Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Co to je Resin? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Resin?

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.


Co je to Resin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Resin. Co znamená pojem Resin z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Resin patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: termín, synonymum, Materiály, Resin, význam slova, wiki, heslo, odborné názvosloví, slovo, definice, co znamená, co je to Resin?, terminologie, Materiály, pojem, vysvětlení, lexikon, slovník


Pojem Resin je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít termín Resin ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Resin ve Wikipedii

Vyhledat výraz Resin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Resin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Resin na Google.cz

Najít heslo Resin ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Resin například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Resin? resp. co se skrývá pod slovem Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Jiří Rusnok? Znáte a víte kdo je Exekutor? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Materiály. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.