autentické víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autentické víno, odpověď na dotaz co je to Autentické víno?. Víte např. kdo to je Ivan David? Znáte a víte kdo je Klempíř? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Autentické víno hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.