Co je to?
Definice výrazu, termínu Smoothie. Co znamená odborný pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Co je Smoothie?

Co znamená pojem, definice termínu Smoothie?

Smoothie je označení pro chlazený nápoj připomínající hustý džus. Vyrábí se z rozmixovaného čerstvého nebo mraženého ovoce a zeleniny. Smoothie může být doslazovaný, s přídavkem jogurtu, mléka a podobně. Připravit smoothie doma s pomocí běžného mixéru není nijak složité. Existují však i speciální mixery nazývané Smoothie Maker, které mají speciálně upravenou nádobu k mixování a následné konzumaci.


Co je to Smoothie? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Smoothie. Co znamená odborný pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Smoothie se známými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Smoothie je v kategorii jídlo

Klíčová slova: synonymum, názvosloví, wiki, odborné názvosloví, informace, slovník, definice pojmu, pojem, jídlo, slovo, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, termín, popis, význam slova, terminus technicus, heslo


Pojem Smoothie je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Smoothie? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Smoothie je mixovaný nápoj s hlavní složkou tvořenou syrovým ovocem, nebo zeleninou (či kombinace obojího) a s dalšími možnými složkami jako jsou voda, led, mléčné produkty (mléko nebo jogurt) a sladidly (zejména med).

Různé druhy Smoothie

Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay
Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay


Jiné informační zdroje o pojmu Smoothie

Zkusit najít termín Smoothie na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Smoothie ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Smoothie ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Smoothie ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Smoothie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Smoothie ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Smoothie například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co je to Smoothie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Smoothie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smoothie, odpověď na dotaz co je to Smoothie?. Víte např. kdo to je Prognostik? Znáte a víte kdo je Dement? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?