Co je to?
Odborný výraz, definice slova Resin. Co znamená slovo Resin z kategorie Materiály?

Co je Resin? Definice pojmu

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Resin?

Resin je název pro jeden z druhů přírodní pryskyřice. Ta pochází s různých stromů, u nás převážně z jedlí a borovic. Vzniká při poškození kůry stromu. K tomu může dojít při lidské činnosti nebo v důsledku povětrnostních vlivů a počasí.
Na povrch kůry se tak dostane tekutina, která se odpařuje, až zůstává měkký zbytek, který postupem času tvrdne. Resin se již od pradávna využívá při nejrůznějších činnostech, například výrobě lepidel, laků, umělých hmot aj.


Co je to Resin? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Resin. Co znamená slovo Resin z kategorie Materiály?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Resin s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Resin patří do kategorie materiály

Klíčová slova: terminologie, definice pojmu, význam slova, informace, přesný význam, synonymum, co znamená, názvosloví, popis, vysvětlení, wiki, materiály, materiály, termín, definice, slovník, odborné názvosloví, formulace


Pojem Resin je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Resin lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Resin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Resin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Resin ve Wikipedii

Vyhledat pojem Resin ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Resin ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Resin ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Resin například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Resin? resp. co se skrývá pod slovem Resin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Resin, odpověď na dotaz co je to Resin?. Víte např. kdo to je Linda Evangelista? Znáte a víte kdo je Ivo Vondrák? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než materiály). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.