Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Co to je Resin? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Resin?

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.


Co je to Resin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Resin je v kategorii Materiály

Klíčová slova: informace, Resin, wiki, Materiály, význam slova, synonymum, vysvětlení, význam, heslo, pojem, přesný výraz, odborný výraz, definice, definice pojmu, slovník, význam pojmu, Materiály, termín


Pojem Resin je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Resin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Resin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Resin na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Resin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Resin ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Resin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Resin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Resin? resp. jaký je význam slova Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Maloměšťák? Znáte a víte kdo je Chiméra? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Materiály). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.