Co je to?
Výraz, termín, definice slova Resin. Co znamená odborný pojem Resin z kategorie Materiály?

Co je Resin?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Resin?

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.


Co je to Resin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Resin. Co znamená odborný pojem Resin z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Resin můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Resin je v kategorii materiály

Klíčová slova: slovo, lexikon, pojem, formulace, přesný význam, odborné názvosloví, význam slova, materiály, terminologie, informace, definice pojmu, co znamená, heslo, materiály, co to je, slovník, terminus technicus, synonymum


Pojem Resin je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Resin na Youtube

Vyhledat termín Resin ve Wikislovníku

Hledat termín Resin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Resin ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Resin ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Resin na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Resin například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Resin? resp. co je to Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Orfista? Znáte a víte kdo je Jan Grolich? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Resin i v jiné kategorii než je sekce materiály. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie materiály, Kašmír, resin, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.