Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Hiking. Co znamená pojem Hiking z kategorie Sport?

Co to je Hiking? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hiking?

Hiking je zkrácený výraz pro pěší turistiku a chůzi. Jde o pojmenování původem z angličtiny. V současnosti je velmi populární hlavně pro své zdravotní přínosy.
Hiking je prospěšný pro celkové zdraví organizmu, může pomoci zvýšit či udržet výkonnost, odstranit nadváhu, zlepšit náladu a přispět tak k celkovému prodloužení života.


Co je to Hiking? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Hiking. Co znamená pojem Hiking z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Hiking? s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Hiking je v sekci sport

Klíčová slova: informace, význam pojmu, heslo, vysvětlení, co to je, přesný výraz, odborné názvosloví, význam slova, lexikon, termín, formulace, Hiking, sport, synonymum, sport, názvosloví, pojem, co je to Hiking?


Pojem Hiking je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Hiking

Hledat pojem Hiking ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Hiking ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Hiking ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Hiking ve Wikipedii

Hledat slovo Hiking ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Hiking ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hiking například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Hiking? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Hiking? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hiking, odpověď na dotaz co je to Hiking?. Víte např. kdo to je Kardiak? Znáte a víte kdo je Cameron Diaz? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je sport. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.