Co je to?
Definice výrazu Závazek. Co znamená odborný pojem Závazek z kategorie Právo?

Co to je Závazek? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Závazek?

Závazek je obecně označení nějaké povinnosti. Pojem se užívá nejvíce v podnikové ekonomice, kdy jsou závazky důležitou části podnikových pasív. Jedná se o povinnost zaplatit jinému subjektu dohodnutou částku, jiné pojmenování může být dluh.
Závazky mohou být dlouhodobé nebo krátkodobé, obdobím pro rozdělení do těchto skupin bývá jeden rok. Závazky mají určenou splatnost a vznikají většinou na základě faktur.


Co je to Závazek? Význam slova, termín, Definice výrazu Závazek. Co znamená odborný pojem Závazek z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Závazek patří do kategorie Právo

Klíčová slova: termín, vysvětlení, formulace, definice pojmu, Závazek, pojem, přesný význam, co znamená, slovník, definice, co to je, názvosloví, význam pojmu, informace, wiki, co je to Závazek?, slovo, Právo


Pojem Závazek je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Závazek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Závazek ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Závazek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Závazek na Youtube

Najít termín Závazek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Závazek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Závazek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Závazek? resp. co to je Závazek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Závazek, odpověď na dotaz co je to Závazek?. Víte např. kdo to je Vezír? Znáte a víte kdo je Bankovní poradce? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.