Co je to?
Výraz, termín, definice slova Resin. Co znamená odborný pojem Resin z kategorie Materiály?

Co je to Resin? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Resin

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.


Co je to Resin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Resin. Co znamená odborný pojem Resin z kategorie Materiály?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Resin sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Resin patří do sekce materiály

Klíčová slova: wiki, terminologie, definice, definice pojmu, názvosloví, termín, význam, slovník, přesný výraz, význam pojmu, co znamená, terminus technicus, co je to Resin?, materiály, synonymum, lexikon, heslo, význam slova


Pojem Resin je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Resin ve Wikipedii

Najít výraz Resin ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Resin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Resin na Youtube

Hledat výraz Resin ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Resin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Resin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní již víte jaká je definice termínu Resin? resp. co označuje slovo Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Milenec? Znáte a víte kdo je Jim Morrison? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci materiály U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.