Co je to?
Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Co to je Platební brána? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Platební brána?

Platební brána je druh online platební metody, jejímž prostřednictvím lze uhradit platbu za objednávku prostřednictvím internetového bankovnictví téměř okamžitě. Obchodník se okamžitě dozví, že platba byla provedena, objednávku ihned potvrdí a odešle.
Vše je maximálně jednoduché, rychlé a bezpečné. Celý proces od objednání po doručení se tak urychlí. Údaje v internetovém bankovnictví jsou již předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit. Všechny operace prováděné prostřednictvím platební brány jsou šifrované a maximálně zabezpečené. Za použití platební brány se platí velmi malé poplatky.


Co je to Platební brána? Význam slova, termín, Definice výrazu Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Platební brána je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: Bankovnictví, přesný význam, význam, co to je, Platební brána, popis, význam pojmu, co znamená, wiki, vysvětlení, lexikon, co je to Platební brána?, informace, slovo, slovník, názvosloví, pojem, odborné názvosloví


Pojem Platební brána je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Platební brána na Google.cz

Vyhledat termín Platební brána ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Platební brána ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Platební brána ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Platební brána ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Platební brána ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Platební brána například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Platební brána? resp. co znamená Platební brána? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platební brána, odpověď na dotaz co je to Platební brána?. Víte např. kdo to je Jean Reno? Znáte a víte kdo je Programátor? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Platební brána hledat i v jiných kategoriích (než Bankovnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.