Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Co je to Gmail? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Gmail

Gmail je e-mailová služba internetového vyhledávače Google. Gmail je bezplatný (placené je jen navýšení jeho kapacity), je propojen s dalšími službami Google a uživatelsky poměrně příznivý. Udává se, že Google pečlivě "proslídí" obsah všech mailových zpráv kvůli využití reklamy zaměřené na konkrétního uživatele. Nutno dodat, že toto určitě nebude specialita pouze Googlu.


Co je to Gmail? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gmail. Co znamená odborný pojem Gmail z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Gmail? Pak se o tuto stránku podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gmail je v kategorii Internet

Klíčová slova: heslo, Internet, přesný výraz, co znamená, slovník, informace, synonymum, co to je, význam, lexikon, terminus technicus, Gmail, formulace, význam pojmu, názvosloví, odborné názvosloví, co je to Gmail?, vysvětlení


Pojem Gmail je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Gmail? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Gmail (v Německu a Velké Británii oficiálně nazývaný Google Mail) je bezplatná e-mailová služba provozovatele vyhledávače Google, která poskytuje webové rozhraní (tzv. webmail) nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. Nyní nabízí 15 000 Megabajtů volného místa (sdíleno s ostatními službami Google), za příplatek vám může být úložný prostor zvětšen od 100 GB do 30 TB v ceně pohybující se mezi 1,99 až 299,99 americkými dolary měsíčně. Umožňuje také pokročilé vyhledávání v e-mailech, řazení do konverzací (známé z internetových fór) a používá interaktivní ajaxové prostředí. Díky těmto funkcím ho používají desítky milionů uživatelů na celém světě.

Pro více informací o heslu Gmail zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Gmail ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Gmail ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Gmail na Youtube

Vyhledat termín Gmail ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Gmail ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Gmail ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gmail například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Gmail? resp. jaká je definice slova Gmail? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gmail, odpověď na dotaz co je to Gmail?. Víte např. kdo to je Trockista? Znáte a víte kdo je Ivan Vodochodský? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.