Co je to?
Odborný výraz, definice slova Smoothie. Co znamená pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Co je to Smoothie? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Smoothie

Smoothie je označení pro chlazený nápoj připomínající hustý džus. Vyrábí se z rozmixovaného čerstvého nebo mraženého ovoce a zeleniny. Smoothie může být doslazovaný, s přídavkem jogurtu, mléka a podobně. Připravit smoothie doma s pomocí běžného mixéru není nijak složité. Existují však i speciální mixery nazývané Smoothie Maker, které mají speciálně upravenou nádobu k mixování a následné konzumaci.


Co je to Smoothie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Smoothie. Co znamená pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Smoothie patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, Jídlo, slovo, co je to Smoothie?, synonymum, význam pojmu, terminus technicus, pojem, slovník, přesný výraz, co znamená, význam slova, informace, heslo, co to je, popis, odborný výraz, vysvětlení


Pojem Smoothie je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Smoothie můžete dozvědět následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Smoothie je mixovaný nápoj s hlavní složkou tvořenou syrovým ovocem, nebo zeleninou (či kombinace obojího) a s dalšími možnými složkami jako jsou voda, led, mléčné produkty (mléko nebo jogurt) a sladidly (zejména med).

Různé druhy Smoothie

Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay
Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay


Další informační zdroje o slovu Smoothie

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smoothie ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Smoothie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Smoothie ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Smoothie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Smoothie ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Smoothie ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Smoothie například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Smoothie? resp. co se přesně ukrývá za slovem Smoothie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smoothie, odpověď na dotaz co je to Smoothie?. Víte např. kdo to je Pavel Bém? Znáte a víte kdo je Zmrd? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?