Co je to?
Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Co je to Tantrická masáž? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Tantrická masáž

Tantrická masáž je masáž zaměřená na práci se sexuální energií. Učí člověka přijmout sexualitu jako součást vlastní osobnosti, kdy vzrušení není ničím, zač by se člověk měl stydět.
Samotná masáž začíná ve stoje, poté přichází bezolejová masáž a citlivost se zvyšuje prostřednictvím pomůcek jako jsou ručníky, příčka, kožešinky, pak následuje olejová masáž a vše vrcholí podněcováním v intimních částech těla. Při tantrické masáži může dojít i k orgazmu.

Co je to Tantrická masáž? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Tantrická masáž) můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tantrická masáž patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: slovník, termín, odborné názvosloví, význam pojmu, heslo, vysvětlení, co to je, význam slova, popis, pojem, informace, slovo, terminus technicus, formulace, synonymum, Tantrická masáž, přesný význam, přesný výraz


Pojem Tantrická masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tantrická masáž zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Tantrická masáž ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Tantrická masáž ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Tantrická masáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Tantrická masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Tantrická masáž na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tantrická masáž ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tantrická masáž například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Tantrická masáž? resp. co znamená výraz Tantrická masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tantrická masáž, odpověď na dotaz co je to Tantrická masáž?. Víte např. kdo to je Kedra? Znáte a víte kdo je Valkýra? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Kultura. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?