Co je to?
Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Co je to NASA? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu NASA?

NASA je zkratka pro Národní úřad pro letectví a kosmonautiku. Samotný název se postupem let stal symbolem amerického vesmírného programu. Vznik této instituce podnítily nejen vědecké cíle, ale také soupeření mezi Amerikou a Ruskem. Mezi největší úspěchy NASA patří vyslání družic, přistání sond na jiných planetách a také přistání prvního člověka na Měsíci.
Program průzkumu vesmíru pokračuje nadále s pomocí nejnovější techniky – Hubbleova teleskopu, robotických vozítek a sond, které se dostávají až na hranice sluneční soustavy. NASA zpětně i zkoumá děje na Zemi při pohledu z vesmíru a do budoucna se bude zabývat i komerčními lety.


Co je to NASA? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu NASA. Co znamená odborný pojem NASA z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to NASA? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz NASA je v sekci Zkratky

Klíčová slova: terminologie, NASA, definice, definice pojmu, význam, vysvětlení, co to je, popis, formulace, lexikon, Zkratky, wiki, přesný výraz, přesný význam, termín, Zkratky, odborné názvosloví, co je to NASA?


Pojem NASA je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín NASA? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Národní úřad pro letectví a vesmír, zkráceně NASA (anglicky National Aeronautics and Space Administration, NASA) je agentura federální vlády USA zodpovědná za civilní kosmický program, za všeobecný výzkum vesmíru a za výzkum v oblasti letectví.

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo NASA ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo NASA ve Wikizdrojích

Vyhledat termín NASA na Google.cz

Zkusit najít pojem NASA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo NASA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo NASA ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo NASA například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo NASA? resp. co znamená slovo NASA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu NASA, odpověď na dotaz co je to NASA?. Víte např. kdo to je Marie Curie Skłodowská? Znáte a víte kdo je Archimédés? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.