Co je to?
Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Co to je Platební brána? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Platební brána?

Platební brána je druh online platební metody, jejímž prostřednictvím lze uhradit platbu za objednávku prostřednictvím internetového bankovnictví téměř okamžitě. Obchodník se okamžitě dozví, že platba byla provedena, objednávku ihned potvrdí a odešle.
Vše je maximálně jednoduché, rychlé a bezpečné. Celý proces od objednání po doručení se tak urychlí. Údaje v internetovém bankovnictví jsou již předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit. Všechny operace prováděné prostřednictvím platební brány jsou šifrované a maximálně zabezpečené. Za použití platební brány se platí velmi malé poplatky.


Co je to Platební brána? Význam slova, termín, Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Platební brána patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: co je to Platební brána?, popis, formulace, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, terminus technicus, význam, pojem, definice pojmu, Platební brána, slovo, informace, význam slova, názvosloví, co znamená, slovník, termín


Pojem Platební brána je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Platební brána ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Platební brána ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Platební brána ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Platební brána ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Platební brána na Google.cz

Hledat videa s názvem Platební brána na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Platební brána například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Platební brána? resp. jaký je přesný význam slova Platební brána? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platební brána, odpověď na dotaz co je to Platební brána?. Víte např. kdo to je Sluníčkář? Znáte a víte kdo je Programátor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Platební brána i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.