Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Gmail. Co znamená pojem Gmail z kategorie Internet?

Co to je Gmail? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Gmail

Gmail je e-mailová služba internetového vyhledávače Google. Gmail je bezplatný (placené je jen navýšení jeho kapacity), je propojen s dalšími službami Google a uživatelsky poměrně příznivý. Udává se, že Google pečlivě "proslídí" obsah všech mailových zpráv kvůli využití reklamy zaměřené na konkrétního uživatele. Nutno dodat, že toto určitě nebude specialita pouze Googlu.


Co je to Gmail? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Gmail. Co znamená pojem Gmail z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Gmail s ostatními na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Heslo Gmail patří do kategorie internet

Klíčová slova: definice pojmu, terminus technicus, internet, význam slova, synonymum, Gmail, význam, odborné názvosloví, terminologie, slovník, wiki, význam pojmu, pojem, vysvětlení, internet, odborný výraz, přesný význam, co je to Gmail?


Pojem Gmail je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Gmail? Definice slova, termínu z Wikipedie

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Gmail (v Německu a Velké Británii oficiálně nazývaný Google Mail) je bezplatná e-mailová služba provozovatele vyhledávače Google, která poskytuje webové rozhraní (tzv. webmail) nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. Nyní nabízí 15 000 Megabajtů volného místa (sdíleno s ostatními službami Google), za příplatek vám může být úložný prostor zvětšen od 100 GB do 30 TB v ceně pohybující se mezi 1,99 až 299,99 americkými dolary měsíčně. Umožňuje také pokročilé vyhledávání v e-mailech, řazení do konverzací (známé z internetových fór) a používá interaktivní ajaxové prostředí. Díky těmto funkcím ho používají desítky milionů uživatelů na celém světě.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Gmail ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gmail ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Gmail ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Gmail na Youtube

Zkusit najít frázi Gmail ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gmail ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Gmail například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte co to je Gmail? resp. co přesně znamená slovo Gmail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gmail, odpověď na dotaz co je to Gmail?. Víte např. kdo to je Aristokratka? Znáte a víte kdo je Jiří Čunek? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Gmail i v jiné části webu než je kategorie internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.