Co je to?
Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Co je to Tantrická masáž? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Tantrická masáž?

Tantrická masáž je masáž zaměřená na práci se sexuální energií. Učí člověka přijmout sexualitu jako součást vlastní osobnosti, kdy vzrušení není ničím, zač by se člověk měl stydět.
Samotná masáž začíná ve stoje, poté přichází bezolejová masáž a citlivost se zvyšuje prostřednictvím pomůcek jako jsou ručníky, příčka, kožešinky, pak následuje olejová masáž a vše vrcholí podněcováním v intimních částech těla. Při tantrické masáži může dojít i k orgazmu.

Co je to Tantrická masáž? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Tantrická masáž je v sekci Kultura

Klíčová slova: slovník, slovo, wiki, heslo, přesný význam, Tantrická masáž, termín, informace, přesný výraz, formulace, odborný výraz, co znamená, pojem, význam, lexikon, definice, definice pojmu, terminologie


Pojem Tantrická masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Tantrická masáž lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Tantrická masáž ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Tantrická masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tantrická masáž ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Tantrická masáž ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Tantrická masáž na Google.cz

Hledat heslo Tantrická masáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Tantrická masáž například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Tantrická masáž? resp. jaká je definice slova Tantrická masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tantrická masáž, odpověď na dotaz co je to Tantrická masáž?. Víte např. kdo to je Ivana Trumpová? Znáte a víte kdo je Záchranář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Tantrická masáž hledat i v jiných kategoriích (než Kultura) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?