Co je to?
Odborný výraz, definice slova Polopenze. Co znamená pojem Polopenze z kategorie Cestování?

Co je to Polopenze? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Polopenze?

Polopenze je pojmenování, označující způsob stravování, které poskytuje stravovací zařízení, například hotel, penzion nebo ubytování v soukromí. Polopenze se skládá ze dvou jídel, ve většině případů jde o snídani a večeři. Někdy se může jednat o snídani a oběd. Počítá se tedy s tím, že si jedno ze tří základních jídel zajistí host sám, ve většině případů v jiném zařízení.
Forma je různá, polopenze bývá poskytována výběrem z jídelního lístku nebo jako bufetové stoly, u kterých se podávají i teplá jídla nebo si host může posloužit z pestré nabídky uzenin, sýrů, salátů, zeleniny a ovoce. V polopenzi nebývají zahrnuty nápoje.


Co je to Polopenze? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Polopenze. Co znamená pojem Polopenze z kategorie Cestování?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Polopenze? s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Polopenze je v sekci Cestování

Klíčová slova: význam slova, co znamená, přesný výraz, pojem, formulace, termín, názvosloví, význam, Polopenze, odborné názvosloví, slovo, slovník, wiki, lexikon, přesný význam, definice pojmu, terminus technicus, vysvětlení


Pojem Polopenze je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Polopenze

Hledat heslo Polopenze ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Polopenze ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Polopenze na Google.cz

Vyhledat heslo Polopenze ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Polopenze ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Polopenze ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Polopenze například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Polopenze? resp. co znamená Polopenze? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Polopenze, odpověď na dotaz co je to Polopenze?. Víte např. kdo to je Vězeň? Znáte a víte kdo je Richard Brabec? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Cestování). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.