Co je to?
Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Co je to Tantrická masáž? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Tantrická masáž?

Tantrická masáž je masáž zaměřená na práci se sexuální energií. Učí člověka přijmout sexualitu jako součást vlastní osobnosti, kdy vzrušení není ničím, zač by se člověk měl stydět.
Samotná masáž začíná ve stoje, poté přichází bezolejová masáž a citlivost se zvyšuje prostřednictvím pomůcek jako jsou ručníky, příčka, kožešinky, pak následuje olejová masáž a vše vrcholí podněcováním v intimních částech těla. Při tantrické masáži může dojít i k orgazmu.

Co je to Tantrická masáž? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tantrická masáž. Co znamená odborný pojem Tantrická masáž z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tantrická masáž s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tantrická masáž se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: termín, význam pojmu, slovo, definice pojmu, popis, heslo, Kultura, názvosloví, wiki, Kultura, lexikon, vysvětlení, synonymum, význam slova, slovník, co je to Tantrická masáž?, formulace, přesný výraz


Pojem Tantrická masáž je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tantrická masáž zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Tantrická masáž ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Tantrická masáž ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Tantrická masáž ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Tantrická masáž ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Tantrická masáž ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Tantrická masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tantrická masáž například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Tantrická masáž? resp. co přesně znamená slovo Tantrická masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tantrická masáž, odpověď na dotaz co je to Tantrická masáž?. Víte např. kdo to je Gambler? Znáte a víte kdo je Hydra? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Tantrická masáž i v jiných kategoriích (než Kultura). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?