Co je to?
Výraz, termín, definice slova Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Co je to Platební brána? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Platební brána?

Platební brána je druh online platební metody, jejímž prostřednictvím lze uhradit platbu za objednávku prostřednictvím internetového bankovnictví téměř okamžitě. Obchodník se okamžitě dozví, že platba byla provedena, objednávku ihned potvrdí a odešle.
Vše je maximálně jednoduché, rychlé a bezpečné. Celý proces od objednání po doručení se tak urychlí. Údaje v internetovém bankovnictví jsou již předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit. Všechny operace prováděné prostřednictvím platební brány jsou šifrované a maximálně zabezpečené. Za použití platební brány se platí velmi malé poplatky.


Co je to Platební brána? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Platební brána. Co znamená odborný pojem Platební brána z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Platební brána? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Platební brána je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: co znamená, termín, terminologie, wiki, slovník, pojem, definice pojmu, význam slova, přesný výraz, odborný výraz, popis, synonymum, odborné názvosloví, slovo, informace, co to je, bankovnictví, definice


Pojem Platební brána je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Platební brána? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Většina internetových obchodů nabízí velkou škálu možnosti platby za zboží. Zákazník si může vybrat způsob platby, který je mu nejpohodlnější.

♦ V hotovosti nebo platební kartou přímo na prodejně
♦ Dobírkou
♦ Kartou online
♦ QR kód
♦ Příkazem (odběr na fakturu)
♦ Nákup na splátky
♦ Nákup na leasing
♦ Tax free shopping
♦ PayPal
♦ ComGate (VISA, Mastercard, Diners Club, Platební tlačítka bank, Stravenkové karty)
♦ PayU
♦ GoPay (FioBanka, mPeníze, GoPay peněženka, MojePlatba, ePlatby)
♦ MALL Pay (odložení platby s možností zaplatit až po nákupu libovolnou metodou)
♦ Skrill (dříve Moneybookers)
♦ Pays (platba kartou, platba mobilem, platba převodem a QR platba, FioBanka, GP Webpay, ČSOB)
♦ SuperCASH
♦ Paysafecard
♦ PayMyway
♦ Platba pomoci SMS

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Platební brána ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Platební brána na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Platební brána ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Platební brána ve Wikizdrojích

Najít slovo Platební brána ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Platební brána ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Platební brána například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní již víte co znamená slovo Platební brána? resp. co vlastně znamená slovo Platební brána? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platební brána, odpověď na dotaz co je to Platební brána?. Víte např. kdo to je Paul McCartney? Znáte a víte kdo je Konzultant? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než bankovnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.