Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Co je to Gmail? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Gmail

Gmail je e-mailová služba internetového vyhledávače Google. Gmail je bezplatný (placené je jen navýšení jeho kapacity), je propojen s dalšími službami Google a uživatelsky poměrně příznivý. Udává se, že Google pečlivě "proslídí" obsah všech mailových zpráv kvůli využití reklamy zaměřené na konkrétního uživatele. Nutno dodat, že toto určitě nebude specialita pouze Googlu.


Co je to Gmail? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Gmail můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Gmail je v sekci internet

Klíčová slova: přesný výraz, terminologie, informace, popis, co to je, formulace, co je to Gmail?, internet, význam slova, pojem, slovo, přesný význam, terminus technicus, definice, slovník, synonymum, internet, termín


Pojem Gmail je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Gmail? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Gmail (v Německu a Velké Británii oficiálně nazývaný Google Mail) je bezplatná e-mailová služba provozovatele vyhledávače Google, která poskytuje webové rozhraní (tzv. webmail) nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. Nyní nabízí 15 000 Megabajtů volného místa (sdíleno s ostatními službami Google), za příplatek vám může být úložný prostor zvětšen od 100 GB do 30 TB v ceně pohybující se mezi 1,99 až 299,99 americkými dolary měsíčně. Umožňuje také pokročilé vyhledávání v e-mailech, řazení do konverzací (známé z internetových fór) a používá interaktivní ajaxové prostředí. Díky těmto funkcím ho používají desítky milionů uživatelů na celém světě.

Další zdroje informací o slovu Gmail

Zkusit najít výraz Gmail ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gmail ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Gmail ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Gmail na Youtube

Najít slovo Gmail ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gmail ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Gmail například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Gmail? resp. co se skrývá pod slovem Gmail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gmail, odpověď na dotaz co je to Gmail?. Víte např. kdo to je Petr Hájek? Znáte a víte kdo je Pierce Brosnan? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.