Co je to?
Odborný výraz, definice slova Smoothie. Co znamená pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Co je to Smoothie? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Smoothie

Smoothie je označení pro chlazený nápoj připomínající hustý džus. Vyrábí se z rozmixovaného čerstvého nebo mraženého ovoce a zeleniny. Smoothie může být doslazovaný, s přídavkem jogurtu, mléka a podobně. Připravit smoothie doma s pomocí běžného mixéru není nijak složité. Existují však i speciální mixery nazývané Smoothie Maker, které mají speciálně upravenou nádobu k mixování a následné konzumaci.


Co je to Smoothie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Smoothie. Co znamená pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Smoothie? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Smoothie je v sekci Jídlo

Klíčová slova: význam, slovo, popis, co znamená, odborné názvosloví, význam slova, synonymum, definice pojmu, definice, informace, heslo, názvosloví, wiki, odborný výraz, co to je, lexikon, terminologie, přesný výraz


Pojem Smoothie je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Smoothie dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Smoothie je mixovaný nápoj s hlavní složkou tvořenou syrovým ovocem, nebo zeleninou (či kombinace obojího) a s dalšími možnými složkami jako jsou voda, led, mléčné produkty (mléko nebo jogurt) a sladidly (zejména med).

Různé druhy Smoothie

Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay
Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay


Více informací o pojmu Smoothie lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Smoothie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Smoothie ve Wikislovníku

Hledat slovo Smoothie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Smoothie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Smoothie ve Wikizdrojích

Hledat výraz Smoothie na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Smoothie například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Smoothie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Smoothie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smoothie, odpověď na dotaz co je to Smoothie?. Víte např. kdo to je Balistik? Znáte a víte kdo je Pasák? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?