Co je to?
Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Co je to Tantrická masáž? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Tantrická masáž?

Tantrická masáž je masáž zaměřená na práci se sexuální energií. Učí člověka přijmout sexualitu jako součást vlastní osobnosti, kdy vzrušení není ničím, zač by se člověk měl stydět.
Samotná masáž začíná ve stoje, poté přichází bezolejová masáž a citlivost se zvyšuje prostřednictvím pomůcek jako jsou ručníky, příčka, kožešinky, pak následuje olejová masáž a vše vrcholí podněcováním v intimních částech těla. Při tantrické masáži může dojít i k orgazmu.

Co je to Tantrická masáž? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Tantrická masáž? Potom se o definici podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Tantrická masáž se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: terminologie, Kultura, synonymum, informace, názvosloví, slovník, slovo, lexikon, definice pojmu, pojem, wiki, Tantrická masáž, význam slova, odborné názvosloví, co to je, přesný výraz, vysvětlení, terminus technicus


Pojem Tantrická masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tantrická masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Tantrická masáž na Google.cz

Hledat výraz Tantrická masáž ve Wikipedii

Hledat heslo Tantrická masáž ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Tantrická masáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tantrická masáž ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tantrická masáž například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Tantrická masáž? resp. jaký je význam slova Tantrická masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tantrická masáž, odpověď na dotaz co je to Tantrická masáž?. Víte např. kdo to je Odborný asistent? Znáte a víte kdo je Valkýra? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Kultura). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?