Co je to?
Výraz, termín, definice slova Autentické víno. Co znamená odborný pojem Autentické víno z kategorie Nápoje?

Co je to Autentické víno? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Autentické víno

Autentické víno je víno vyrobené podle přísných zásad odborníků – autentistů. Pokud splňuje všechny nároky, označuje se značkou A, umístěnou na hrdle láhve. Autentická vína mohou být bílá nebo červená. Bílá se vyrábí kvašením v sudech, červená mestováním rmutu v kádích.
Vína pak bez použití sirných produktů leží jeden rok, poté se stáčí bez filtrace, čiřidel nebo dalších látek.


Co je to Autentické víno? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Autentické víno. Co znamená odborný pojem Autentické víno z kategorie Nápoje?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Autentické víno patří do kategorie Nápoje

Klíčová slova: přesný význam, Nápoje, terminus technicus, význam slova, Nápoje, slovník, heslo, terminologie, odborné názvosloví, co je to Autentické víno?, wiki, informace, definice pojmu, pojem, co znamená, definice, Autentické víno, názvosloví


Pojem Autentické víno je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Autentické víno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz Autentické víno ve Wikipedii

Vyhledat termín Autentické víno ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Autentické víno ve vyhledávači Qwant

Najít termín Autentické víno ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Autentické víno ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Autentické víno například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Autentické víno? resp. jaký je přesný význam slova Autentické víno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autentické víno, odpověď na dotaz co je to Autentické víno?. Víte např. kdo to je David Gránský? Znáte a víte kdo je Klempíř? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nápoje. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.