Co je to?
Výraz, termín, definice slova Smoothie. Co znamená odborný pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Co je to Smoothie? Význam slova

Co znamená termín Smoothie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Smoothie je označení pro chlazený nápoj připomínající hustý džus. Vyrábí se z rozmixovaného čerstvého nebo mraženého ovoce a zeleniny. Smoothie může být doslazovaný, s přídavkem jogurtu, mléka a podobně. Připravit smoothie doma s pomocí běžného mixéru není nijak složité. Existují však i speciální mixery nazývané Smoothie Maker, které mají speciálně upravenou nádobu k mixování a následné konzumaci.


Co je to Smoothie? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Smoothie. Co znamená odborný pojem Smoothie z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Smoothie je v sekci jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, termín, co je to Smoothie?, terminus technicus, význam slova, názvosloví, informace, slovo, přesný výraz, heslo, wiki, definice, synonymum, význam, slovník, jídlo, definice pojmu, lexikon


Pojem Smoothie je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Smoothie? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Smoothie je mixovaný nápoj s hlavní složkou tvořenou syrovým ovocem, nebo zeleninou (či kombinace obojího) a s dalšími možnými složkami jako jsou voda, led, mléčné produkty (mléko nebo jogurt) a sladidly (zejména med).

Různé druhy Smoothie

Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay
Pestrobarevné Smoothie z kiwi, malin, grapefruitu atd. Autor: silviarita, zdroj: Pixabay


Linky na další online zdroje

Najít termín Smoothie ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Smoothie ve Wikislovníku

Hledat heslo Smoothie ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Smoothie ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Smoothie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Smoothie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Smoothie například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Smoothie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Smoothie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Smoothie, odpověď na dotaz co je to Smoothie?. Víte např. kdo to je Miroslav Mareš? Znáte a víte kdo je Hurvínek? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?