Co je to?
Odborný výraz, definice slova Gmail. Co znamená pojem Gmail z kategorie Internet?

Co je Gmail?

Co znamená termín Gmail? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Gmail je e-mailová služba internetového vyhledávače Google. Gmail je bezplatný (placené je jen navýšení jeho kapacity), je propojen s dalšími službami Google a uživatelsky poměrně příznivý. Udává se, že Google pečlivě "proslídí" obsah všech mailových zpráv kvůli využití reklamy zaměřené na konkrétního uživatele. Nutno dodat, že toto určitě nebude specialita pouze Googlu.


Co je to Gmail? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Gmail. Co znamená pojem Gmail z kategorie Internet?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Text s definicí výrazu Gmail doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Gmail se nachází v sekci internet

Klíčová slova: Gmail, přesný výraz, slovník, co je to Gmail?, synonymum, termín, co znamená, odborné názvosloví, internet, popis, heslo, terminologie, slovo, definice, wiki, význam, co to je, formulace


Pojem Gmail je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Gmail?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Gmail (v Německu a Velké Británii oficiálně nazývaný Google Mail) je bezplatná e-mailová služba provozovatele vyhledávače Google, která poskytuje webové rozhraní (tzv. webmail) nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. Nyní nabízí 15 000 Megabajtů volného místa (sdíleno s ostatními službami Google), za příplatek vám může být úložný prostor zvětšen od 100 GB do 30 TB v ceně pohybující se mezi 1,99 až 299,99 americkými dolary měsíčně. Umožňuje také pokročilé vyhledávání v e-mailech, řazení do konverzací (známé z internetových fór) a používá interaktivní ajaxové prostředí. Díky těmto funkcím ho používají desítky milionů uživatelů na celém světě.

Další informační zdroje o slovu Gmail

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gmail ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Gmail ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo Gmail ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Gmail na Youtube

Zkusit najít slovo Gmail ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Gmail ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Gmail například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená slovo Gmail? resp. co to je Gmail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gmail, odpověď na dotaz co je to Gmail?. Víte např. kdo to je Luigi Galvani? Znáte a víte kdo je Lukáš Bouzek? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Gmail i jinde než v sekci než v internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, Černý router, gmail, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.