Co je to?
Odborný výraz, definice slova Smoothie. Co znamená pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Co je to Smoothie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Smoothie

Smoothie je označení pro chlazený nápoj připomínající hustý džus. Vyrábí se z rozmixovaného čerstvého nebo mraženého ovoce a zeleniny. Smoothie může být doslazovaný, s přídavkem jogurtu, mléka a podobně. Připravit smoothie doma s pomocí běžného mixéru není nijak složité. Existují však i speciální mixery nazývané Smoothie Maker, které mají speciálně upravenou nádobu k mixování a následné konzumaci.


Co je to Smoothie? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Smoothie. Co znamená pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Smoothie sdílejte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Smoothie je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, přesný význam, názvosloví, definice, termín, význam pojmu, význam, odborné názvosloví, informace, pojem, lexikon, Smoothie, formulace, co to je, terminus technicus, co je to Smoothie?, slovník


Pojem Smoothie je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Smoothie píše následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Smoothie je mixovaný nápoj s hlavní složkou tvořenou syrovým ovocem, nebo zeleninou (či kombinace obojího) a s dalšími možnými složkami jako jsou voda, led, mléčné produkty (mléko nebo jogurt) a sladidly (zejména med).

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat termín Smoothie ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Smoothie ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Smoothie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Smoothie ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smoothie ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Smoothie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Smoothie například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Smoothie? resp. jaký je význam slova Smoothie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smoothie, odpověď na dotaz co je to Smoothie?. Víte např. kdo to je Jiří Běhounek? Znáte a víte kdo je Pasák? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?