Co je to?
Odborný výraz, definice slova Hiking. Co znamená pojem Hiking z kategorie Sport?

Co je to Hiking? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Hiking?

Faradayova klec je označení pro klec určenou ke stínění elektrického pole. Nese jméno svého vynálezce, Michaela Faradaye. Byla vynalezena již v roce 1836 a v upravené podobě se používá dodnes. I v současnosti slouží ke stínění statického elektrického pole a elektromagnetických vln.
Faradayova klec se nachází v různých přístrojích, např. v laboratorním vybavení, starších typech mobilních telefonů, mikrovlnné troubě, ochranných oblecích či jako ochrana před zásahem blesku pro osoby cestující v automobilech a letadlech.


Co je to Hiking? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Hiking. Co znamená pojem Hiking z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Hiking) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Hiking patří do kategorie Sport

Klíčová slova: Hiking, přesný výraz, definice pojmu, názvosloví, co je to Hiking?, slovník, význam pojmu, definice, Sport, popis, wiki, synonymum, heslo, Sport, informace, termín, formulace, pojem


Pojem Hiking je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hiking

Vyhledat termín Hiking ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hiking ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Hiking ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Hiking ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hiking na Youtube

Najít výraz Hiking ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hiking například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Hiking? resp. jaký je význam pojmu Hiking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hiking, odpověď na dotaz co je to Hiking?. Víte např. kdo to je Zmatkář? Znáte a víte kdo je Pravdoláskař? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hiking v jiné sekci než Sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.