Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Co je to Tantrická masáž? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Tantrická masáž?

Tantrická masáž je masáž zaměřená na práci se sexuální energií. Učí člověka přijmout sexualitu jako součást vlastní osobnosti, kdy vzrušení není ničím, zač by se člověk měl stydět.
Samotná masáž začíná ve stoje, poté přichází bezolejová masáž a citlivost se zvyšuje prostřednictvím pomůcek jako jsou ručníky, příčka, kožešinky, pak následuje olejová masáž a vše vrcholí podněcováním v intimních částech těla. Při tantrické masáži může dojít i k orgazmu.

Co je to Tantrická masáž? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Tantrická masáž) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Tantrická masáž patří do kategorie kultura

Klíčová slova: význam, co je to Tantrická masáž?, pojem, přesný výraz, Tantrická masáž, kultura, wiki, význam slova, odborný výraz, terminologie, význam pojmu, synonymum, přesný význam, formulace, názvosloví, informace, terminus technicus, popis


Pojem Tantrická masáž je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Tantrická masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Tantrická masáž ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Tantrická masáž ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tantrická masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Tantrická masáž ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Tantrická masáž ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tantrická masáž například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tantrická masáž? resp. jaká je definice termínu Tantrická masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tantrická masáž, odpověď na dotaz co je to Tantrická masáž?. Víte např. kdo to je Milíč Čapek? Znáte a víte kdo je Introvert? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Tantrická masáž v jiné sekci než kultura. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?