Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Co to je Resin? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Resin?

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.


Co je to Resin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Resin s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Resin je v kategorii Materiály

Klíčová slova: Materiály, přesný význam, význam pojmu, Materiály, definice, formulace, význam, heslo, co je to Resin?, popis, názvosloví, přesný výraz, pojem, terminologie, terminus technicus, odborný výraz, slovník, vysvětlení


Pojem Resin je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Resin doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Resin ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Resin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Resin ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Resin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Resin na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Resin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Resin například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Resin? resp. co znamená Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Jan Amos Komenský? Znáte a víte kdo je Nicky Tučková? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.